Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czes,mam mały dylemat:)
otóż jaki mozecie polecic stanik bez ramiaczek,dla nie duzych piersi (dokładnie romziar 36b),tak aby nie zesuwał sie w takiej sukience ,wiem ze sa przezroczyste ramiaczka ,ale one przewaznie i tak sa bardzo widoczne ,albo moze mozecie polecic takie ramiaczka,jakiejs dobrej marki ktorych nie widac tak bardzo ?:)



Są takie cieniutkie silikonowe ramiączka, ich bardzo nie widać:) Albo taki top tylko pod spód sobie ubierz.

Stanik żelowy.

ale niektóre kobietki nie mają piersi sterczących do góry jak rakiety, żeby chodzic bez stanika. Ja nie lubie silikonowych, więc kupiłam sobie takie ozdobne, grube, ramiączka- wstążki, i zawiązałam na szyi, wole to niż sylikonowe. Podobno są staniki bez ramiączek z sylikonowymi paskami na staniku, ale ja nigdzie nie widziałam

Bardotka ma silikonowe paski wewnątrz. Nie ma szans żeby się zsunęła, noszę takie na co dzień bo nienawidzę ramiączek jakichkolwiek :-)

Dobrą bardotkę kup.

kurcze,nawet nie widziałam o takim czyms jak bardotka ,dziekuje bardzo :)
a czy mozecie polecic jakas bardzo dobra bardotkę?,jakas firma czy cos?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 11:48 przez monaliza123.

również polecam bardotkę

najlepsze staniki do takich sukienek są w Cubusie; ja zainwestowałam w dwa, są niesamowicie wygodne do chodzenia na codzień. Maja odpinane ramiączka, krój bardotki, lekki push-up i szeroki pas, który trzyma stanik na miejscu przez całą noc ;) polecam
http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/Kolekcja/Bielizna/Shape-wear/7123029/71230291/

STRAPLESS. Jest to stanik bez ramiaczek, przystosowany do tego, żeby ladnie podnosil biust i trzymal go bez zbednych ramiaczek.

A jaki to rozmiar 36B ?

Bo jesli 36 to obwod to strasznie duzy? Chyba co namieszalas z rozmiarami.

Sprawdz lepiej jak wypadasz w tabeli.

I nie polecam silikonwych ramiaczek. W swietle aparatu wyglada czasami brzydko, zółto ;/





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 11:52 przez Dziub.

Cytat
monaliza123
kurcze,nawet nie widziałam o takim czyms jak bardotka ,dziekuje bardzo :)
a czy mozecie polecic jakas bardzo dobra bardotkę?,jakas firma czy cos?:)

U mnie to nie ma reguły, mam jedną za 15zł, drugą za 40 a trzecią za 70 i wszystkie są tak samo dobre :-)

Na pewno widziałaś nie raz bardotkę tylko może nie wiedziałaś, że ma taką nazwę. I tak jak dziewczyny wyżej napisały, kup właśnie taki model biustonosza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 11:52 przez colin225.

hehe ,dzieki za odp ,rzeczywiscie troche namieszalam ,ogolnie miseczka B ,a w obwodzi mam 70-72cm :)

Ja ostatnio szukałam stanika właśnie do takiej sukienki bez ramiączek. Przymierzałam w Intimissimi stanik bardotke ale cena jak na jeden raz mnie powaliła - 149 zł. Kupiłam prawie identyczną bardotke w PEPCO za 15 zł :)

Też wlaśnie miałam pisać o bardotce ;) Polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Huntery kupić czy nie?pomóżcie!