Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo mi sie podobaja Twoje przerobki, no moze te ze spodniami mniej ale sukienek zazdroszcze :)

Fajnie, że jest nas więcej takich samouków, które lubią robótki ręczne:)
Polecam zabawy z wykrojami z burdy, wtedy można poprawić swoje umiejętności krojenia np. spodni czy rękawów, jeśli nie ma się teoretycznych podstaw, można poszukać też wydawanych za czasów PRL podręczników samodzielnego szycia (w zasobach mamy czy babci).
Masz wyobraźnię i warto to wykorzystać:)
A odpręża to tak skutecznie, że nie da się już z tego zrezygnować. Ja zaczęłam w czasach podstawówki i tak już mi zostało do dziś, z wariacjami w dzierganiu, szyciu patchworków i robieniu sutaszu.

jej, wszystko przepiękne, zazdroszczę, gratuluje również pomysłów

:O mistrzowska sukienka w barwach Jamajki!! :))

super! jakbym chciała tak szyć..

Te rzeczy są świetne, też lubię przerabiać ubrania, ale nie wychodzi mi to tak dobrze, jak Tobie. :)

świetne rzeczy ! masz mega talent ;)

zweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

piękne! a tak przy okazji jakbyś przerobiła tą sukienkę? myslałam o zlikwidowaniu ogona.. no ale co w takim razie innego??



jesteś genialna !!:) spodnie z baskinką są cudowne masakra!:)

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lola1205
piękne! a tak przy okazji jakbyś przerobiła tą sukienkę? myslałam o zlikwidowaniu ogona.. no ale co w takim razie innego??

no w sumie to nie ma za bardzo pola do popisu, bo jest zrobiona w taki sposób, że ni w te ni wew wte;p możesz skrócić ogon, ale myślę, że jak zostawisz troszkę dłuższy tył będzie najlepiej :)

Szyjecie może sami stroje cosplay?
Polecam przeczytać https://www.8ig.pl/jak-samemu-zrobic-cosplay/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowy nabytek - jak przerobić ? Pomóżcie !