Obecnie rozmawiamy o:

Aranżacja mieszkania

gorący temat

Alkoholizm

wczoraj o 21:12

Szkoły policealne

wczoraj o 14:41

wygodne buty

wczoraj o 13:51

Szkoły policealne-opinie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurs stylizacji paznokci Gdańsk !

27 sie 2015 - 10:41:32

Witam Was serdecznie,
chciałabym wziąć udział w kursie przedłużania i zdobienia paznokci w Gdańsku . Jest może jakaś konkretna osoba, która mogłaby mi coś polecić? Ważne aby kurs był na prawdę efektywny, żeby nie były to pieniądze wywalone w błoto. Chciałabym się dużo nauczyć. Nie wiążę pracy zawodowej ze stylizacja paznokci, chciałabym robić to "po godzinach" dla siebie czy znajomych, ale ważny dla mnie jest certyfikat w języku polskim, ale także angielskim, uznawany w krajach UE ponieważ mieszkam za granica. Z góry dziękuje za propozycje. Proszę, aby wypowiedziały się osoby które uczestniczyły w jakichkolwiek kursach w Gdańsku.

Kurs stylizacji paznokci Gdańsk !

28 sie 2018 - 16:01:11

Polecam ACK szkolenia w Gdańsku, mają bardzo dobre opinie i rzeczywiście szkolą dobrze, cena niewysoka bo za kurs zapłacisz z żelu, akrylu i hybrydy 500zł ale spoko warto intensywny kurs i miła pomocna instruktorka - opis na stronce szczegółowo: http://www.kursygdansk.com.pl/

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Kurs stylizacji paznokci Gdańsk !

05 cze 2019 - 08:04:00

Polecam szkolenia organizowane w Krakowie przez słowiankę. Głownym szkoleniowcem jest tutaj Natalia Larina, która jest prawdziwą mistrzynią w stylizacji paznokci. Zobaczcie sobie jej prace.
Moim zdaniem jeśli chcecie pracowąć w tym zawodzie i jeśli chcecie robić innym paznokcie, to warto zdecydować sie na szkolenia u najlepszych. Nawet kosztem pobytu w innym mieście. Szkolenia online również są dobre ale to na szkoleniach stacjonarnych można nauczyć się najwięcej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie akrylowe