Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 20:17:03

Hey. Od jakiegoś czasu myślę o zmianie fryzurki. Moje włosy sa długie, liche i wcale sie nie układają.
Nie chciałabym ich ścinać,az za bardzo.. myślę tylko o końcówkach,ale totalnie nie wiem co zrobić z przodem. Jak widać na zdjęciu mam wysokie czoło. Kiedyś miałam grzywkę,ale żle się z nią czułam. Nigdy nie farbowałam włosów.
Może wy mi coś polecicie jaka zmiana byłaby dla mnie dobra. ;)
Niestety tylko takie zdj posiadam.

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 20:25:46

Długie, ale rzadkie włosy nie prezentują się ładnie, radziłabym je ściąć trochę poniżej ramion i zrobić grzywkę na bok. Nie farbuj, nie są jeszcze takie mysie żeby to było potrzebne a będziesz żałować, bo będzie ich mniej.

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 20:29:37

Myślę,ze nie odważę się na takie ścięcie ;/ od zawsze mam długie włosy..

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 20:33:27

Trochę je podetnij, zrób dłuższą grzywkę na bok i myślę że to wsio. Absolutnie nie ścinaj za dużo!
Ah, no i możesz stosować po umyciu włosów płukankę z cytryny żeby dodać im trochę blasku i delikatnych refleksów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 20:35 przez emini.

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 20:41:40

obetnij do biustu może, nabiorą objętości optycznie
i stosuj wcierke jantar, naturalne odżywki i szampony

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 20:50:02

Czasami wystarczy ładnie wycieniować, np.



Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 21:09:33

mam bardzo podobne włosy nawet identyczne, i też się zastanawiam co z nimi zrobić bo już mnie nudzą, ale też faktem jest że strasznie szybko mi te włosy rosną i co nie obetne to i tak niedługo potem są takie same:D niby zaleta ale przez to wydaje mi sie ze od zawsze wygladam tak samo.:) może spróbuj grzywki na prosto:)ja myślę, żeby ściąć "na boba" ale takiego dłuższego, już kiedyś się to u mnie sprawdziło :)

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 21:14:58

Zrobiłabym tylko grzywkę na bok i lekko podcięła końcówki albo wycieniowała.

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 21:18:18

ja bym podcięła do biustu, muszą nabrać kształtu

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 21:38:24

wg mnie wlosy masz za cienkie na cieniowanie. mysle ze podciecie wlosow do biustu bedzie dobrym pomysłem :) i dluzsza grzywka ale na bok, nie boj sie zmian ! Zmiany sa dobre:D piszesz ze od zawsze takie mialas to sie boisz... kto nie ryzykuje nie zyskuje! ;) a moze akurat się okazac ze bedziesz wygladac jeszcze lepiej

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 21:48:13

na Twoim miejscu bym ścięła radykalnie, sama niedawno miałam włosy podobnej długości, z tą różnicą, że moje są kręcone i mają tendencję do puszenia się, w maju ścięłam do ramion i jestem bardzo zadowolona, wystarczyło trafić do dobrej fryzjerki, która umie wycieniować i nadać fryzurze kształt :) teraz się nie puszą i twarz wygląda o wiele ładniej, wszyscy komplementują moją nową krótką fryzurę

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 22:08:50

Na Twoim miejscu obcięłabym tak jak mówią dziewczyny, czyli do biustu, bo od tej długości widać, że włosy są innej jakości (nie wiem czy są po prostu napuszone czy suche) niż wyżej :) Ta długość zresztą trochę przytłacza Twoją urodę, przynajmniej tak mi się zdaje.

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 22:19:30

Dziekuje dziewczyny za rady ;)

Włosy-czas na zmiany.

17 cze 2014 - 22:33:16

Grzywka na bok powinna pasować i krótsze cięcie(:

Włosy-czas na zmiany.

19 cze 2014 - 11:42:40

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 12:28 przez Malinka854.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farba do wlosow