Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny mam pytanie, jak/czym mogę przyciemnić blond włosy??? Chodzę do fryzjera, ale zawsze jest to samo- przyciemniają jakimiś piankami, płukankami a po 2-3 myciach w domu włosy wracają do pierwotnego koloru czyli tego biało żółtego blondu, na który nie mogę już patrzeć. W dodatku przedwczoraj byłam u fryzjerki, odrosty wyszły mi dosłownie rude :/ :/
poniżej wklejam zdjęcia jaki kolor mniej więcej chciałabym osiągnąć na dłużej (nie na 2-3 mycia)
Pomóżcie....
do takiego koloru jak na ostatnim zdjęciu wracają moje włosy po wypłukaniu się pianek, płukanek i farby



Ale masz problem. Żal.

Polecam szukać czegoś co ma w nazwie popielaty. Żółty kolor zawsze pokryje.
Ja z bardzo Ciemnego brązu zeszłam w tydzień do b.jasnego takiego złotego odcieniu ale czułam się fatalnie. Naturalnie mam takie właśnie popielaty. Nałożyłam Garnier ciemny popielaty blond i bylo dokładnie jak chciałam.( takie jak na pierwszym zdjęciu, włosy rozjaśniane zawsze łapią trochę słabiej farbę)
Jeśli nie jesteś pewna użyj najpierw szamponu koloryzującego i niebieski szampon przynajmniej raz w tyg.

ja bym nic nie robila! Wlosy bomba!

Cytat
fajneubrania
Ale masz problem. Żal.

problem to raczej Ty masz sama ze sobą konflikt po co w ogóle komentujesz "moje problemy" ???

Cytat
Babylily-12
Polecam szukać czegoś co ma w nazwie popielaty. Żółty kolor zawsze pokryje.
Ja z bardzo Ciemnego brązu zeszłam w tydzień do b.jasnego takiego złotego odcieniu ale czułam się fatalnie. Naturalnie mam takie właśnie popielaty. Nałożyłam Garnier ciemny popielaty blond i bylo dokładnie jak chciałam.( takie jak na pierwszym zdjęciu, włosy rozjaśniane zawsze łapią trochę słabiej farbę)
Jeśli nie jesteś pewna użyj najpierw szamponu koloryzującego i niebieski szampon przynajmniej raz w tyg.
dzięki za pomoc, będę próbować :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-16 11:16 przez beatka8106.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka fryzura do sukni ślubnej