Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

kurcze Araneczkaaa sa piękne ale za daleko :( chcielibysmy raczej coś bliżej i własnie koło 7-8 tyg żeby miał :)
nikt więcej? :(
może ktos jeszcze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-05 19:04 przez lybka90.

Cześć dziewczyny zastanawiamy się z mężem nad zaadoptowaniem małego kociaka. Czy nie wiecie o jakichś maluchach (naprawde maluszkach) z Wrocławia lub okolic?

Takich maluszków to nie można wziąć od matki prędzej niż w 8 tyg. życia. Ja wzięłam w 7 tyg, ale nie miałam wyboru. Na szczęście wzięłam dwójkę rodzeństwa więc nie odczuły braku matki.

Proponuję poszukać na gumtree. pl tam jest dużo ogłoszeń.

ja z daleka,ale podbijam:)

mam kociaka ale nie wtej okolicy

Lubelskie się melduje :) Mam do oddania w najbliższym czasie. Kotki są puchate, nie wiem jaka to rasa ;[

W prawym górnym roku mamuśka :)



we wroclawiu na pewno jest schronisko dla zwierzat, a tam czeka mnostwo kotow- malych i duzych:)
oprocz tego fundacje typu:
http://www.facebook.com/PiesNaZakrecie
http://www.facebook.com/FundacjaAnimalia
(prosze nie usuwac linkow)

itp;)

Ja mam, ale podobnie jak araneczkaaa, w woj. lubelskim

kurcze Araneczkaaa sa piękne ale za daleko :( chcielibysmy raczej coś bliżej i własnie koło 7-8 tyg żeby miał :)
nikt więcej? :(
może ktos jeszcze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-05 19:04 przez lybka90.

ja mam do oddania 4małe kocięta, urodziły się 15lipca, są już samodzielne, umieją korzystać z kuwety, nie mają dużych wymagań co do jedzenia, są bardzo towarzyskie, zadbane i przesłodkie, woj. Śląskie, mogę ewentualnie gdzieś dowieźć maluszka
są 3koteczki i jeden kocurek



schroniska pękają w szwach,pewnie udałoby się coś znaleść w okolichach wrocławia przy odrobinie chęci. Życze powodzenia :)

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kotem, że mam uczulenie na sierść, nigdy nie mogłam go mieć. Ale od roku marzy mi się kot SFINKS, jeśli ktoś ma do oddania/sprzedaż za niewielką opłatą ( ponieważ wiem, że są to koty rasy drogiej) małego kociaka w dobre ręce, to chętnie przyjmę, a nie stać mnie na kupno z hodowli bo są nawet do 3tysięcy :( A mi na rodowodzie nie zależy.

Przygarnę zwierzaka! - wątek zbiorczy

02 paź 2012 - 17:21:55

Witam,


nie wiem, czy był taki wątek, ale zakładam nowy.

Szukam kota z województwa mazowieckiego. Najlepiej kotkę, ale niekoniecznie. Przygarnę też kota dorosłego, ale musi lubić dzieci :) Może być w typie rasy albo dachowiec :)
Nikt nic nie wie :) ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 17:27 przez Cocaa_colaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to może być? iść do weterynarza?