Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co myślicie o tej fryzurze?

15 gru 2015 - 18:34:47

Podobała mi się, póki widziałam tylko koczek - sam w sobie bardzo ładny :D Wygolenie mi się zupełnie nie podoba.

Co myślicie o tej fryzurze?

15 gru 2015 - 19:14:47

fajna, widzę że masz grube włosy więc taka fryzura to strzał w dziesiątkę!

Co myślicie o tej fryzurze?

15 gru 2015 - 19:28:24

Wyglada jak miejsce po trepanacji czaszki

Co myślicie o tej fryzurze?

15 gru 2015 - 21:12:02

bez wygolen byłoby mega!

Co myślicie o tej fryzurze?

15 gru 2015 - 23:25:52

Cytat
malmie
A powiedz mi jedno: czy ta fryzura Ci się naprawdę podoba, kij z modami, trendami ... czy się Ci podoba ?

Gdyby mi się nie podobała, to bym jej nie zrobiła :)

Co myślicie o tej fryzurze?

15 gru 2015 - 23:29:39

Ta fryzura w pierwszej chwili skojarzyła mi się ze śladem po bieżniku opony samochodowej...

Co myślicie o tej fryzurze?

16 gru 2015 - 09:37:35

Mi się podoba :)
Zawsze jakby co rozpuszczasz włosy i nie widać miejsca wygolonego - np. jak idziesz na jakieś biznesowe spotkanie.
A jak chcesz to robisz koczka i masz to co chciałaś :D

W ogóle fajnie zrobiony kok! Jak Ty to zrobiłaś? Niby nic trudnego, ale mój wygląda jak kawałek kulki przewiązanej gumką i zaatakowanej przez wsuwki...

Co myślicie o tej fryzurze?

16 gru 2015 - 10:45:30

Mi osobiscie to wygolenie nie bardzo sie podoba, ogolnie za bardzo mi sie kojarzy z facetami to raz, a dwa to ogolnie nie wiem czemu ale kojarzy mi sie z dredami, ktorych rowniez nie bardzo lubie. Oczywiscie to jest moje zdanie ;) gora ladna

Co myślicie o tej fryzurze?

16 gru 2015 - 11:09:35

Dziękuję Demiza :) też zawsze miałam problem z koczkami tak jak Ty :P tylko ja nie używam wsuwek.
Koczek ze zdjęcia zaczęłam od zrobienia wysoko kitki, następnie zaplotłam warkocz, dość niedbały i porozciągałam go tak, żeby zwiększyć jego objętość. Później okręciłam go wokół miejsca, gdzie robiłam kitkę i jego kształt ułożył się praktycznie sam :) Końcówkę warkocza wsunęłam delikatnie pod koczek i przewinęłam przez gumkę od kitki, żeby się trzymał. To wszystko :)

Co myślicie o tej fryzurze?

16 gru 2015 - 11:17:43

dla mnie te wszelakie wygolenia na części głowy są not.

Co myślicie o tej fryzurze?

16 gru 2015 - 12:01:05

Ja jestem już stara baba:) ale jak dla mnie włoski są super bardzo mi się podoba:)

Co myślicie o tej fryzurze?

16 gru 2015 - 12:07:03

masz bardzo gęste te włosiska :P niektóre dziewczyny piszą, że szkoda, ale przecież włosy odrosną, jak miała dziewczyna ochotę to czemu nie. Bardziej mnie interesuję motywacja - dlaczego zdecydowałaś się na taką zmianę? :)

Co myślicie o tej fryzurze?

17 gru 2015 - 07:07:58

Cytat
patisonka11
masz bardzo gęste te włosiska :P niektóre dziewczyny piszą, że szkoda, ale przecież włosy odrosną, jak miała dziewczyna ochotę to czemu nie. Bardziej mnie interesuję motywacja - dlaczego zdecydowałaś się na taką zmianę? :)
Właśnie to, że mam geste włosiska było jednym z powodów :) Nie dość, że włosów jest mnóstwo to w dodatku mam problem z rozczesywaniem, dużo czasu zajmowało mi suszenie i prostowanie. Miałam tego dość. Od dawna chciałam coś zmienić, zachowując przy tym długie włosy i nie tracąc możliwości ich eleganckiego uczesania :) Brakowało mi pomysłu i w końcu natrafiłam w internecie na podobną fryzurę, zdecydowałam, że się na nią skuszę. Podoba mi się, bo według mnie jest oryginalna, ułatwi mi życie i co ważne mojemu chłopakowi bardzo się podoba :) Jest zachwycony, tym bardziej, że sam mi to zrobił :P Dużym plusem jest także to, że włosy będą szybko odrastać, więc będę mogła zmieniać wzorki :) I to wszystko w domu, bezpłatnie, razem z nim :) Pozdrawiam i dziękuję za komentarz :)

Co myślicie o tej fryzurze?

17 gru 2015 - 09:06:10

Miałam kiedyś wygolone tak z boku jak była moda na to. Ale juz dawno minęla;P

Co myślicie o tej fryzurze?

17 gru 2015 - 09:15:18

15 lat temu może było by to modne, wieje tandetą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie włosów z rudego na czerwień