Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

Prostownica tytanowa

19 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 12 13 -->

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 22:40:49

cóż, nawet jeśli pierścionek okaże się lipą, to Apart według mnie zachował się porządnie, dopilnowując, byś była zadowolona i mimo iż minęła Ci gwarancja, przyjęli pierścionek na oglądy. Rozumiem Twoje zdziwienie, ale byłabym zadowolona z nastawienia firmy, które jest jak najbardziej w porządku. :)

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 22:41:15

no ciekawe

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 22:41:23

Do "szasy" do wszystkich od złota po kamienie, to jest wszystko co na wystawach!!! Możecie nawet zaobserwować na wystawch najdroższe kamienie i nie są to oczywiście kamienia bądz biżuteria z drogimi kamieniami a bizuteria wystawowa wraz z kamieniami szlifowanymi na wzór tych drogich. Jeśli doszło do oszustwa to bardzo perfidne ze strony, bardzo niesmaczne i w zlym tonie!!!!!
W ogóle nie jest możliwe ,żeby złoto "wyblakło" ponieważ złoto jest minerałem, co innego "złółkniecie" złota białego...to trochę inaczej ponieważ naturalnym kolorem bialego złota jest kolor srebrno- metaliczny ale z zółtym odcieniem a zeby zniwelowac ten odcień czesto produkty z bialego zlota pokrywa sie cienka warstwa rodu, który podczas uzytkowania wyciera się.


Proponuje badanie jubilerskie w celu okreslenia skladu stopow, jeśli nie jest to złoto to nie podlega wątpliwości,że doszło do perfidnego oszustwa!! Oczywiście nie w Aparcie a juz na pewno nie w tym gdzie pierscionek był zakupiony!!!! Wtedy udaj się do rzecznika praw konsumenta, on Cie pokieruje.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 22:46:22

Dziewczyny może któraś mi też pomoże, dostałam bransoletkę złotą niskiej próby 333 dostałam ją jakieś hym... 6 miesięcy temu i była ona kupowana u jubilera i od jakiegoś czasu jej nie noszę i zaczęła mi żółknąć a bardziej robić się pomarańczowa ... dość intensywnie czym to jest spowodowane ?

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 22:55:10

Cytat
magdalena_mila
cóż, nawet jeśli pierścionek okaże się lipą, to Apart według mnie zachował się porządnie, dopilnowując, byś była zadowolona i mimo iż minęła Ci gwarancja, przyjęli pierścionek na oglądy. Rozumiem Twoje zdziwienie, ale byłabym zadowolona z nastawienia firmy, które jest jak najbardziej w porządku. :)

czas wszystko wyjasni:))

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:08:04

teraz jak to przeczytałam to ja się martwię bo dostałam na walentynki od męża biżuterię właśnie apartu, też ponoć złota, teraz zaczekam mieć wątpliwości.....czy s tu jakieś dziewczyny które maja biżuterię tej firmy faktycznie ze złota, takiej która do tego nie psuje się i nie zmienia koloru czy wszystkie miałyście problemy z tą firmą?Czy powinnam od razu iść do jubilera innego żeby sprawdzić autentyczność wyrobu? dodam ze mąż wybrał to właśnie z witryny wystawowej....

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:12:04

Cytat
mimi8913
troche to smieszne to po co wkładałaś w jakiś specyfik ten pierścionek najlepszy sposób na czyszczenie to pasta do zębów tak jest jak się kombinuje kochana...

<moderacja-CAPS LOCK off>
Hehe przecież to nie jej wina, a ten środek jest właśnie przeznaczony do czyszczenia srebra i złota. Poza tym złoto jest złotem i nawet gdyby go papierem sciernym "czyściła" to nie ma prawa mieć innego koloru jak tylko złoty, skoro wykonanay jest w całości ze złota a nie pozłacany... To chyba wyjątkowo logiczne czyż nie? Nie widzę tu kombinacji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 23:12 przez malinka27.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:16:45

ja bym nie popuściła ! ojjj... haja na cały sklep, szefa to ja bym do góry nogami przewróciła OSZUSTWO !

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:17:04

Cytat
szafiarka_
teraz jak to przeczytałam to ja się martwię bo dostałam na walentynki od męża biżuterię właśnie apartu, też ponoć złota, teraz zaczekam mieć wątpliwości.....czy s tu jakieś dziewczyny które maja biżuterię tej firmy faktycznie ze złota, takiej która do tego nie psuje się i nie zmienia koloru czy wszystkie miałyście problemy z tą firmą?Czy powinnam od razu iść do jubilera innego żeby sprawdzić autentyczność wyrobu? dodam ze mąż wybrał to właśnie z witryny wystawowej....
ja mam 2 pierścionki z brylantami i złoto jest autentyczne i kamienie :P kiedyś oddawałam do naprawy bransoletkę i przy okazji sprawdziłam więc nie mówione że każdy wyrób to dno

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:18:36

Cytat
szafiarka_
teraz jak to przeczytałam to ja się martwię bo dostałam na walentynki od męża biżuterię właśnie apartu, też ponoć złota, teraz zaczekam mieć wątpliwości.....czy s tu jakieś dziewczyny które maja biżuterię tej firmy faktycznie ze złota, takiej która do tego nie psuje się i nie zmienia koloru czy wszystkie miałyście problemy z tą firmą?Czy powinnam od razu iść do jubilera innego żeby sprawdzić autentyczność wyrobu? dodam ze mąż wybrał to właśnie z witryny wystawowej....

sluchaj nie stresuj sie, zadne zarzuty w srone apartu nie padly, na razie to tylko sobie gdybamy nad tym moim problemem. wszystko bedzie jasne po ogledzinach u jubilerow. takze spokojna glowa.
ale chociaz widze teraz ze iini tez mieli perypetie z ta firma.

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:18:56

Cytat
Motylica22


poczekalam troche myslac a nóż nabierze znowu koloru

hmm

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:30:08

Cytat
dwaGuziki
Cytat
Motylica22


poczekalam troche myslac a nóż nabierze znowu koloru

hmm

nie cierpie cytowanych zdan wyrwanych z kontekstu.
sprostowanie:
myslalam ze zaszla jakas reakcja i ten kolor srebrny minie po osuszeniu i odczekaniu

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:30:31

no niezle. ja mam pierscionek zareczynowy w sumie nowy bo mapare misiecy i zauwazylam ze jeden z15 diamentów sie rusza.niby ma dozywotnia gwarancje na diamentyale ciekawajestem jak zareagujazepo 2-3miesiacach diament malo co nie wypadl;/

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:44:38

dobrze wiedziec o takich praktykach

Apart- jestem zszokowana

08 mar 2012 - 23:44:50

dziewczyny widze ze co niektore wydaly juz wyrok na apart, nie osadzajmy jeszcze bo opisalam tylko to co mnie spotkalo wiec mozemy sobie tylko gdybac.
moze to skrajny przypadek a moze cos powaznego, nie wiem.
tak jak doradzalyscie przejde sie po kilku jubilerach niech ocenia fachowym okiem z czego jest zrobiony pierscionek a juz w ostatecznosci niech stwierdza co moglo spowodowac ze tak sie stalo.
napisze wam jaki jest wynik ostateczny, wtedy dopiero mozemy sadzic.

dziekuje za cenne rady, tym samym wyszlo na jaw wiele grzeszkow firm jubilerskich, nie powinno sie o tym milczec, bo im wiecej odzewu tym wiecej mozna zdzialac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 23:47 przez Motylica22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjsc z siebie i stanac obok?