Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Posiada ktoś małą czarną kotkę? Najchętniej z województwa łódzkiego ;) Ale w okolice warszawy też mogę dojechać.

Hej,

Zauważyłam Twoje ogłosznie o przygarnięciu kotki. Reprezentuję akcję PetPatrol - akcję organizowaną przez SentiOne, która ma na celu wsparcie adopcji zwierzaków ze schronisk :)

Jestem pewna, że wolontariusze ze schroniska w Celestynowie (koło Warszawy)znajdą odpowiedniego dla ciebie kociaka.

Podeślij mi swój nr telefonu - jak tylko znajdziemy dla Ciebie pupila, ktoś z najbliższego schroniska skontaktuje się z Tobą. W ten sposób zyskasz najlepszego przyjaciela, pomożesz dla schroniska i uratujesz jednego zwierzaka przed zimą w klatce.

Pozdrawiam
Paulina Klaus
p.klaus[at]sentione.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-16 14:34 przez PetPatrol.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny! Wszystkie z was które chcą przygarnąć zwierzaki - POLECAM GORĄCO na fb funpage Psygarnij- Nie kupuj Psygarnij! Mają tam całe mnóstwo zwierzaków (głównie psiaki, czasem też koty) szukających kochającego domku. Szukają dla nich Domów Stałych i też Tymczasowych. W razie potrzeby załatwiają transport, więc nawet z innego krańca Polski możecie dostać upatrzonego zwierzaczka.

Z chcęcią Przygarnę kociaka jestem z okolic Rzeszowa :)

miło, że ktoś dla odmiany chce przygarnac, zazwyczaj ludzie chcą się pozbyc kotków :)

nie cierpie kotow ... wez jakiegos ze schroniska.

dobry pomysł ze schroniska weź takie zwierzęta są najbardziej wdzięczne :)

Idz do schroniska tam jest mnustwo kociakow Schronisko Rzeszow lub Schronisko Mielec

Ja mam maluszka jednego całego białego, ale ja z Warszawy

zawsze myślałam ze jest mało chętnych na koty dopóki sama nie zaczełam szukać. Sporo wczoraj telefonów wykonałam i albo juz zarezerwowany, albo nieaktualne, nie mówiąc juz o jakiejs rekrutacji na wlasciciela kota gdzie Pani miala najpierw sprawdzic jak mieszkam, odbyc ze mna rozmowe i podpisac umowe ze bede sie dobrze opiekowac kociakiem. masakra.
Dziewczyny jakbyście miały albo wiedzialby o kims kto ma i chce oddac kociaka to piszcie proszę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 15:37 przez Kokosss.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

a czy wiecie kto ma do oddania małą kotke, najlepiej pół pers, z świętokrzyskiego? najlepiej okolice Skarżyska.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 16:44 przez sweet-obsession.

też kurcze szukam z tym ze na podkarpaciu i ciezko o kotka:(

Ja chętnie przygrnę pieska Yorka, moze byc miniaturka...a jakby ktoś chciał moja siostra ma do oddania biało czarnego króliczk miniaturke jestem z woj łódzkiego(Piotrków Tryb.)

a z podkarpacia nikt naprawde niema?:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piesek - co to za rasa