Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

converse - idealne podróby?

30 maj 2012 - 23:51:28

PODRÓBY!! już po pierwszym zdjęciu rozpoznałam, a wierz mi znam sie bo jestem fanką conversów
żeby nie było że nie powiedziałam czemu:
1. converse kiedys miało małe r pod gwiazdką teraz już nie ma
2. znaczek jest koszmarnie wykonany, widać na pierwszy rzut oka ze nie oryginał
3.oryginalne conversy w rozmiarach typowo damskich zawsze maja 6 dziurek na sznórówki, typowe podróbki zawsze mają 7
4. czubek za szeroki, convers ma wąski czubek buta charakterystyczny
5. convers ma zawsze na podeszwie dwie małe kropeczki ja tego nie zobacze na zdjeciu ale powinny byc w oryginale



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 23:56 przez blackchocolate.

converse - idealne podróby?

31 maj 2012 - 00:06:16

moze moge jakos pomoc
sama mam dwie pary converse i niestety wydaje mi sie, ze te nie sa oryginalne
zeby nie byc goloslowna, juz lumacze dlaczego:
a) faktycznie napis all star na prawej piecie nie powinien byc tak przekrzywiony - to by u nich nie przeszlo
b) cos dziwnego jest w tym okraglym znaczku, jest jakis malo wiarygodny
- R w koleczku nie jest rowno pod gwiazdka
- napis CONVERSE i ALL STAR ma malo autentyczna czcionke i malo intensywny czerwony kolor, dla porownania: (usunac spacje)
http ://i2. pinger.pl/pgr429/2d5d884e00141ba84e95dd12/chuck-taylor-all-star-patch-converse. gif
c) napis CONVERSE na wewnetrznej wkladce nie jest jak w oryginalnych butach, jest inne O oraz R

to oczywiscie tylko moje spostrzezenia i reflekcje, moze sie przydadza

converse - idealne podróby?

31 maj 2012 - 00:16:03

- w środku buta na języku MUSI być naszywka
- oryginalne conversy w 90% przypadków mają wypukłą kropeczkę na podeszwie z boku
- oryginalne conversy ten napis all star z tyłu buta mają lekko wypukły



nie zgodze się z opiniami, że oryginalne conversy nie mają znaczka R pod gwiazdką i że mają 6 dziurek.

7 dziurkowe conversy są w:

- limitowanych seriach bardzo często
- starszych modelach, sprzed kilku lat- warto je kupowac kiedy wyprzedają zapasy magazynowe bo są sporo tańsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 00:17 przez Nuudziara.

converse - idealne podróby?

31 maj 2012 - 00:16:45

Jak widzę jak niektórzy piszą bzdury na temat podrób a się nie znają to jestem chora. ORYGINALNE CONVERSY NIE MUSZA MIEĆ R PRZY ZNACZKU ALE MOGĄ, oryginalne conversy POWINNY mieć kropkę na podeszwie tak jak ktoś pisał jednak jeżeli kupiłaś używane to mogły się zetrzeć, napis z tyłu powinien być napisany wąskimi literami. Poczytajcie coś na ten temat a nie wypowiadacie się mając 0 wiedzy, według mnie to podróbki środek buta mówi sam za siebie.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

converse - idealne podróby?

31 maj 2012 - 00:22:25

Cytat
Nuudziara
- w środku buta na języku MUSI być naszywka
- oryginalne conversy w 90% przypadków mają wypukłą kropeczkę na podeszwie z boku
- oryginalne conversy ten napis all star z tyłu buta mają lekko wypukły



nie zgodze się z opiniami, że oryginalne conversy nie mają znaczka R pod gwiazdką i że mają 6 dziurek.

7 dziurkowe conversy są w:

- limitowanych seriach bardzo często
- starszych modelach, sprzed kilku lat- warto je kupowac kiedy wyprzedają zapasy magazynowe bo są sporo tańsze


nie no masz rację :) ja mam wszystkie z małym r, bo mam stare modele, ale tearz te nowe juz nie mają

converse - idealne podróby?

31 maj 2012 - 00:30:35

Cytat
ywoncia
Podróbki, orginały nie mają znaczków orginal pod gwiazdką

oczywiście, że mają znaczki- te ze starszych kolekcji

converse - idealne podróby?

31 maj 2012 - 00:33:38

Cytat
ywoncia
Podróbki, orginały nie mają znaczków orginal pod gwiazdką

I tu się mylisz. Występują i z znaczkiem ® i bez

converse - idealne podróby?

31 maj 2012 - 19:05:20

Cytat
martuuus
Cytat
seawhispeer
nie sa oryginalne
-znaczek z boku buta na to wskazuje: pod gwiazdka R

nawet na stronie Converse niektóre buty mają pod gwiazdką R więc to na pewno nie jest wyznacznik oryginalności,.


Nie bylam na stronie converse, z tego co wiem to owszem niektore maja R pod gwiazdka, ale sa to bardzo stare modele, troche inaczej wykonane. Teraz bedac w sklepie converse na zadnych trampkach, ktore ogladalam, nie bylo r pod gwiazdka.

Re: converse - idealne podróby?

02 sie 2012 - 08:07:12

a i jeszcze jdno, rzadko udzielam się na forum, ale skłonił mnie do tego email jednej z uczestniczek powyższej dyskusji, w którym zarzuciła mi że jedne z converse z mojej szafy to podróbki (gdyż posiadają znaczek r).

http://szafa.pl/c11268564-oryginalne-biale-czerwone-trampki-converse-40.html?i=8

czy to podróbki możecie ocenić same.
pozdrawiam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 08:35 przez sikora007.

converse - idealne podróby?

03 sie 2012 - 23:32:02

To nie są podróbki , nie słuchaj tych wszystkich ludzi. według mnie to jest starszy model lub jakiś nieudany model (czasami takie są) jak zapłaciłaś za te buty poniżej 200 zł to pewnie jest to model z uszkodzeniem :D
A ten znaczek R raz jest w convach a raz nie................................................................................. facepalm gdy czytam "podróby"

blackchocolace: Gdzie ty widzisz dziurki na zdjęciach? hahaa Czubek jest ok... g*wno sie znasz a gadasz..
NIE MA MOWY O PODRÓBACH, jak mówiłem na górze starszy model lub uszkodzony model :)

pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 23:38 przez jestemnr1.

zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 1/5

converse - idealne podróby?

03 sie 2012 - 23:38:13

jakis krzywy ten znaczek z tylu xd

converse - idealne podróby?

03 sie 2012 - 23:38:17

Cytat
ywoncia
Podróbki, orginały nie mają znaczków orginal pod gwiazdką
dokładnie, weszłam na ich oficjalna strone i jest tak jak mówisz

converse - idealne podróby?

03 sie 2012 - 23:42:08

Jeśli dałaś za nie mniej niż 180zł to na pewno podróby. Ja mam oryginalne, zamawiane z Anglii - widać to po tym, że niedłgo stuknie im rok a wyglądają prawie jak nówki, mimo, że często w nich chodze. Podróbki mojej koleżanki porwały się po miesiącu :)

converse - idealne podróby?

03 sie 2012 - 23:44:15

podróby na stówkę:P

niezweryfikowana
Posty: 530
Ostrzeżenia: 1/5

converse - idealne podróby?

03 sie 2012 - 23:46:39

porównaj sobie logo z Twoich butów z http://freeimagesarchive.com/data/media/208/5_Converse.gif - to jest oryginalne, widać że czcionka inna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs Piękności Miss Polka 2012