Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2014 - 06:58:10

Zdecydowanie owczarek niemiecki,dla mnie to najmądrzejsze z psów.

Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2014 - 09:11:30

dziewcyzna nie zadala pytania: czy mam wziac rasowego pieska czy ze schroniska?
Zapytała"Jakiego rasowego psiaka ma wziąć?"
Kazdy ma prawo o tym decydowac, to naprawdę - jeszcze- wolny kraj.
Chce rasowego? Niech kupi rasowego!Co Wam do tego??

Do autorki- kochana, jak malutkie to ja serce oddalam chihuhua- sa przeslodziasne. Ale wredne- trzeba przyznac. Dziewcyzny mają rację- yorkami za duzo roboty- chyba ze szukasz laleczki. To nic zlego- one lubią takie traktowanie- wozenie w koszyczku, czesanie, głaskanie, kochanie- są tez wredne- to prawda . To samo z maltanczykami- mnostwo roboty, ale to super- zabawa :)
Trochę większe- ja uwielbiam bigle- są przeurocze- i podobno wierne.
Z większych- zdecydowanie labrador- tyle milosci, oddania, lojalności i pobłazania nie da Ci zaden pies. Moj kolega- mysliwy- mowi ze to taki pies, ze jak się postrzeli kaczkę, to przyniesię w pysku zywą- tak delikatnie ją niesie. No, są przeswietne do kochania i dla dzieci. Jesli trochę ostrzejszego- to owczarek niemiecki- są bardzo mądre, lojalne i oddane. Ale tez honorne- czasem trzeba uwazac. :)
I tyle.

Daj znac ktorego wybralas! :)

Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2014 - 09:13:01

dokładnie labrador:)



Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2014 - 09:17:16

nie polecam yorków, często dzieje się tak , że mają kamień nazębny, który powoduje strasznie przykry zapach, nie pomagają żadne maści, ani pasty. Owszem, można zdjąć ten kamień poprzez jakieś zabiegi, ale to jest kosztowne niestety :/

Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2014 - 09:44:18

sznaucerek :)

Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2014 - 09:46:13

pittbull, sa kochane i bardzo lubia dzieci wbrew pozorom :)

Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2014 - 09:59:00

Cytat
t0s14
A ja Ci nie powiem, bo małe psy są co prawda słodkie, ale hałaśliwe i wredne :P Jestem zakochana w Amstaffach i nie chciałabym małego psa.

To tak jak ja. Wszyscy uważają ze sa to psy mordercy. Ale są to takie kochane psy. Mam osobiście i już nigdy inna rasa :)

Jaki pies jest najlepszy.?

14 paź 2014 - 23:37:04

Ja polecam schronisko. Tam napewno coś znajdziesz.

Jaki pies jest najlepszy.?

16 paź 2014 - 23:58:09

nie ma takiego czegoś jak najbardziej odpowiednia rasa psa, bo to jest uwarunkowane od danej osoby. dla jednego będzie to kanapowiec, dla innych pies aktywny.
takie pytanie jaki pies jest najlepszy jest w ogóle nie na miejscu. dla mnie najlepszy bedzie husky, a nie widzę siebie np z yorkiem.
należy poczytać o psach, ich wymaganiach, wadach i zaletach.

Jaki pies jest najlepszy.?

17 paź 2014 - 00:43:15

Z małych psów podobają mi się shih tzu, jest co prawda przy nich trochę roboty, czesanie, golenie itd. ale są urocze :) Yorki bez urazy ale przypominają dla mnie małe szczury. A tak generalnie wolę większe rasy jak: owczarek kaukaski czy husky syberyjski.

Aaaaa zapomniałam! Alaskan klee kai, cudo!

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki pies jest najlepszy.?

17 paź 2014 - 02:05:43

LABRADOR serce333333

Jaki pies jest najlepszy.?

17 paź 2014 - 02:57:38

Rottweilerki są kochane☺

Jaki pies jest najlepszy.?

17 paź 2014 - 08:00:59

Mam w domu 2 labradory, jednak mieszkam na wsi i mam ogromne podwórko, gdzie mogą się wybiegać. Do kamienicy nie polecam :)

Jaki pies jest najlepszy.?

17 paź 2014 - 08:18:23

w schronisku czasem tez są rasowe psy, one raczej mają większe szanse na znalezienie domku :) ja przygarnełam pieska gdy mial 3 miesiące. Dla mnie to najukochańszy i najmądrzejszy pies na świecie. Na zdjęciu piesek Tako i kotek Puszaty. Jak ich nie kochać chcę to!



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

atak szczeniaka