Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 11:01:53

Też będę musiała coś kupić,bo moja kurtka będzie już liczyła 3 zimy,więc bez przesady.. Spodobał mi się szary płaszczyk w Reserved, ma zajeciepły komin wszyty dookoła szyi,aczkolwiek kosztuje 279zł. Ale gdybym go znów miała nosić 3 sezony,to może warto..

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 11:02:13

Cytat
goska_201
ja mam plaszczyk Zary z tamtego roku. Mam chrapke na jasno karmelowy kozuszek, ale z finanasmi chyba nie podolam i zostaen przy zeszlorocznej kurtce. mam jescze kurteczke z ambercombi & fitch rozowa, ale jest stanowczo za krotka... co z tego , ze sliczna jak cale plecy na wierzchu ;/

cudowne są te kurtki z abercrombie:)) ale rzeczywiście są strasznie krótkie;/

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 11:06:38

jak co roku plaszczyki ,

i wydaje mi sie ze w Polsce bedzie bym na parki (ktore jakby nie patrzac byly modne rok temu, ale w PL nikt ich nie nosil , a teraz w sklepach pelno kurtek takiego kroju).

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 11:38:42

kupiona w tamtym roku , nie wiem czy się podoba innym, ale dla mnie jest piękna, ciepła, wygodna i fest za pupe a to ważne :) w pasie szeroki pasek nosze do niej )



Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 12:11:23

Oto moje kurteczki zakupione na zimę:))
Numer 1 (czyli jaśniejsza) w stylu parki, kupiona w Tally Weijl, ocieplona białym misiem, z aktualnej kolekcji.
Numer 2 (ciemniejsza - czkoladka) kupiona w Stradivariusie z aktualnej kolekcji, pikowana ale bardzo ładnie wygląda, nie jest tak napompowana jak inne kurtki i co najważniejsze posiada ściągacz na dole, jest za pupę i dzięki temu będzie cieplutka i nie będzie mi nic podwiewać ;))



Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 12:26:36

Cytat
studentkai
kupiona w tamtym roku , nie wiem czy się podoba innym, ale dla mnie jest piękna, ciepła, wygodna i fest za pupe a to ważne :) w pasie szeroki pasek nosze do niej )

czy to reserved?

mam taką samą coś koło 279 zł kosztowała
kupiłam rok temu bez przekonania, w sumie fajna bo ciepła, ale jakoś nie nosiłam za dużo kurtek tego typu wszędzie
chętnie się jej pozbędę

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 13:27:00

Cytat
CarloRossi88
Oto moje kurteczki zakupione na zimę:))
Numer 1 (czyli jaśniejsza) w stylu parki, kupiona w Tally Weijl, ocieplona białym misiem, z aktualnej kolekcji.
Numer 2 (ciemniejsza - czkoladka) kupiona w Stradivariusie z aktualnej kolekcji, pikowana ale bardzo ładnie wygląda, nie jest tak napompowana jak inne kurtki i co najważniejsze posiada ściągacz na dole, jest za pupę i dzięki temu będzie cieplutka i nie będzie mi nic podwiewać ;))

ile kosztowala ta 2

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 13:29:37

Cytat
vanilia
Cytat
studentkai
kupiona w tamtym roku , nie wiem czy się podoba innym, ale dla mnie jest piękna, ciepła, wygodna i fest za pupe a to ważne :) w pasie szeroki pasek nosze do niej )

czy to reserved?

mam taką samą coś koło 279 zł kosztowała
kupiłam rok temu bez przekonania, w sumie fajna bo ciepła, ale jakoś nie nosiłam za dużo kurtek tego typu wszędzie
chętnie się jej pozbędę


a pokaż Swoją ? ta jest firmy MODO i kosztowała 199zł :)

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 13:32:27

W H&M i zarze były futerka, w których wyglądałam jakbym dźwigała 200 kg na klate -.-'
Korzuszek karmelowy z futerkiem :D Z asosa ostatnio widziałam !

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 13:36:11

płaszczyk wiązany przy talii, do połowy uda zawsze będzie efektowny:)

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 19:09:19

Cytat
madizorek
Cytat
CarloRossi88
Oto moje kurteczki zakupione na zimę:))
Numer 1 (czyli jaśniejsza) w stylu parki, kupiona w Tally Weijl, ocieplona białym misiem, z aktualnej kolekcji.
Numer 2 (ciemniejsza - czkoladka) kupiona w Stradivariusie z aktualnej kolekcji, pikowana ale bardzo ładnie wygląda, nie jest tak napompowana jak inne kurtki i co najważniejsze posiada ściągacz na dole, jest za pupę i dzięki temu będzie cieplutka i nie będzie mi nic podwiewać ;))

ile kosztowala ta 2

Druga kosztowała 289 zł

Jakie kurtki modne tej zimy?

02 paź 2011 - 16:33:30

A ma ktoś płaszczyk/kurtkę na sprzedaż taka jak ta na zdjęciu tylko w kolorystyce fiolet-róż? :( poszukuję




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-02 16:34 przez kasia5090.

Jakie kurtki modne tej zimy?

02 paź 2011 - 17:01:00

Moze jeans :-)

Jakie kurtki modne tej zimy?

02 paź 2011 - 17:07:16

Cytat
Hrywna
Ja mam taką i najchętniej kupiłabym drugą- czarną. (Kupiłam na allegro- miała niby być bardziej granatowa, ale już nie robiłam dymu- ten kolor też spoko).

A co do tego, że jest ich pełno to się nie zgodzę (jeśli o tę kurtkę Wam chodzi)- widziałam tylko kilka dziewczyn w niej tylko w różnych kolorach (np. na uczelni). Raczej królują płaszcze- czarne. A musiałam właśnie przez neta kupić bo w żadnym sklepie nie było :/

fajna

Jakie kurtki modne tej zimy?

02 paź 2011 - 17:12:54

Cytat
madizorek
Cytat
Hrywna
Jak do mnie przyszła to byłam w szoku! Bo właśnie zależało mi na czymś b.ciepłym i ta kurtka była reklamowana jako cieplutka, a tu mi przyszło takie małe zawiniątko. Pomyślałam sobie, że 2stówy władowałam (może na kurtkę zimową to mało, ale ja zwykle kupuje tak za jakieś 150 zł, to dla mnie dużo) a i tak mi zimno będzie. No ale wbrew pozorom kurtka jest super, leciutka i ciepła. Przetrwałam ostatnią zimę, a do najlżejszych ona nie należała i nie mogę powiedzieć żebym zmarzła. I co dla mnie najważniejsze- zakrywa mi tyłek, mam ją tak prawie do połowy ud.
mi tez juz przeszlo noszenie kurtek do pasa jak sobie pehez przeziebilam
ona chyba nie ma kaptura ?
dla mnie to koniecznosc jak sa zawieje


myslalam bardziej o takiej jak Wam sie podoba ?

FAJNA ! gdzie ja znalazlas ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zniżki :):)