Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:08:28

Nie wiem czy dobry dział,ale piszę tu proszę o przeniesienie jak źle.

A więc siedzę sobie na allegro i oglądam..i chcę Was przestrzec przed ludźmi ,którzy wystawiają na sprzedaż ciuchy i przerabiają zdjęcia. Kupiłam kiedyś kurtkę wyglądała bosko na zdjęciu była tak samo wykrojona jak ta co dodam przykładowe zdjęcie a jak doszła mi paczka do domu to ręce mi opadły..była szeroka a nie taliowana jak było zaznaczane a poza tym były szerokie ramiona,rękaw i ogólnie była na mnie o wiele wiele za duża choć wg rozmiarów wszystko się zgadzało. Nie lubię bawić się w zwroty więc piszę do Was jak zobaczycie coś podobnego to poproście o inne zdjęcia bo możecie się rozczarować.
Pozdrawiam!




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 21:10 przez ja-ska.

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:11:03

przez takich ludzi inni zaczną rezygnować z zakupów przez internet.
masakra jakaś.

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:11:11

E jak dla mnie to nawet te 'podrasowane' zdjęcie mnie nie przekonuje, bo kurtka jest niefajna.

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:11:40

Te zdjęcia są mocno przesadzone. Niedługo, zamiast zdjęcia zrolowanej kurtki będzie czarna nitka na białym tle.

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:16:23

ja kupiłam tą kurtkę i jest identyczna , nie wiem o co Ci chodzi i czego oczekiwałaś po tej właśnie kurtce, widać dokładnie na zdjęciu że ma krótki zamek więc można się domyślić że ten dekolt będzie wyglądał inaczej na osobie która ma wielkie piersi ( najlepiej moim zdaniem) a na osobie która ich nie ma będzie wyglądał znacznie gorzej, jeśli zaś chodzi Ci o wymiary t wystarczy zapytać o dokładne wymiary a nie patrzeć tylko na rozmiar i od razu kupować,

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:17:22

tak niestety jest

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:17:36

Cytat
gosiaaaaa88
Te zdjęcia są mocno przesadzone. Niedługo, zamiast zdjęcia zrolowanej kurtki będzie czarna nitka na białym tle.



hahahahhhaahhaha :D dobre dobre :D

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:20:20

coraz częściej niestety tak się zdarza... ;/

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:20:40

podobno regulamin zabrania dodawania zdjęć z sieci, ale portale mają to w czterech literach i nic z tym nie robią.
ja zawsze staram się prosić o kolejne zdjęcie/a bądź pytam o coś, co mnie interesuje.
mogłaś tak po prostu zrobić...

przestrzegam

15 mar 2013 - 21:32:18

Mogę sobie wyobrazić i wierzę.Też wiele razy przeglądam takie podrasowane fotki na All i czasem mam ochotkę kupić.Tyle dobrze, że cena mnie powstrzymuje, bo pewnie rozczarowanie by było.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pasuje?