Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Prostownica tytanowa

27 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:19:17

...ale niestety została naderwana (na dole) przy wyciaganiu ze szafy;( i nie wiem co z nia zrobic...sprzedac raczej nie sprzedam poniewaz troche mi szkoda (nadal mi sie b.podoba) zreszta nikt nie da takiej lub nawet przyblizonej ceny za jaka ja kupilam a wiec...przerobka! Tylko JAKA? Prosze o opinie, rady:)

z gory dziekuje, Ania



Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:22:44

moze troszke skucic?fakt jest fajna podobaj ami sie takie wzory i kolory

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:22:53

ładny wzór na materiale, a te kwadraty to część sukienki? bo jakoś mi się nie widzą, może 1 - 2 na górze byłyby ok
no i najważniejsze: w którym miejscu jest naderwana?

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:23:44

nie podoba mi sie, dziwna dlugosc

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:26:50

ja bym ją skróciła i zrobiła dopasowaną do ciała aż do końca długości :) PS. mam taką samą bluzke ala motyl :D

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:27:42

jaka straszna sukienka :( ale może jakbyś ją skruciła i zwęziła ? i nie zkładała do niej tych ogromnych kwadratów

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:28:11

okropna

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:28:56

Cytat
mmm_margareth
ładny wzór na materiale, a te kwadraty to część sukienki? bo jakoś mi się nie widzą, może 1 - 2 na górze byłyby ok
no i najważniejsze: w którym miejscu jest naderwana?


tak, te kwadraty wszystkie juz byly na sukience:P a naderwana jest na samym dole (patrzac na zdjecie) po prawej na dole...kurcze tak mi jej zal, zakochalam sie w niej od razu jak zobaczylam ja w sklepie fakt faktem troche za dluga (nigdy długich nie lubiłam) ale i cena mnie skusiła i te piekne kolorki:) napewno pojdzie do skrocenia tylko ciezko bedzie bo ona jest rozkloszowana a jak pytalam kilka krawcowych to one "nie wiedza czy chce im sie w to bawic" :P
Cytat
Dolce
jaka straszna sukienka :( ale może jakbyś ją skruciła i zwęziła ? i nie zkładała do niej tych ogromnych kwadratów


Nie bardzo jak mam je "zakładac" gdyz sa przyszyte do sukienki, taka ja juz kupilam:)
Cytat
studentkai
ja bym ją skróciła i zrobiła dopasowaną do ciała aż do końca długości :) PS. mam taką samą bluzke ala motyl :D

Do sprzedania/na wymiane?:) pewnie nie ale zapytac warto...

kolorki sa naprawde fajne, na zywo jeszcze lepiej to wyglada, a co do Twojej bluzeczki kroj "motylkowy" tez mi bardzo odpowiada xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 12:31 przez MorganGirl.

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 12:37:12

Cytat
Dolce
jaka straszna sukienka :( ale może jakbyś ją skruciła i zwęziła ? i nie zkładała do niej tych ogromnych kwadratów

Re: Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 20:08:48

proszę bardzo :D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 20:21 przez studentkai.

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 22:15:15

Oooo bardzo ładna:) musze sobie gdzies taka wymalezc chyba ze zrobie ja sobie sama...z mojej sukienki;)

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 22:18:25

a moge zapytac ile za nia dalas ?

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 22:24:10

ja bym przerobiła ją na coś innego np spódnicę i może wystarczyłoby jeszcze na bluzke :>

Sukienka Monnari XS Nowa...

28 sty 2012 - 22:25:23

nie rozumiem tych krawcowych przecież robią to za pieniądze nie dobroczynnie
sukienka ma jakąś halkę pod spodem czy coś z tego co widzę więc tamto pewnie też trzeba skrócić, wszystko da się zrobić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolorowe nogi