Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka fryzura do sukni ślubnej

20 kwi 2016 - 20:12:58

Hej dziewczyny. W sierpniu wychodę za mąż. Bardzo proszę doradźcie mi jaka wybrać fryzurę do tej sukni


http://afrodyta-rzeszow.eu/images/kolekcja2015/calor.jpg

Z góry dzięki za pomox

Jaka fryzura do sukni ślubnej

20 kwi 2016 - 20:19:40

idealnie będzie pasować taka jak na zdjęciu :)

Jaka fryzura do sukni ślubnej

20 kwi 2016 - 20:25:01

Przyznam że nie przekonuje mnie ten przedziałek na środku głowy
Zastanawiam się nad dwoma poniżej



Jaka fryzura do sukni ślubnej

27 kwi 2016 - 10:23:54

@naboo124 łatwiej byłoby coś doradzić jakbyś pokazała swoje foto albo chociaż włosów(długość, gęstość itp).

Jaka fryzura do sukni ślubnej

27 kwi 2016 - 11:11:02

Bardzo ładna suknia :) Ja jestem zakochana w upięciach z warkoczem :)



Jaka fryzura do sukni ślubnej

30 kwi 2016 - 18:01:30

Zdecydowałam się na podobą co jest na zdjęciu wyżej z wiankiem ( orginał bedzie bez wianka:P) Mam nadzieje tylko, ze mi wytrzyma. Mam ją nawet teraz na głowie. Ogólnie się na chwile obecną trzyma. Widze tylko ze delikatnie loki zaczynają sie odpinać, ale myśle ze jak powiem fryzjerowi w samym dniu wesela to mi je zepnie jeszcze mocniej:)
Dzieki za rade dziewczyny

Jaka fryzura do sukni ślubnej

06 maj 2016 - 12:52:14

Postaw na prostotę i skromną fryzurę z klasą. Na pewno wybij sobie z głowy wszelkie loki - rzadko który fryzjer robi je umiejętnie, zwykle wychodzi efekt ptasiego gniazda ze sztucznymi, tandetnymi lokami-sprężynami. Nie wygląda to dobrze :)

Jaka fryzura do sukni ślubnej

20 maj 2016 - 10:29:47

Mnie się podoba te upięcie z warkoczem. Moja koleżanka sama zrobiła taką fryzurkę takim specjalnym urządzeniem curl secret. Loczki wyszły piękne, warkocz ja jej zrobiłam a z upięciem nie było problemów, fryzura trzymała się jeszcze na drugi dzień.

Jaka fryzura do sukni ślubnej

02 cze 2016 - 09:50:10

A co z krótkimi włosami? Macie jakieś fajne propozycje na fryzurki ślubne?

Jaka fryzura do sukni ślubnej

24 cze 2016 - 08:34:53

Tuta masz tak na prawdę duży wachlarz możliwości. Ja bym postawiła na kok z warkoczem i kwiatami lub nawet po prostu loki. :)

Jaka fryzura do sukni ślubnej

26 cze 2016 - 22:37:01

Cytat
moriartyy
Postaw na prostotę i skromną fryzurę z klasą. Na pewno wybij sobie z głowy wszelkie loki - rzadko który fryzjer robi je umiejętnie, zwykle wychodzi efekt ptasiego gniazda ze sztucznymi, tandetnymi lokami-sprężynami. Nie wygląda to dobrze :)

Sporo w tym racji, ale skoro podobają jej się loki, to czemu ma rezygnować? Poszukać dobrego fryzjera-stylisty i na pewno sprosta zadaniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy:(