Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:08:01

Kazda z nas pewnie sie zastanawia skad kolezanka z szafy bierze te fajne ubrania :) tak wiec kazda moze sobie pomoc jesli jestescie z tej samej okolicy :) mozecie pisac o waszych zdobyczach ale lepiej o sh w ktorych sie ubieracie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-14 19:01 przez moderator.

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:12:19

nie ubieram sie wtych sklepach wiec nie mam czym sie chwalic moje zdanie jest takie ze lepiej dołorzyc i miec na duzej niz kupic tanie raz wyprac i nie miec nic bez obrazy

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:18:11

ja uwielbiam sh i moje perelki mozna obejzec w moich kreacjach . ja jestem z warszawy i w kazdej dzielnicy znajdzie sie kilkanascie takich sklepikow mam swoje dwa ulubione ktorych nie zdradze :) u mnie na osiedlu jest fantastyczny tam ciuszki sa wszystkie nowe lub z metkami a jak sa noszone to maja stan idealny i wlasnie z tego sklepu mama ten zestaw a ceny sa rozne http://img.szafa.pl/uploads/clothes/d964/987739/1247655117.jpg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-20 19:20 przez agata74.

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:18:16

Moja droga koleżanko ..
czy sadzisz ze ja sie ubieram tylko w sh .. wcale tak nie jest ale sa nieraz dobre sh w ktorych warto cos kupic niz w sklepie i za tansza cene .. sa to ubrania ktorych juz nie ma w sklepie np . a sa z metka i sa nowe .. bardzo wiele razy tak trafilam .. kupilam np katane w sh .. ktora jest z vero mody i jej szukalam tyle czasu a tam ja znalazlam.. nie chce Cie na sile przekonywac ale to ze ubierasz sie w sh lub ciucholandach jak ktos inny to powie nie swiadczy o tym ze jestes biedna czy inne opinie .. sh czesto wymijaja tredy w sklepach..

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:18:28

a ja właśnie chchiałabym się dowiedzieć , gdzie istnieja takie tanie sh na śląsku ( Tychy, Katowice) bo te do których ja chodzę do tanich nie należą , rzeczy wyceniane wyceniane są bardzo wysoko, a rzeczy na wagę to XXXL na starych dziadków, albo firany ...............

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:18:47

w lumpeksach za grosze są często rzeczy BARDZO DOBREJ jakości, mam mnóstwo rzeczy które noszę już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje, a rzeczy kupione w sklepie za sporo większą kwotę już dawno się rozleciały :)

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:19:14

ja chętnie poczytam gdzie są fajne sh. :p
Jestem spod wawy (Wołomin), ale interesują mnie także te w Wawie ;))

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:20:14

Cytat
agata74
ja uwielbiam sh i moje perelki mozna obejzec w moich kreacjach . ja jestem z warszawy i w kazdej dzielnicy znajdzie sie kilkanascie takich sklepikow mam swoje dwa ulubione ktorych nie zdradze :)


ale na tym polega ten watek zeby dzielic sie sklepami o ktorych mamy swoje dobre zdanie lub zle ..
Cytat
malajka
w lumpeksach za grosze są często rzeczy BARDZO DOBREJ jakości, mam mnóstwo rzeczy które noszę już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje, a rzeczy kupione w sklepie za sporo większą kwotę już dawno się rozleciały :)

mialam tak samo.. czesto kupywalam bluzke za kupe kasy a szybciej sie rozwalila niz ta z sh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-20 19:22 przez sylia90.

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:27:52

ja tez sie tam nie ubieram wole male buszowanko po sklepach :)

zweryfikowana
Posty: 513
Ostrzeżenia: 1/5

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:30:43

ja tez bardzo chętnie się dowiem gdzie są jakieś fajne w Łodzi :)

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:39:45

Cytat
sylia90
Moja droga koleżanko ..
czy sadzisz ze ja sie ubieram tylko w sh .. wcale tak nie jest ale sa nieraz dobre sh w ktorych warto cos kupic niz w sklepie i za tansza cene .. sa to ubrania ktorych juz nie ma w sklepie np . a sa z metka i sa nowe .. bardzo wiele razy tak trafilam .. kupilam np katane w sh .. ktora jest z vero mody i jej szukalam tyle czasu a tam ja znalazlam.. nie chce Cie na sile przekonywac ale to ze ubierasz sie w sh lub ciucholandach jak ktos inny to powie nie swiadczy o tym ze jestes biedna czy inne opinie .. sh czesto wymijaja tredy w sklepach..

Zgadzam się. Ja w lumpkach kupuję ciuchy z Zary, H&M, Vero Mody, Mango, Atmo (choć co do tej firmy zdania są podzielone;)), trafiłam na Conversy, mój M. kupił sobie nowe Big Stary, kumpela Levisy , mama marynarkę CK;) Też nie mam zamiaru Cię przekonywać do sh, tylko nie trafia do mnie argument, że ciuchy z lumpka są po jednym praniu do wyrzucenia, skoro wytrzymały tyle prań i nadal są jak nowe, jedno w tę czy w tę nie zrobi im różnicy ;)
I jeszcze jeden punkt dla sylia90 - nie trzeba być biedakiem, żeby zaglądać do sh;) Trzeba po prostu umieć się tam ubrać

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:42:41

a moze zna któras fajny sh w lublinie bo ostatnio zlikwidowali mój ulubiony? :(

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:53:47

Cytat
klapet_aga
a moze zna któras fajny sh w lublinie bo ostatnio zlikwidowali mój ulubiony? :(

na wrońskiej -boczna męczenników majdanka, jest taki ogromny w hali

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:54:50

a coś ciekawego w szczecinie?
bo wszedzie gdzie sie pojawiam to ciuchy są hmm.. nieciekawe;/

Second Hand w waszej okolicy (miasta)

20 sie 2009 - 19:57:18

Zapomniałam napisać, z poznańskich lumpeksów polecam trzy: na Dąbrowskiego, Ratajczaka (naprzeciwko biblioteki) i na Towarowej. Lubiłam ten na św. Marcinie, ale zraziłam się do niego po tym jak "pan" pilnujący porządku w sklepie chamsko potraktował kobietę (przymierzała ciuch na sklepie, czego tam robić nie wolno, a on do niej z mordą, że jest głupia i generalnie powinna się leczyć;/), poza tym są tam tłumy i trzeba się nieźle namęczyć, żeby znaleźć coś fajnego, o wchodzeniu do przymierzalni nie ma mowy, chyba, że chce się spędzić godzinę w kolejce do przymierzalni, potem godzinę w kolejce do kasy ;/ I cena skoczyła do 65 zł za kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-20 20:04 przez penny_lane.

następna dyskusja:

ILE WYDAJECIE NA CIUCHY???