Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

04 paź 2012 - 19:57:29

Naprawde trudno mi uwierzyć, że możesz mieć problem ze znalezieniem kota.
Idź do schroniska, poszukaj fundacji w swoim mieście, wejdź chociażby na allegro czy na lokalne gumtree. Potrzebujących kotów są tysiące.

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

07 paź 2012 - 19:30:17

moja koleżanka ma do oddania małe kociaki- okolice sochaczewa, kotka ruda, kot czarny/ szary długowłosy, kociaki mieszane czarno- rude

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

07 paź 2012 - 19:43:16

Ja mam do oddania kociaka , lecz dopiero za pare tyg. jak bd mial ok. 8 tyg. Bo teraz ma dopiero 3 tyg i 3 dni. Jest szary w rude latki . Ma ;adna kolorystyę :) , a lapi biale (kapcie ) :d , okolice Katowic i Tychów .

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

07 paź 2012 - 19:48:17

ja z moim D przygarniemy z chęcią fretkę, dojedziemy! lub jeżeli ktoś ma na sprzedaż młode również może pisać :)

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

10 paź 2012 - 10:26:01

Od paru miesiecy szukam pieska małego ratlerka moze być mieszaniec yorka lub shihtzu mieszkam w Głogowie dolnośląskie mogę dojechac do pobliskich okolic błagam jak cos wiecie to prosze o wiadomość

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

10 paź 2012 - 10:34:36

to sprawdżcie na tablicy tzn *** tam jest dużo takich ogłoszeń...
ja już nie chce zwierzaka mam 5psów i 3 koty to wystarczy

zweryfikowana
Posty: 208
Ostrzeżenia: 1/5

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

10 paź 2012 - 10:36:25

Cytat
madzik13
Od paru miesiecy szukam pieska małego ratlerka moze być mieszaniec yorka lub shihtzu mieszkam w Głogowie dolnośląskie mogę dojechac do pobliskich okolic błagam jak cos wiecie to prosze o wiadomość


ratlerek to nie rasa!

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

10 paź 2012 - 10:47:05

Cytat
sweetyy
Cytat
madzik13
Od paru miesiecy szukam pieska małego ratlerka moze być mieszaniec yorka lub shihtzu mieszkam w Głogowie dolnośląskie mogę dojechac do pobliskich okolic błagam jak cos wiecie to prosze o wiadomość


ratlerek to nie rasa!

Ratler,pinczer(szczypacz) to określenie niemieckiego psa-szczurołapa
jako rasa nie istnieje cos takiego ale wiadomo o jaką rasę chodzi
podobnie jak okreslenie "wilk","wilczur"

a jeśli ma rodowód to jest rasowy nawet jeśli nazywamy go "sarenką" ;)

zweryfikowana
Posty: 208
Ostrzeżenia: 1/5

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

10 paź 2012 - 10:55:09

zgodzę się posiadam już drugiego pinczerka tym razem z rodowodem (ojjjjj drogo, ale wyjscia nie bylo, mieszkam na podkarpaciu a najblizsze byly na pomorzu..) wyczytalam ze ratlerek to nieudana kopia pinczerow, tzn nieczystej rasy. Stąd te wyłupiaste oczka, dużo wad :) ale czasem są takie słoodkie. a tutaj 7 tygodniowy tobik


Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

10 paź 2012 - 11:11:28

Cytat
sweetyy
zgodzę się posiadam już drugiego pinczerka tym razem z rodowodem (ojjjjj drogo, ale wyjscia nie bylo, mieszkam na podkarpaciu a najblizsze byly na pomorzu..) wyczytalam ze ratlerek to nieudana kopia pinczerow, tzn nieczystej rasy. Stąd te wyłupiaste oczka, dużo wad :) ale czasem są takie słoodkie. a tutaj 7 tygodniowy tobik [attachment 792333 KODC3702.JPG]


cały do zacałowania ;)

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 1/5

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

25 paź 2012 - 17:50:46

Przygarnę kotka! Kraków i okolice :) Proszę, jeżeli ktoś ma do oddania małe kocięta (czarne, białe, szare, rude, wszystkie!) to bardzo proszę o kontakt

Przygarnę kotka, najchętniej białego, czarnego lub stalowego. Bełchatów

Przygarnę szczeniaczka najchętniej suczke bo mam już w domu jedną niesforną dorosłą;>

OKOLICE KRAKOWA!!:D
Najchętniej czarną:)

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

chetnie przygarne psa lub suczke:
PIT BULL RED NOSE
chihuahua

zaopiekuje się szczeniaczkiem kundelkiem ważne by nie był to duży pies w dorosłości,jedyny warunek by był to piesek-suczki odpadają.
Zapewnie mu kochający i bezpieczny dom.
Jestem z Gliwic.Jeśli któraś z dziewczyn ma do oddania jakiegos maluszka,bardzo proszę o kontakt na priv ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

znalazłam kotka, pomocy