Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 14:41:01

Zawsze mam pomalowane paznokcie, ponieważ nic wtedy przy nich nie robię więc nie łamią się :) Mam dużo lakierów więc jest w czym wybierać :)Odżywka + lakier obowiązkowo :) Maluje średnio 2 razy w tygodniu.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:06:36

zawsze,zarówno u rąk jak i u stópek,parę dni mogę odpuścić jeśli jestem mocno chora, z gorączką, na antybiotyku, cały dzień w łóżku itp, ale jak wychodzę z domu to muszą być zadbane, w końcu dłonie (w tym paznokcie) to wizytówka każdej kobiety:)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:12:22

Ja zawsze mam pomalowane - po prostu jakoś mi źle z "gołymi" paznokciami. Zgromadziłam pokaźną kolekcję lakierów i mam postanowienie, że nie kupię żadnego nowego dopóki większości obecnych nie zużyję :P

Ja jakoś nie mam problemu z czekaniem na wyschnięcie paznokci - najczęściej gdy kończę drugą dłoń to na pierwszej paznokcie już są suche :P Może spróbujcie używać innych lakierów? I wcale nie muszą być drogie - ja używam lakierów, które kosztują spokojnie poniżej 10 zł i schną szybciutko :)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:12:39

Zawsze pomalowane, jeśli nie lakierem, to na pewno przynajmniej odżywka. A jako, że niecierpliwa ze mnie osoba, kupuję lakiery i odżywki TYLKO 60 sec. Zwyklych dlugoschnacych nie cierpię.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:23:18

Jak do tej pory mialam pomalowane.jak urodze to pewnie tylko na bezbarwny bede miala czas :-)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:23:47

Jeżeli siedzę w domu to wtedy nie maluję paznokci żeby sobie odpoczęły od tych lakierów. Natomiast jak gdzieś wychodzę to zawszę maluje

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:27:24

Ja za to zawsze mam pomalowane.Mam ładne długie zadbane i SWOJE paznokcie tylko mam mały problem czesto maluje paznokcie na czerwono lub koralowo i mam od tego żólte paznokcie.Także jestem troche jakby zmuszona malować:)))

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:30:22

:* Ja mam zawsze pomalowane paznokcie i pięknie ozdobione, od jakiegoś czasu korzystam ze sklepu internetowego w którym maja ogromny wybór wszelkich lakierów do paznokci, ozdób, naklejek, cyrkonii, diamencików do przyklejania. Zawsze zamawiam w większych ilościach albo umawiam się z koleżankami i zamawiamy razem, za paczkę płacicie przy odbiorze :) sprawdźcie same: <moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 15:38 przez moderator.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:42:42

Cytat
11panterka11
Ja za to zawsze mam pomalowane.Mam ładne długie zadbane i SWOJE paznokcie tylko mam mały problem czesto maluje paznokcie na czerwono lub koralowo i mam od tego żólte paznokcie.Także jestem troche jakby zmuszona malować:)))

Może czas zrobić sobie przerwę od malowania paznokci, bo plytka paznokcia będzie w coraz gorszym stanie.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:45:47

pracuje przy sprzataniu wiec moje paznokcie sa slabe i lamliwe. Mam ciagle posmarowane odzywka Eveline i sa w normalnym stanie dzieki temu :) Nie maluje w ogole

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:49:52

ja prawie zawsze mam pomalowana, raz na jakiś czas robie sobie przerwe w malowaniu na tydzien-dwa tygodnie i wcieram w paznokcie olejki

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:50:57

Nie wyobrażam sobie, żebym miała niepomalowane pazurki;) niedzielny wieczór przeważnie przeznaczam na pielęgnację dłoni i paznokci:) na szczęście lakiery długo mi się trzymają, dlatego mogę malować je raz w tyg, a i tak wyglądają ładnie:)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:51:13

ja mam zawsze pomalowane :) nawet jak nie mam wieczorem czasu pomalować t obiorę lakier do pracy i maluję z rana :) lubię mieć zadbane paznokcie

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:51:29

Rzadko baaaaardzo rzadko maluje, bo mi szkoda moich paznokci, wolę mieć zdrowe niż wiecznie kruche.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 15:57:27

ja mam zawsze pomalowane u nóg i u rąk. bez pomalowanych nie wyjdę z domu, źle się czuję

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie pazurki są w Waszym stylu?