Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 18 19 -->

Jaki pies jest najlepszy.?

10 sty 2011 - 14:22:44

moj pisek sie przyplatał. Przyszedl za siostra włożył w glowe w furtke, ze ciezko bylo mu ją wyciagnać. Zaopiekowalismy sie nim i tak u nas został. Nie jest czystej rasy. To mieszaniec sznaucera z kundlem, ale czasem zachowuje sie jak kot i mam watpliwosci czy aby napewno z kundlem a nie kotem :) Jak go ogole to wyglada jak sznaucer tyle ze ma ogon. Jest naprawde kochany kochany :)



Jaki pies jest najlepszy.?

10 sty 2011 - 14:29:00

Jeśli już się zdecydujesz, pamiętaj że RASOWY=RODOWODOWY! Nie kupuj psa u pseudohodowców, którzy zarabiają kosztem wyniszczonych zwierząt.

Jaki pies jest najlepszy.?

10 sty 2011 - 14:42:04

ja miałam mieć westa ale kupiłam yorka i jestem mega zadowolona.
podobają mi się Cavalier king charles spaniel oraz dogi niemiecki ;]

Jaki pies jest najlepszy.?

10 sty 2011 - 14:45:00

"Ale jednak chciałabym rasowego" - fuj. Pies jest do kochania, a do ozdoby są firanki w domu albo kolczyki. Obrzydza mnie takie coś.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki pies jest najlepszy.?

10 sty 2011 - 14:54:01

Cytat
Kasia_Kopytko
"Ale jednak chciałabym rasowego" - fuj. Pies jest do kochania, a do ozdoby są firanki w domu albo kolczyki. Obrzydza mnie takie coś.
A od kiedy pies rasowy jest na ozdobę? Nie mierz ludzi swoją miarką, nie każdy chce psa ze schronu, a jaka jest jeszcze alternatywa dla tego? Nabijanie kiermany pseudochodowcom? Zastanów się co piszesz..

A co do pytania - który pies jest najlepszy.. mój oczywiście :D A dalej za moim każdy amstaff i ogólnie każdy TTB. Żaden pies nie ma tak wielkiego serducha (;

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki pies jest najlepszy.?

07 maj 2014 - 12:26:11

Pies to nie mały ale bardzo wdzięczny. Sprawdź sobie mastifa tybetańskiego np tutaj http://alegratka.pl/ogloszenie/mastif-tybetanski-szczenieta-w-hodowli-23212449.html?h=0db4432d9718070a Bardzo oryginalna rasa i dobrze im z oczu patrzy :)

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki pies jest najlepszy.?

07 maj 2014 - 12:34:11

Buldog francuski :)

tez jestem zwolenniczką dużych psów :P

chociaż wszystkie są 'najlepsze' i kochane :)
Mineczka! Moje marzenia Mastif Tybetański



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-07 12:35 przez mint89.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Jaki pies jest najlepszy.?

26 cze 2014 - 19:00:57

Zerknij na tego [moderacja-spam] na pewno ta rasa bedzie Tobie odpowiadać .Z tego co wiem sa bardzo ułożone i mają dobry charakter bo przecież o to nam najbardziej chodzi ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:45 przez moderator.

Jaki pies jest najlepszy.?

26 cze 2014 - 19:02:21

jaki pies jest najlepszy? co to w ogóle za pytanie?

Jaki pies jest najlepszy.?

26 cze 2014 - 19:05:41

Cytat
Imogene
Dużo piszecie o psach ze schroniska, ale takimi nie jestem za bardzo zainteresowana. Sama wiem jak to wygląda, bo często pomagam w schronisku przy wyprowadzaniu psiaków. Wiem, że kochają naprawdę szczerze, ale większość tych psiaków zawsze jest przestraszona, często choruje. Są tak samo słodkie, ale jednak chciałabym rasowego.

Żałosne... skoro pomagasz w schronisku to tym bardziej powinnaś wziąć psa z takiego miejsca... 'chciałabym rasowego' ;] dlatego jest tyle psów w schronisku, dlatego tyle psów jest wyrzucanych. BO LUDZIE CHCĄ RASOWEGO;]

Jaki pies jest najlepszy.?

26 cze 2014 - 19:06:44

Cytat
Delaila
Jeśli już się zdecydujesz, pamiętaj że RASOWY=RODOWODOWY! Nie kupuj psa u pseudohodowców, którzy zarabiają kosztem wyniszczonych zwierząt.

jak wyżej! nie napędzajmy pseudo hodowców!

Jaki pies jest najlepszy.?

26 cze 2014 - 19:08:02

nienawidzę takich pustych ludzi jak Ty

Jaki pies jest najlepszy.?

26 cze 2014 - 19:12:59

labrador, biszkopt ;)



Jaki pies jest najlepszy.?

28 cze 2014 - 00:32:43

Tylko ze schroniska.... Dość już linii produkcyjnych ozdobno-kieszonkowych piesków.... Miałam adoptowaną dożkę niemiecką, anioła, mam owczarkę ze schronu, po pół roku wspólnej pracy - a ma za sobą koszmarną historię - jest absolutną psicą. Ale wiadomo - co pies z przeszłością, to każdy z własną, jednemu trzeba mniej innemu dużo czasu, chęci, żeby go właściwie poprowadzić i wyprowadzić na szczęśliwego czterołapa. Takie sprawy się udają:) Jest tyle psiej biedy z nędzą, tyle dramatów, że zawsze - mając oczywiście możliwości - warto dać dom takiej biedzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kot poszukiwany