Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

intimisimi

14 sie 2014 - 18:46:57

witajcie:) Jestescie moze posiadaczkami biustonosza bez fiszbin ktory reklamowalki w tv? Jest on push up a ja mam bardzo maly biust wiec boje sie ze moglby odstawac ale wyglada fajnie i pewnie jest wygodny. Moje pytanie czy warty swojej ceny? A moze sa na niego promocje co jakis czas?

intimisimi

14 sie 2014 - 18:56:20

chodzi o cos takiego?



intimisimi

14 sie 2014 - 18:57:43

nie o ten, ten co niedawno reklamowali w tv . Wrzuce fotke jak bede na komputerze

intimisimi

14 sie 2014 - 18:58:44

ok :)

intimisimi

14 sie 2014 - 21:53:36

ten:)


reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-14 21:54 przez izulciiaa.

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

intimisimi

14 sie 2014 - 22:01:39

strata kasy, mam biust C i nie potrafi go utrzymac mimo że jest dobrze dobrany

intimisimi

14 sie 2014 - 22:04:46

akurat mi nie ma co utrzymywac boje sie ze moze odstawac a porzadnie wykonany? mozna prac normalnie w pralce? :)

intimisimi

14 sie 2014 - 22:10:40

zakładałam o nim wątek jakiś czas temu, poszłam go przymierzyć wg mnie na żywo tragedia ( też mam mały biust) spłaszczał go jak jakieś imadło, bez względu na rozmiar, sama się dziwiłam jak to możliwe, najlepiej idź sprawdź na sobie bo może akurat Tobie będzie fajnie leżał, ale moja opinia jest taka a nie inna

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

intimisimi

14 sie 2014 - 22:14:10

Cytat
izulciiaa
akurat mi nie ma co utrzymywac boje sie ze moze odstawac a porzadnie wykonany? mozna prac normalnie w pralce? :)
ja wszystkie biustonosze piorę recznie, bo szkoda mi wrzucać do pralki. Materiał, szwy wykończenie spoko, przylega do ciała ale ten push up to jakaś pomyłka

intimisimi

14 sie 2014 - 22:20:40

a bywaja na niego jakies promocje czy ciagle jest w tej samej cenie?:)

intimisimi

15 sie 2014 - 04:52:18

Też potwierdzam, że bez sensu toto jest, i to jeszcze drogie w stosunku do efektu i zwłaszcza rozmiarówki.

Mój biust lepiej wygląda w sportowym, trzymającym na kamień Panache niż w tym czymś Intimissimi.

Nie żebym się spodziewała cudu, bo wiem, na co Intimissimi stać (a raczej na co nie stać), i że nie da się zrobić szału w staniku bez fiszbin, ale jednak żeby bardziej spłaszczyć biust niż sportowiec to się trzeba postarać ;) Pomijam już, jakie "dopasowanie" próbowała mi wmówić intimissimowa ekspedientka, wg niej dwa przyklejone do siebie płaskacze z połową piersi nad miską to ideał dekoltu... Dobrze, że wiedziałam, na co mogę trafić, to się tylko uśmiałam, a nie wściekłam, wychodząc ;)

@izulciiaa, Lobby Biuściastych znasz? Balkonetkę? Firmy takie jak Onlyher, Ewa Michalak, Audelle, Charnos, Agio...? byłaś na brafitingu w którymś ze sklepów ze Stanikowej Mapy? Jak nie, to polecam, wszelkie problemy z "odstawaniem" miną jak ręką odjął, a i rozmiar może Cię zdziwić ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-15 04:59 przez takaona.

intimisimi

15 sie 2014 - 08:21:11

wlasnie ogladalam ta mape, chetnie bym sie wybrala do ktoregos ze sklepow a koszt mniej wiecej jaki?

intimisimi

15 sie 2014 - 18:09:36

Różnie, zależy od marki. Wiele z tych sklepów sprzedaje też netowo, więc po prostu wejdź na stronę sklepu np. Onlyer czy Noszebiustonosze, i będziesz miała orientację :)

intimisimi

15 sie 2014 - 18:16:00

Dopasowanie biustonosza jest bezpłatne!

intimisimi

15 sie 2014 - 18:27:30

Moja przyjaciółka kupiła jeden i tak jej się spodobał że poszła po 2 kolejne;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pedzel do podkladu