Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 19:19:44

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
MajkaaaxDxD

Serio? Takie obrzydliwe?

Dla mnie są obrzydliwe. Tak samo wstrętne jak ludzkie stopy.

Jedyne stopy, które mnie nie obrzydzają i które lubię to moje własne.

No i autorko nie zapomnij oczywiście o odpowiedniej diecie i suplementach diety.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 19:24:04

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
MajkaaaxDxD

Serio? Takie obrzydliwe?

Dla mnie są obrzydliwe. Tak samo wstrętne jak ludzkie stopy.


Zgadzam się. Też mi się to nie podoba.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 19:26:49

Musiałabyś mieć jakieś cudowne metody, rok za mało według mnie... Dwa może i tak, ale rok na pewno nie.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 19:26:51

Nie ma szansy, z tego co widzę brakuje Ci jakieś 30 cm, co daje nam 2,5 cm miesięcznie.

A te końcówki to ja bym obcięła a nie zapuszczała, wyglądają strasznie.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 19:27:14

nie urosną. nie da rady.
p.s zetnij te pojedyncze pasma bo wyglądają niezbyt ciekawie - taka rade ;-)

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 19:27:18

mi od długości do ramion przez 4 lata urosły prawie do pasa... bardzo szybko rosną a jakiś czas temu miałam wielkie problemy z włosami.. Wystarczyło zainwestować w dobre odżywki, szampony i dobrego fryzjera, który podetnie zniszczone końcówki a nie połowę włosów... Zawsze gdy przychodziła wilgoć to się puszyły a teraz już nie mam tego problemu:)))

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 19:28:00

raczej nie urosną ci do pasa przez rok :P chyba około 15cm mogą urosnąć w ciągu roku, nie wiem jaki jest efekt po specyfikach na porost

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 19:53:07

Cytat
AgUsSs_-
powtarzam kolejny raz .. moje włosy sązdrowe .. i nawet jak nie wyglądają na takie to uwierz mi że są . kręcone włosy nigdy nie będą nie wiadomo jak lśniące. zawsze będąsuche i puszące się .. nie zmienie tego ..
moim głównym problemem jest to je włosy u dołu są cieniutkie .. dlatego bd je sukcesywnie ścinać . gdybym sćieła odrazu byłby to zdecydowanie za duży szok .

Nie zgadzam się. Kręcone włosy wcale nie muszą być suche ani puszące się "z zasady". Mogą być lśniące i układać się znacznie lepiej niż fale i proste. Wymagają jedynie nieco innej pielęgnacji, nie czesze się ich w ten sam sposób, co proste, nie maltretuje suszarką ani drogeryjnymi szamponami itd. :) Poczytaj w sieci o pielęgnacji włosów kręconych, olejowaniu, sposobach na podkreślenie skrętu. Napisałaś, że są zdrowe, więc wystarczy zmienić kilka nawyków i kosmetyki, a przestaną się puszyć. :)

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 20:09:19

Cytat
mala_biala
Cytat
AgUsSs_-
powtarzam kolejny raz .. moje włosy sązdrowe .. i nawet jak nie wyglądają na takie to uwierz mi że są . kręcone włosy nigdy nie będą nie wiadomo jak lśniące. zawsze będąsuche i puszące się .. nie zmienie tego ..
moim głównym problemem jest to je włosy u dołu są cieniutkie .. dlatego bd je sukcesywnie ścinać . gdybym sćieła odrazu byłby to zdecydowanie za duży szok .

Nie zgadzam się. Kręcone włosy wcale nie muszą być suche ani puszące się "z zasady". Mogą być lśniące i układać się znacznie lepiej niż fale i proste. Wymagają jedynie nieco innej pielęgnacji, nie czesze się ich w ten sam sposób, co proste, nie maltretuje suszarką ani drogeryjnymi szamponami itd. :) Poczytaj w sieci o pielęgnacji włosów kręconych, olejowaniu, sposobach na podkreślenie skrętu. Napisałaś, że są zdrowe, więc wystarczy zmienić kilka nawyków i kosmetyki, a przestaną się puszyć. :)
wszystko jest uwarunkowane w genach .. pielęgnacja swoją drogą .nie wszystko można przeszkoczyć .moje genowo takie są . wiem to, znam swoje włosy . miałam takie nawet za czasów dzieciństwa kiedy to włosy byly w stanie idealnym .
dziekuje za odpowiedz :)))

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 20:17:28

wiesz jak może byś zaczęła o nie dbać.
jakieś wcierki typu ampułki radical, jantar z farmony.
zaczęła olejować włosy własnie olejek khadi jest dobry na porost.
jakieś domowe maseczki z żółtka jaj. Olejek rycynowy jest też dobry.

To może jakieś szanse by były... ; )
spróbuj,poczytaj na necie. Ja Ci dałam dobre wskazówki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 20:27 przez Niepozorna19.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 20:20:54

Nie ma szans. Niektórym ludziom, w zasadzie większości, nigdy nie urosną włosy do pasa ze względu na to ile "żyje" włos i jak rośnie. Po prostu zanim urośnie taki to umiera i wypada.

Jeśli Twoje włosy są zdrowe, to współczuję.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 20:24:01

Jestem w podobnej sytuacji jak Ty :) tylko, że ja mam w tym roku bal gimnazjalny i włosy podobnej długości jak :( zamierzam je zapuszczać chociaż do połowy pleców, życzę powodzenia i jestem z Tobą ;)
A i ja zniszczyłam sobie włosy ombre :( Fryzjerka zamias umalować mi same końcówki zrobiła mi włosy do połowy do tego na blacharski blond!! Więc poszły na ścinkę...

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 20:25:02

ja zapuszczam juz trzy lata, ale farbuję na bardzo jasny blond bo mam jasną karnację i duze niebieskie oczy, no ale niestety ciągle są w tym samym miejscu ;/ a farby loreal albo u fryzjera bez amoniaku;/

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 20:28:52

Cytat
gala-gradiva
Nie ma szans. Niektórym ludziom, w zasadzie większości, nigdy nie urosną włosy do pasa ze względu na to ile "żyje" włos i jak rośnie. Po prostu zanim urośnie taki to umiera i wypada.

Jeśli Twoje włosy są zdrowe, to współczuję.

dziękuję za współczucie.
dodam tylko że tak, włosy są zdrowe, nie rozdwajają się , są lśniące w świetle dziennym i miękkie . a to że sa tak drastycznie pocieniowane i przez chorobę mi powypadały to juz na to nie mam wpływu .
staram sie jak mogę by wyglądały dobrze.
Cytat
Karolina19976
Jestem w podobnej sytuacji jak Ty :) tylko, że ja mam w tym roku bal gimnazjalny i włosy podobnej długości jak :( zamierzam je zapuszczać chociaż do połowy pleców, życzę powodzenia i jestem z Tobą ;)
A i ja zniszczyłam sobie włosy ombre :( Fryzjerka zamias umalować mi same końcówki zrobiła mi włosy do połowy do tego na blacharski blond!! Więc poszły na ścinkę...
szkoda :<. sama rozważałam kiedyś ombre ale dobrze że tego nie zrobiłam ..
ja również życzę powodzenia :)) .
obyś osiągnęła wymarzoną długość ! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 20:32 przez AgUsSs_-.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 20:31:15

No to chyba trochę nielogiczne, że z jednej strony twierdzisz, że są zdrowe, a z drugiej, że Ci powypadały przez chorobę... Ale - Twoja sprawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gazowany smak drożdzy