Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

23 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:24:36

A mi się podoba, mogłyby być tylko większe litery te białe ale ok

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:24:43

wiem za zmiany sa denerwujace ale mozna sie przyzwyczaic :)
mi sie podoba nowy wyglad ;p

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:24:45

mi sie wmiare podoba bo coś nowego ale strasznie wolno sie wszystko otwiera i nerwicy dostaje :/

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:24:48

Magda

ja powracam na stara, wejdę na forum i jak potem znowu na główną chcę wejść to jest nowa szafa...

to chyba troche bez sensu co?

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:24:54

za ciemne ;/ bez sensu ;/ ale z czasem napewno kazdy sie przyzwyczai ;] NOT

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 1/5

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:25:02

tak elagancko, musze sie przyzwyczaic, ale str jest na pewno bardziej nowoczesna

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:25:21

not

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:25:21

mnie sie bardzo podoba:) nie jest tak mdło jak wcześniej

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:25:22

HOT! A kto nie chce korzystać z 'nowej szafy', może korzystać ze starej :) Więc wszystkim powinno pasować!

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:25:22

Mi się podoba, stary wygląd był nudny. Ale jak komuś się nie podoba może korzystać ze starego :P

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:25:25

Mi tam też się podoba :) jest o wiele ładniej :> tylko czemu forum jest w starej wersji? o.O

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:25:41

Cytat
joasia_mi
Cytat
aasieeq
mi się podoba ;)) pamiętam, bo byłam tu prawie od początku, to jak była jeszcze starsza szafa kiedyś, ta pierwsza i jak zmienili na tę co była ostatnio to tez wszyscy narzekali i krytykowali, a okazało się, że nowa (teraz już stara) szafa okazała się o wiele lepsza od poprzedniej, więcej opcji, forum i w ogóle o 100% lepiej :) teraz też się przyzwyczaicie, zobaczycie! zawsze na początku nie można się połapać i w ogóle, a przyzwyczai się człowiek ! :) w życiu potrzebne są zmiany hee jeden wygląd szafy może się znudzić :))
stara grafika była wg mnie bardzo mdła, ta jest lepsza, bardziej wyrazista i nowoczesna ;)

heheh tez jestem od poczatku, ale nie pamietam czy wtedy narzekałam na zmiane :P
ehmmm to juz tyle czasu :D

hehe no to dobrze, że nie narzekałaś :D bo zmiana była na lepsze ;p prawda, ile to już czasu....;p pamiętam jeszcze tamtą najstarszą szafę...:pa teraz wg mnie wcale nie jest za ciemno, tylko tlo jest ciemne, ale fajnie kontrastuje z tym białym, ja jestem na TAK ! :)

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:25:58

Cytat
Magda
Cytat
Victoria09
No dokładnie!Też nie umiem się połapać i zaczynam się wkurzać.Poza tym kolor za ciemny!
Też jestem na NIE!Ale czy ktoś weźmie to pod uwage...?

Bierzemy pod uwagę :) Dlatego właśnie daliśmy możliwość powrotu do starej grafiki. Wpisz w przeglądarkę: stara.szafa.pl

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-22 12:27 przez joasia_mi.

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:27:40

wyglada lepiej wczesniej dla mnie bylo zbyt mętnie i bez wyrazu. ale zostalo jeszcze sporo roboty widać ;)

Nowa grafika szafy H/N

22 wrz 2011 - 12:27:47

dal mnie wielki NOT, i to wcale nie kwesia przyzwyczajenia bo bardzo nie podobają mi się zbyt ciemne kolory

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

botki zara h\n?