Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Londyn Oxford street ZAKUPY

14 lut 2010 - 19:34:26

Dziewczyny proszę doradźcie mi gdzie pójść na zakupy ile wziąć pieniążków a przede wszystkim zalezy mi najbardzije na informacjach jak tam się dostać z roznych lotnisk ( chodzi mi o komunikację miejską ) i gdzie tanio się zatrzymać na nocleg? Proszę was doradźcie cos, bo wyjazd juz tuz tuz a ja nic nie wiem...:/

Londyn Oxford street ZAKUPY

15 lut 2010 - 15:23:46

Czemu zalozylas watek w "wasze zdobycze?" Ze Stansted dostaniesz sie pociagiem ok 16 funtow, lub autobusem na Victorie za 10 funtow, z Luton tylko autobusem cena podobna jak ze Stansted. Pieniedzy na same zakupy mozesz wziasc ok 200 funtow naprawde nakupisz juz mnostwo swietncyh rzeczy, chcociaz nie wiem jaka suma dysponujesz. Minimum to na pewno 100 funtow. Na Oxford Street masz wlasciwie "w kupie" wszystkie najlepsze sklepy wiec trafisz bez problemu. Jesli chodzi o nocleg to juz nie pomoge bo nigdy nie mieszkalam w hotelach tudziezhostelach, wiem tylko o Eurotowerhostel dobra lokalizacja i przystepne ceny ale to bylo juz dosyc dawno, poszperaj na ten temat w internecie na pewno znajdziesz wiecej info

Londyn Oxford street ZAKUPY

15 lut 2010 - 15:25:09

dokladnie na Oxford Street jest wszystko :)
ja mialam 200 funtow i troszke rzeczy kupilam :)
i sobie i rodzinie!
a co do noclego to nie pomoge bo nocowalam z mezem u szwagierki :)

Londyn Oxford street ZAKUPY

21 lut 2010 - 14:10:21

dziękuję dziewczyny za wypowiedźi i liczę na więcej!! ;)) wyjazd został jednak troszkę przesunięty, ale informacje zawsze się przydadzą ;))

Londyn Oxford street ZAKUPY

13 maj 2010 - 16:09:02

Kocham zakupy na Oxford Street

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilacja wąsika pomocy!