Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

macie swoje ulubione sprzety do układania włosów? Ostatnio to lubię sobie zrobić lekkie fale i często w użyciu jest moja lokówka Babyliss bronze shimmer. Można bardzo szybko zrobić fale i długo się trzymają, jakaś spinka i fryzyra boho gotowa

no u mnie prostownica sprawdza sie do wszystkiego, i do prostowania i do loków:)

ja kręcę włosy na szalik :) muszę w końcu kupić sobie jedwabny wałek haha

Na szalik? matko kochana to polecam, dla mnie to abstrakcja totalna... mam dwie lewe rece do ogarniania włosów dlatego przydałoby sie cos co pokreci i wlosy samo haha

Cytat
frotka90
Na szalik? matko kochana to polecam, dla mnie to abstrakcja totalna... mam dwie lewe rece do ogarniania włosów dlatego przydałoby sie cos co pokreci i wlosy samo haha

zobacz sobie te jedwabne wałki, to naprawdę jest bardzo łlatwe a efekt super, ja to robię na szalik, ale "mechanizm" jest taki sam ahahaha

a to ja klasycznie, u mnie prostownica :) ale wyczailam cos takiego https://www.notino.pl/brushart/hair-clip-zestaw-do-krecenia-wlosow/ nigdy nie próbowalam a wyglada kusząco, to o coś takiego chodzi? taki wałek?

a któraś z was używa tych gorących wałków? jak się sprawdzają?

Ja nie uzywam ale musze cos ogarnac w koncu bo mi sie podobaja mega takie ładnie pokrecone włosy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprzęt do układania włosów do zgarnięcia