Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

transport i spedycja

37 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżnia Wodna Dla Zwierząt

01 cze 2011 - 11:21:34

Hello :) Słyszeliście coś na temat bieżni wodnej dla zwierząt? Co wiecie na temat takiego wynalazku? Wasze zwierzaki już korzystały np. przy rehabilitacji stawów?

Bieżnia Wodna Dla Zwierząt

01 cze 2011 - 11:27:08

Świetna i bardzo pomocna rzecz dla chorych zwieerzaków...tylko nie wiem czy gdzieś w Polsce ju jest dostępna.Przy rehabilitacji powoduje rozruszanie stawów czy kości i stymuluje ich odbudowę przy tym że jednocześnie nie ma tak silnego nacisku co "na sucho" i stawy badź kości nie ulegają przeciążeniu.

Bieżnia Wodna Dla Zwierząt

01 cze 2011 - 11:27:31

Doskonale się sprawdza u koni podczas rehabilitacji:) Przypuszczam, że podobnie działa na psy. Na dysplazję stawów bardzo pomaga pływanie, jest wręcz wskazane jako ćwiczenie nieobciążające stawów, a rozwijające mięśnie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 11:28 przez leia.

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżnia Wodna Dla Zwierząt

10 cze 2011 - 12:37:03

O widzicie, a tego, że stosowana jest w przypadku koni to nie słyszałam. Po prostu w necie trafiłam na filmik - bardzo to intrygujące. Z tego co udało mi się wyczytać nie ma w Polsce wielu takich bieżni. A na Zachodzie za to są mega popularne.

Bieżnia Wodna Dla Zwierząt

13 cze 2011 - 12:23:11

Jak się dowiedziałam - taka bieżnia w Polsce jest w trzech ośrodkach. Wydaje się i z tego co piszecie, że ma ona wiele zalet, ale czy ktoś zastanawiał się nad tym, czy ma jakieś wady? Sama próbuję się ich doszukać, ale chyba niczego konkretnego nie znajduję ;)

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżnia Wodna Dla Zwierząt

03 lip 2011 - 17:27:31

Wiem, że Psychodnia posiada bieżnię wodną. Z tego co się dowiedziałam bardzo dobrze wspomaga ona leczenie schorzeń ortopedycznych i neurologicznych. Wiem, że taka metoda jest skuteczna i wiele osób ją sobie chwali.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdycha! jak pomóc, prosze o rade :(