Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

1 minutę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 12:37:05

Jak się będzie chodziło w zimie??? Hello te buty mają gumową podeszfę!!! Na jesień albo na wiosnę tak, ale nie na zimę XD

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 12:42:13

No macie chyba rację , to nie jest za dobry pomysł w zimie w tym śmigać

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 12:46:00

Cytat
xkokainax
te 1 są fajne , sama się zastanawiam jak się będzie w nich chodziło w zimie , może te ktoś ma
mAM TAKIE BIALE SA SWIETNE :)

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:10:17

A co sadzicie o takich ocieplanych butach http://www.tanisport.pl/adidas/G13461_Libria_Winter_Boot/Product.aspx ? Moim zdaniem są bardzo fajne. Nie wyglądają na typowo zimowe a mimo wszystko posiadają warstwę ochronną, która blokuje wiatr, śnieg i deszcz. Moja koleżanka miała kiedyś podobne i przechodziła w nich cała zimę.

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:15:48

fajne sa, ale moim zdaniem nie nadaja sie na zime, ale sa tez adidasy ocieplane, napewno wiecej daja niz te;)
Pozdrawiam!:)

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:18:35

Nie mam takich, ale te białe mi się nawet podobają:) Na zimę myślę, że się nadadzą, ale na śnieżną zimę to raczej nie bardzo-trampki bardzo szybko przemakają. Jeśli już to tylko jak będzie zimno a sucho:)

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:21:27

Fajne te trampki, tylko nie na taką zimę, jaką mamy.
Na jesień, albo początki zimy żeby było wygodnie to tak, ale na mrozy nie.
Zdecydowanie są chłodne, bynajmniej jak dla mnie.

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:24:37

not

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:28:02

Buty są mega super, ale to są trampki i nie polecam na zime, sa strasznie sliskie. Wlasnie dzis kupilam kozaczki, bo niestety w nich nie dalo sie chodzic, a mam te pierwsze;)

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:28:29

ja mam takie i śmigam już w nich druga zimę. mi w nich nie jest zimno, chyba, że jest meeega mróz a ja stoję przez dłuugi czas. i nie są śliskie co miało dla mnie w tamtym roku mega znaczenie. ja jestem zadowolona ale wiadomo, że pewnie nie wszyscy....



Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:32:14

ja miałam kiedyś "ocieplane" trampki z Deichmanna

na zimę zupełnie się nie nadają no chyba, że jest 5-10 stopni i brak śniegu;]

podeszwa z gumy jest cieniutka więc te buty wcale nie grzeją a co gorsze futerko jest często tylko dla ozdoby u góry (jak w dobrze znanych botkach)

odradzam

Ocieplane Trampki

03 gru 2010 - 14:36:55

Ja mam wysokie zamszowe trampki - w środku futerko. I śmigam w nich już drugą zimę. Te, które są na zdjęciu, zdecydowanie się nie nadają, poszukaj droższych (nie japan style), ale rzeczywiście nadających się na zimę.

Ocieplane Trampki

04 gru 2010 - 14:58:23

Jak już to te czarne.

Ocieplane Trampki

04 gru 2010 - 15:03:29

Ja mam na sprzedaż taki jak szare, tylko że czarne. Sama też w takich chodzę i jak na razie nie przemakają ani nie jest mi w nich zimno. Jasne że po mega zaspach nie chodzę ale tak normalnie w drodze z pracy do domu się sprawdzają.

Ocieplane Trampki

04 gru 2010 - 15:04:55

Cytat
katka28
A co sadzicie o takich ocieplanych butach http://www.tanisport.pl/adidas/G13461_Libria_Winter_Boot/Product.aspx ? Moim zdaniem są bardzo fajne. Nie wyglądają na typowo zimowe a mimo wszystko posiadają warstwę ochronną, która blokuje wiatr, śnieg i deszcz. Moja koleżanka miała kiedyś podobne i przechodziła w nich cała zimę.
Widać że są ciepłe i w ogóle ale mi się nie podobają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sweterek...czy ładny?