Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Prostownica tytanowa

22 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:57:35

jeny, ale macie rpoblemy :D tak, kolczyk w tym miejscu to na parwdę bardzo wazna decyzja zyciowa i bol niesamowity HAHAHAHAHAAHAH ! wybaczcie sarkazm, ale mam kilka (nascie;P) kolczyków w uchu w różnych miejscach i jakoś nie boli, aż tak jak tutaj te panienki niektore piszą,

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:58:30

kiedyś bardzo mi się to podobało, ale teraz już wiem, że przez to uszy wydają się odstające, więc bez sensu....

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:58:39

strasznie podoba mi sie taki a szczegulnie koczyk taki półkoło super efekt ja mam 3 dziurki w jednym ucu ale żałuje że nie zrobilam sobie w chcszace :( ... bo kosmetyczka powiedziala mi ze mi ucho bedzie odstawać ... :( i ja głupia ja posluchalam :((((

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:00:28

Kasiabasia masz irytujący sposób wypowiadania się, aczkolwiek dziękuję za wyrażenie własnego zdania
jak odstaje ucho po czymś takim bo nie rozumiem;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-28 22:02 przez yasmin.

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:01:36

Cytat
kasiabasia07
jeny, ale macie rpoblemy :D tak, kolczyk w tym miejscu to na parwdę bardzo wazna decyzja zyciowa i bol niesamowity HAHAHAHAHAAHAH ! wybaczcie sarkazm, ale mam kilka (nascie;P) kolczyków w uchu w różnych miejscach i jakoś nie boli, aż tak jak tutaj te panienki niektore piszą,
Chcę zaznaczyć, że każdy ma inny próg tolerancji na ból, więc nie uogólniaj.

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:01:39

ja mam chyba od 4 lat i czasami do teraz mnie boli...miałam 2 razy przebijane ucho... samo przebijanie nic mnie nie bolało, ale dlatego ze kosmetyczka mi przebiła pistoletem...co do gojenia bardzo dlugo zbiera sie tam ropa i puchnie ucho... mam w nosie w pepku i kilka innych w uszach ale ten w chrzastce wspominam najgorzej...jest moim zdaniem ladny ale bolesny

niezweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:01:41

czy przekłucie boli mocniej... nie pamiętam. mi to nie przeszkadzało, bo mam małe zboczenie na temat bólu przy kłuciu uszu. fakt, goiło mi się troszkę dłużej niż pozostałe przekłucia, ale teraz nie sprawia problemów.

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:02:19

Tez mam kolczyka w tym miejscu dla mnie to wlasnie jest nie typowe miejsce bo takie inne bardzo mi podoba fakt troszke bolalo ale to nic ;)

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:03:57

a jakie nosicie fryzury ? żeby było widać ;)kucyki, koki czy cośw tym stylu??

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:05:00

Ja też mam w tym miejscu i bolało mnie tylko w dniu przekłucia- jak wracałam busem do domu i był taki tłok, że przypadkowo oberwałam akurat w to miejsce:)
A potem już super i nic się nnie dzieje ... A to już kilka lat temu było:)

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:06:05

Zależy jak ci się bedzie goiło ucho ;) Ja mam normalnie w płatkach i sie szybko zaagoiły , a ten w chrząstce przez pierwszy czas bolało jak sie zachaczało bluzką czy ktoś mnie walnął niechcący , ale teraz już jest wszystko ok , czasami mi przeszkadza w spaniu jak kolczyk od drugiej strony mi się wbija w głowę ;p dlatego najlepiej nosić kółka , które chyba i tak najlepiej wyglądają :)

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:10:49

mam. robila mi kolezanka igłą taką z apteki. jako pomagacza uzylysmy zamrarzacza do miesni zeby nie bolało. i nie bolało ;) szybko sie zagoilo, mam go od 4 lat i zadnych problemów. mogę nie chodzic z miesiac i nei zarasta. noszę grube kółeczko dlatego wyciagam na noc bo niewygodnie sie spi. polecam taki kolczyk ;)

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:17:17

Tez mam w chrzastce ;p
mnie przebijanie nie bolalo wcale;)
chwila moment i po krzyku ;d
i ogolnie goilo mi sie okolo tydzien:)
teraz nosze tam kolczyk z wargi bo ma plaskie z tylu i dzieki temu moge spac na tym boku bo nie wbija i sie kolczyk w glowe jak to zazwyczaj bylo z normalnymi kolczykami ;d no i dzieki temu tez nie paprze mi sie bo rany sie nie robia;d ogolnie mam juz dlugo ten kolczyk i sie przyzwyczailam

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:24:21

Mam taki. Nie bolało mnie jak przbiajłam. Bolało jak sie goiło, a goiło sie długo około 3 miesięcy. Może dlatego że mam długie włosy i zawsze zaczepiłam o kolczyk. Więc włosy musiłam związać w kucyka. W nocy trzeba było uważać żeby nie zasnąc na uchu bo bolałom ale warto było.

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 22:27:02

ja tez mam...ale co do kolczyka to nosze taki jak do brody z plaska plytka z tylu poniewaz w zwyklym zatyczka wbijala mi sie w głowe:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy ! Ktory kolor?