Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

14 minut temu

wykonawca budowlany

23 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

24 sie 2015 - 16:02:30

zawsze mam pomalowane :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

24 sie 2015 - 22:51:59

A która z was maluje sobie paznokcie lakierami polimerowymi ? i czy może coś o nich więcej powiedzieć :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-24 22:53 przez Miss_kaaa.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

24 sie 2015 - 23:42:29

ja mam hybryde takze mam spokoj z malowaniem na 3tyg

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

25 sie 2015 - 09:56:48

Cytat
Miss_kaaa
A która z was maluje sobie paznokcie lakierami polimerowymi ? i czy może coś o nich więcej powiedzieć :P
7-10 dni wytrzymuje u mnie taki lakier. Dla mnie fajna sprawa, bo robi się go na bazie odżywki (nie wiem czy wszystkie, ja używam phenom z jessici), nie trzeba utwardzać lampą i potem spokojnie da sie zmyć zwykłym zmywaczem, nie potrzeba acetonu. Wszystko razem jest o wiele zdrowsze dla płytki.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

25 sie 2015 - 11:08:26

Cytat
Gocha007
Cytat
szyszka58
Raczej tak, ale przy hybrydach new nails robię to raz na 2 miesiące. Nie narobię się specjalnie, mam odrosty, ale dalej paznokcie wyglądają ładnie.
czy ja dobrze rozumiem ze nosisz jedne hybrydy 2 miesiące? jeśli tak, to aż się boję sobie wyobrażać jak wyglądają Twoje dłonie kiedy już je zdejmujesz :D odrosty są najgorsze. jeszcze pol biedy kiedy dziewczynom wolno rosną paznokcie, ale ja mam takie dosyc szybko rosnące więc dla mnie mani raz w tygodniu to taki must have, z drugiej strony bardzo zależy mi ty jednak ten tydzień się trzymał na paznokciach

kiedy zdejmuje? :D dla mnie hybryda po dwóch tygodniach już wygląda kiepsko bo jednak odrost już jest widoczny, średnio to wygląda

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

25 sie 2015 - 12:23:13

zawsze mam pomalowane - ale najczęściej odżywką sally hansen (ta w niebieskim opakowaniu jest ekstra)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

26 sie 2015 - 12:01:30

fakt, fajne mają odżywki :) u mnie na tapecie ich miracle gel ;)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

27 sie 2015 - 16:33:51

Cytat
czarna0505
Cytat
Miss_kaaa
A która z was maluje sobie paznokcie lakierami polimerowymi ? i czy może coś o nich więcej powiedzieć :P
7-10 dni wytrzymuje u mnie taki lakier. Dla mnie fajna sprawa, bo robi się go na bazie odżywki (nie wiem czy wszystkie, ja używam phenom z jessici), nie trzeba utwardzać lampą i potem spokojnie da sie zmyć zwykłym zmywaczem, nie potrzeba acetonu. Wszystko razem jest o wiele zdrowsze dla płytki.

Super dziękuje za odpowiedź bo zastanawiałam się właśnie dość niedawno nad zakupem takowych właśnie głównie przez fakt że długo się trzymają na pazurkach a ja jestem dość leniwa jeśli chodzi o malowanie :D a to że są zdrowsze przekonuje mnie jeszcze bardziej. Jakbyś mogła podeślesz mi może linka do tych co ty używasz proszę ? :) to przy następnej wypłacie sobie kupię.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

28 sie 2015 - 15:13:35

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka eleganckiej kobiety/dziewczyny, warto zainwestować w siebie i nie ważne czy jesteś damą, ekspedientką, pracownicą w banku bo warto zawsze wyglądać super.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 sie 2015 - 17:25:59

Ja również skusiłam się na lakiery polimerowe, marka jessica, pytałam się kosmetyczki czy te właśnie ma bo amiętam, że ich zwykłe lakiery też długo mi się trzymały. Także spokojnie wystarczają mi aż do czasu jak płytka odrośnie.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 sie 2015 - 22:17:58

no miracle gel to i u mnie się akurat ładnie trzyma, więc całkiem dobra pozycja

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 sie 2015 - 22:32:50

Raczej prawie zawsze mam, robię sobie sama hybrydę u dłoni i stóp :) Jak nie mam hybrydy to przynajmniej odżywka na paznokcie u rąk, a u stóp kolor muszę mieć zawsze, choćby zwykłym lakierem :)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

31 sie 2015 - 03:27:37

zawsze mam pomalowane paznokcie.u stóp i u rąk.to tak jak wyjść z domu bez szminki na ustach.także bez względu na porę roku zawsze noszę pończochy.tak mam i taką się lubię.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

31 sie 2015 - 10:44:58

Nie zawsze. Latem paznokcie u nóg cały czas, ale u rąk nie. Ewentualnie odżywka.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

31 sie 2015 - 14:29:30

tak, maluje lakierami hybrydowymi i mam spokoj na 2 tyg ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs stylizacji paznokci Gdańsk !