Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

proszę o poradę!

27 cze 2009 - 21:26:53

Jakie dodatki do tej sukienki?Może macie coś w swoich szafach?Nie bardzo wiem co pod szyję,może tylko wystarczą kolczyki ,bransoletka?



proszę o poradę!

27 cze 2009 - 21:35:57

Pod szyję nic Ci nie proponuję, ponieważ sukienka ma ozdobny dekolt tzn.chodzi mi o ten żabocik.Jest zbyt ozdobny żeby cos do niego dokładać. Do tego jakaś czarna bransoletka i czarne kolczyki, lub wręcz przeciwnie, co nie musi się wszytskim pdoobać intensywne np. czerwone bijou. Ja bym w czymś takim dobrze się czuła;]

proszę o poradę!

27 cze 2009 - 21:39:01

bransoleta i kolczyki, a kolor i rodzaj biżuterii dopasuj też do bucików jakie posiadasz do tej sukieneczki i git;)

proszę o poradę!

27 cze 2009 - 21:43:54

wiesz że też myślałam o jakimś czerwonym akcencie!Napewno będą czarne szpilki bez paluszków i czerwony lakier na paznokciach!Największy dylemat to ta szyja,ale masz rację tam już nic nie pasuje!

proszę o poradę!

27 cze 2009 - 21:46:10

na szyje absolutnie nic .a do uszu jakies fajne czarne kolczyki i czarna szeroka branzoleta butki szpilki z wycieciem i jest super

proszę o poradę!

27 cze 2009 - 21:47:17

o nie, jak czarne buty to biżuteria inny kolor, myślałam, że masz butki w jakimś kolorze;) ja również doradzam czerwoną, malinową, lub po prostu srebrną, która jest zawsze modna i wygląda szykownie:)

proszę o poradę!

27 cze 2009 - 21:51:53

ok,macie racje na szyję absolutnie nic nie pasuje! Sukienka jet naprawde dużo ładniejsza kiedy sie ją ubierze! A chyba te czarne dodatki będą super!

proszę o poradę!

27 cze 2009 - 21:58:40

czyli pomyślę nad wyborem jednego z proponowanych kolorów! Zobaczę przewagę którego koloru mam w komplecie swojej biżuterii! No irytował mnie ten dekolt.........Ale upewniłyście mnie,dziękuję!

proszę o poradę!

28 cze 2009 - 09:34:31

moim zdaniem też pod szyję to nic;) dobierz jakąś bransoletkę i kolczyki i tyle;]

zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 2/5

proszę o poradę!

28 cze 2009 - 09:45:04

Ja proponuję takie kolczyki :):)



zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 2/5

proszę o poradę!

28 cze 2009 - 09:48:05

Ale tak jak wczesniej któraś z was wspomniała czerwono -malinowa tez by była fajna:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy są już jakieś przeceny w Warszawie?:)