Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Aktywne użytkowniczki

co myślicie o takich sklepach:
Takko
Logo Shop
Monnari
Boti
Big stone
Cocomore
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
bo niedaleko mnie otworzyli galerie chandlowa i sa tam te sklepy i nie wiem czy warto tam jechać........

Moge sie wypowiedziec co do Takko - ogólnie fajny sklep duzy asportyment.Ubrania tanie ale dobrej jakości i niepowtarzalne. Sama tam kupuje , mam karte vipa na 25% znizki.

Często robią akcje np.na jakies swieta i nie tylko i tez są znizki na cały asortyment

Logo Shop -fany sklep ciuszki też niczego sobie ;)

Takko to taki trochę "szmatławiec", przynajmniej według mnie. Ubrania są dziwne, mają brzydkie kolory i ogólnie tylko skarpetki fajne.
W Cocomore są bardzo tanie spodnie, z tego co pamiętam. Może nie najładniejsze, ale tanie.
A w Monnari kupuje moja mama, to raczej sklep dla starszych pań ;p

Monnari to nie jest sklep dla starszych pan. Sama niedawno kupiłam tam świetne czarne rurki, ale nie jest to slkep tani. Maja swietne kolekcje, krótkie serie. To jedna z moich ulubionych marek:)

Monarii fajny ,ale ceny tez niezłe :)

Ja kupuję w COCOMORE. Fajne ciuszki, dobrej jakości i przystępnych cenach.:)

Źle się wyraziłam, nie dla starszych pań, tylko z bardziej klasycznymi ubraniami, typu spódnice, żakiety, sukienki. Tak lepiej ;p

dzieki...
to chyba sie wybiore..



ale piszcie jeszcze czy sie wam te sklepy podobają...

logo to o ile pamietam byl kiedys outlet, tzn. można było tam kupić marki typu vero moda, vila, tally weijl itd. za połowe ceny, był kiedyś taki w moim mieście, ale coś się z nim stało (zamknęli go). jesli to ten sam o którym myślę to lubiłam ten sklep

na stronie takko shop widziałam kilka ladnych bluzek

Monnari moja mama czesto tam coś kupuje ale czasami są takie kolosalne ceny;/ i to za byle co... ale jest zadowolona i wcale to nie jest sklep dla STARSZYCH PAŃ ;)

Cocomore moim zdaniem to nic ciekawego i tandeta jak nie wiem.
A w Boti można spotkać coś fajnego ;)

następna dyskusja:

Które saszki ładniejsze?? proszę o pomoc!