Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kazde wloski reaguja inaczej na dany kosmetyk.

Ja stosowalam WAX, ale zrobily sie za bardzo wygladzone przez co wydawalo sie, ze maja bardzo mala objetosc.

Kompres z Apteczki Babuni byl dla mnie idealny, moze sprobuj, kosztuje okolo 6-7 zl w Roosmanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 10:32 przez ChuuupaChups.

Stosowałam olejowanie przez 8 miesięcy, zrezygnowałam z silikonów. Tylko naturalne maski, szampony i moje włosy były nadal w złej kondycji. Teraz stosuję L'oreal Absolut Repair cellular, nadal biorę suplementy i włosy są cudowne. Widocznie nie wszystkim służy pielęgnacja bez sls



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 11:02 przez onemilion.

Cytat
Marteczka91
Nafta kosmetyczna/olejek rycynowy +żółtko +pół cytryny :) na głowę raz w tygodniu :) nie używaj tego badziewia drogeryjnego, tam pełno chemii i silikonu, tylko zniszczysz sobie włosy jeszcze bardziej. Kup sobie olej kokosowy w sklepie ze zdrową żywnością i poczytaj na internecie o olejowanie włosów różnymi olejkami.)

Tylko nie kokosowy, bo ten olej bardzo nie nadaje się dla porowatych włosów, a takie pewnie masz. Poczytaj o olejach odpowiednich dla włosow porowatych. Ja w ogóle porzucilam wszystkie kosmetyki do włosów na rzecz oliwki z oliwek, rycyny, nafy, żółtka, waxa od czasu do czasu, szampon delikatny bez ciężkich silikonow i taki zestaw bardzo mi służy.

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

http://apteka.we-dwoje.pl/i/b/195/8131

oraz nafta kosmetyczna+olejek rycynowy+żółtko

Ja nie polecam olejów i szamponów bez SLS,miałam po tym istne siano na głowie ;) sama musisz znaleźć to co najlepsze dla Ciebie.

Ja od miesiąca używam olejek rycynowy i nafte kosmetyczną.Robie też maseczki z żółtkiem i moje włosy są już dużo ładniejsze.Są gładkie i nawet z każdym następnym razem coraz bardziej błyszczące.Warte wypróbowania,będe stosować dłużej skoro po miesiącu widze efekty.

Proponuje jajko i olej rzepakowy :)
zmiksować 2 żółtka i 4 łyżki oleju nałożyć na włosy owinąć folią i recznikiem na 20 min po czym dokładnie umyć ;)
Polecam stosowac raz w tygodniu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 11:17 przez ba_sia123.

Też mialam włosy zniszczone i niestety musialam sciac ,dlatego teraz bardzo o nie dbam by jak najszybcje odrosły.
Polecam olejowanie,choc olej rycynowy przyciemnia włosy,ja używam do jasnych oleju lnianego,pozostawiam na cała noc i rano zmywam szamponem Hipp dla dzieci( bez SlS).Włosy są miekkkie i błyszczace.
Jak dla mnie najlepsze maski i odżywki firmy Alterra (do kupienia tylko w rosmanie)bez silikonów i cena nie wielka.
Dla bardzo z niszczonych włosów polecam poczytac o laminowaniu włosów.
Fajne maski domowe to np.banan z miodem i jogurtem,albo płukanki z pełnotłustego mleka.

mi pomaga na takie dolegliwości maska dolce latte niebieska :)

Cytat
iwa831
L'oreal absolut repair, kerastase cement oraz sok z czarnej rzepy ;)

a gdzie kupowałaś taki sok?

https://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Estelia-Sp-z-OO-NIP-957-09-71-099/14016573

Ja zakupilam wlasnie ten zestaw. Wlosy odzyly. Sledz sobie cuppon, groupon moze oferta pojawi sie ponownie:)Naprawde wato:)

Cytat
MalaaaaMi
mi pomaga na takie dolegliwości maska dolce latte niebieska :)

Ja właśnie jej używam od jakiegoś miesiąca i chciałam Cię zapytać czy poprawiła Ci kondycję włosów, czy działa tylko wtedy jak ją nakładasz? Bo nie wiem czy warto inwestować w nią na dłużej, gdyż mnie nie zachwyca.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

olejowanie i vax to najlepsze co znam aaa i podcinanie raz na ok 3-5miesiecy

Cytat
ba_sia123
Proponuje jajko i olej rzepakowy :)
zmiksować 2 żółtka i 4 łyżki oleju nałożyć na włosy owinąć folią i recznikiem na 20 min po czym dokładnie umyć ;)
Polecam stosowac raz w tygodniu ;)

olejowanie faktycznie jest dobre ale nie raz w tygodniu! raczej raz w miesiacu! przeciez mozna łojotoku sie nabawic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 23:40 przez lola17xD.

Włosy myję codziennie szamponem Radical, tym ze skrzypem polnym. Co dwa dni nakładam maskę WAX, co trzy dni nakładam odżywkę Isany (taką różową, do zniszczonych i wypadających włosów) oraz codziennie używam na skórę głowy odżywki Jantar. Oczywiście, żeby włosy były zdrowe należy pamiętać o odpowiednim odżywianiu się. Stosuje te metody dopiero od trzech tygodni a już jestem zachwycona ! Włosy nie wypadają (na czym najbardziej mi zależało), nie łamią się, końcówki się nie rozdwajają. Sa piękne, lśniące i wyglądają na zdrowe! Polecam

Tylko i wyłącznie naturalne metody i odzywki, te z drogerii to sama chemia:/ i przede wszystkim OLEJEK RYCYNOWY, ja nie rozgrzewam w mikrofali tylko rozcieram w rękach, następnie na wilgotne włosy, folia, czapka i tak idę spać- wyglądam śmiesznie ale warto się pomęczyć-rano myję włosy i tak raz w tyg:)
To mój przepis:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

laminowanie włosów czyli żelatyna na włosy