Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:44:08

szukam pilnie bluzy adidas oldschool bylam juz w galerii arkady i nie bylo, wogole koles na mnie popatrzyl jak na kosmite jak zapytalam o ta bluze damska, opisalam mu co potrzebuje o on mnie zaprowadzil do dzialu meskiego!! myslal ze to dla chlopaka :/ chyba te bluzy nie sa popularne we wrocku! :/ w kazdym badz razie gdzie mam szukac? moze ktos gdzies widzial??? Zalezy mi na nowej ze sklepu, chce miec mozliwosc przymierzenia i fajnie by bylo jakby byla mozliwosc wyboru koloru, a w arkadach widzialam tylko typowo sportowe, jakies bialo rozowo jakiestam... POMOCY!!!!!!!!!!

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:46:45

nie wiem jaka to bluza oldschool adidas ale ja mam taka;)



zweryfikowana
Posty: 453
Ostrzeżenia: 2/5

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:47:35

bo to jest męska bluza jednak popularna wśród dziewczyn.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:50:21

Cytat
Dzolinka
nie wiem jaka to bluza oldschool adidas ale ja mam taka;)
fajna , ale chodzi mi o ta klasyczna czarna z bialymi paskami z znakiem adidasa na plecach:) taka jak teraz mozna zauwazyc jest modna, tylko dziwi mnie ze ten koles nie slyszal o tej modzie widocznie w sklepach nie ma na nie szalu, co sie wiaze z tym, ze pewnie ciezko bedzie je dostac :/

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:52:53

Cytat
ewelinka_
Cytat
Dzolinka
nie wiem jaka to bluza oldschool adidas ale ja mam taka;)
fajna , ale chodzi mi o ta klasyczna czarna z bialymi paskami z znakiem adidasa na plecach:) taka jak teraz mozna zauwazyc jest modna, tylko dziwi mnie ze ten koles nie slyszal o tej modzie widocznie w sklepach nie ma na nie szalu, co sie wiaze z tym, ze pewnie ciezko bedzie je dostac :/
acha.no tematy sportowych ciuszkow nie sa moja mocna strona..ale dzieki szafie troszke sie ucze;)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:53:22

Cytat
x3tinkax3
bo to jest męska bluza jednak popularna wśród dziewczyn.
o tego to nie wiedzialam :/ nie mow mi ze nie dostane takiej damskiej :( widzialam na allegro sa takie damskie, wiec moze w sklepach tez gdzies? tylko wlasnie pytanie GDZIE? zostaje mi jeszcze pasaz, galeria dominikanska, magnolia i bielany. Tylko nie wiem, czy wszedzie w tych galeriach jest adidas, musze to sprawdzic, no i nie za bardzo mi sie widzi az tak daleko jezdzic:( jak juz pojade po ta bluze to chcilabym miec pewnosc ze ja znajde i ze bede miala wybor :(

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:54:24

ja tez taka chce;) granatową

zweryfikowana
Posty: 1.468
Ostrzeżenia: 1/5

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:54:38

Cytat
x3tinkax3
bo to jest męska bluza jednak popularna wśród dziewczyn.

To nie jest męska bluza :) Są męskie, damskie i dziecięce kolekcje
Pytaj o bluzy z kolekcji Originals

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:55:10

sadze, ze w sklepie nie dostaniesz bluzy takiej;) bo ich juz nie ma. chyba, ze bedziesz miala szczescie.;) u mnie w katowicach byla kiedys kanarkowo zolta;) jedynie co Ci pozostaje to allegro';)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:55:58

o wlasnie o ta mi chodzi,tylko chcialabym ja kupic w sklepie, dziekuje za link!

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 18:57:23

Cytat
kate_bee
Cytat
x3tinkax3
bo to jest męska bluza jednak popularna wśród dziewczyn.

To nie jest męska bluza :) Są męskie, damskie i dziecięce kolekcje
Pytaj o bluzy z kolekcji Originals
aha zapamietam originals, dzieki :)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 19:00:32

Cytat
madzialenn
sadze, ze w sklepie nie dostaniesz bluzy takiej;) bo ich juz nie ma. chyba, ze bedziesz miala szczescie.;) u mnie w katowicach byla kiedys kanarkowo zolta;) jedynie co Ci pozostaje to allegro';)
no wlasnie na allegro po pierwsze boje sie podroby, po drugie, ze moze miec za krotkie rekawy, albo byc za ciasna, czasami mimo wymiarow cos jest nie tak, dlatego wole ze sklepu :| szkoda jak juz ich nie ma, ale chyba jednak sie przejade do pasazu grunwaldzkiego no i moze na bielany bo mam blisko. Moze gdzies ja jednak jeszcze dostane :/

PROSBA:
JAKBY KTOS TA BLUZE GDZIES WE WROCLAWIU WIDZIAL PROSZE BARDZO MI DAC ZNAC NA PRIV, OBOJETNIE JAKI KOLOR, BYLE DAMSKA... DZIEKI :)

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 19:05:24

bo więcej jest męskich niż damskich ;) u mnie był to sie sprzedały szybko ale niestety mają zaniżoną numeracje..

adidas oldschool WROCŁAW!!!!!!!!!

26 cze 2009 - 19:25:09

mi sie wogole wydaje ze mozna chyba napisac maila do jakies centrali w polsce to moze dadza znac gdzie sa dostepne.. fajnie by bylo gdyby wszystkie wieksze firmy mialy taka opcje;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradzcie proszę