Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:03:30

Autorko, możesz wrzucić jeszcze raz foto?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 17:11 przez LatoNaKombajnie.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:05:06

- włosy rosną tak 1 cm na miesiąc. Więc jeśli nie będziesz obcinać, będziesz dbać o nie i nie ,,wyrywać" tych spod spodu to tak do 12 cm myślę że powinny ci urosnąć. Nie widzę zdjęcia ale włosy jeśli będę długie, chociażby tak do łopatek to już z nich można zrobić fajną fryzurę i jest wówaczas wiele możliwości.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:05:47

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
Anastazja30
Ja mam prawie do pasa,nie byłam u fryzjera mniej więcej 2 lata,może trochę krócej:)

Ale mówimy o Tobie czy modelkach z kradzionych zdjęć?

Autorko, możesz wrzucić jeszcze raz foto?

Nie z Tobą rozmawiam Dunphy,nie wtrącaj się z łaski swojej:)

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:06:13

nie ma szans na to, żeby ci w rok urosły do pasa. Moja koleżanka zapuszczała z 5 lat i teraz właśnie ma długość do pasa.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:10:13

Cytat
Camelia1989
nie ma szans na to, żeby ci w rok urosły do pasa. Moja koleżanka zapuszczała z 5 lat i teraz właśnie ma długość do pasa.
o nie :<<

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:10:16

Cytat
Anastazja30
Nie z Tobą rozmawiam Dunphy,nie wtrącaj się z łaski swojej:)

Ale pojazd! Naprawdę ktoś jeszcze nie wie, że Kombajn była kiedyś Dunphy? :D


Mi też się takie do pasa nie podobają, miałam kiedyś takie, w podstawówce i za dużo zachodu, no i strasznie 'płasko' się wygląda (włosy ciężkie, oklapnięte, przynajmniej u mnie, bo mam ich dużo). Teraz mam do połowy pleców i tylko czekam aż mi cieniowany przód podrośnie i ścinam, bo mnie denerwują.


Autorko, ja nie widzę foty, ale jak masz krótsze niż do połowy ramienia, to nie ma szans.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:12:10

nie, zbyt mało czasu

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:12:21

Już widzę zdjęcie,miałam identyczną długość włosów,może nawet troszkę krótsze. Tak jak Ci pisałam,czekałam mniej więcej 2 lata:)

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:12:47

Cytat
madziutex
Cytat
Anastazja30
Nie z Tobą rozmawiam Dunphy,nie wtrącaj się z łaski swojej:)

Ale pojazd! Naprawdę ktoś jeszcze nie wie, że Kombajn była kiedyś Dunphy? :D


Mi też się takie do pasa nie podobają, miałam kiedyś takie, w podstawówce i za dużo zachodu, no i strasznie 'płasko' się wygląda (włosy ciężkie, oklapnięte, przynajmniej u mnie, bo mam ich dużo). Teraz mam do połowy pleców i tylko czekam aż mi cieniowany przód podrośnie i ścinam, bo mnie denerwują.


Autorko, ja nie widzę foty, ale jak masz krótsze niż do połowy ramienia, to nie ma szans.
zdjęcie jest już widoczne ! :))
spróbujcie odświerzyć ;D
Cytat
mayj91
nie, zbyt mało czasu
kurcze :<..
a 2 lata ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 17:13 przez AgUsSs_-.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:15:12

Olejek khadi , lotion seboradin niger 20 zł ( włosy rosną po nim wspaniale prawie 2 cm na miesiąc) , kup calcium Pantothenicum (6-7 zł) i tabletki drożdżowe drovit (8 zł) i możesz zastosować szampon z Pharmaceris H, Keratineum (20 zł). Te wszystkie produkty oprócz szybszego porostu włosów pomagają odrastać nowym włosom, produkty nie są może najtańsze ale niektóre starczają na kilka miesięcy.

Ja tymi produktami przyspieszyłam porost włosów. W lutym włosy ścięłam przed ramiona na boba , dziś włosy sięgają mi za łopatki. W miedzy czasie ścięłam z 7 cm bo co dwa miesiące podcinam końcówki.

Na suche włosy polecam maske kolos late i olej kokosowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 17:19 przez finka93.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:16:04

Już widzę,nie ma szaaaaaaans :/

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:16:18

Nierealne, żeby urosły do pasa z takiej długości w rok .

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:16:44

I chcesz mieć takie długie rzadkie włosy? Nie lepiej je najpierw "naprawić"? Wiem, że włosy to nie nerki i wystarczy żeby zdrowo wyglądały, ale wątpię że będzie to ładne w tym przypadku.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:18:49

Nie wiem, czy to tylko takie zdjęcie, ale wyglądają na nim na zniszczone...A długie i zniszczone włosy nie są fajne. Tył możesz mieć prawie do pasa.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 17:20:15

Cytat
LatoNaKombajnie
I chcesz mieć takie długie rzadkie włosy? Nie lepiej je najpierw "naprawić"? Wiem, że włosy to nie nerki i wystarczy żeby zdrowo wyglądały, ale wątpię że będzie to ładne w tym przypadku.
nie są zniszczone , niemam conaprawiać . :)
+ tak, są rzadkie , ale nie zetnę ich teraz do szyi bo bym sięzałamała . jedyne co mogę zrobić to czekaćaż tamte włsy cieniowane ''zarosną ''trochę . a te dłuższe będę sukcesywnie podcinać pokawałeczku .. innego wyjścia nie ma .
Cytat
madziutex
Nie wiem, czy to tylko takie zdjęcie, ale wyglądają na nim na zniszczone...A długie i zniszczone włosy nie są fajne. Tył możesz mieć prawie do pasa.
nie są , naprawde nie są.
w chwili obecnej moje włosy są szczęśliwe. ale nigdy nie bd miała takich pięknych włosów jak dziewczyny prostowałose . zawsze bd miała lekko matowe i suche . niezmienię tego .
na zdjęciu włosy są 'po nocnym warkoczu'. ich skręt naturalny jest całkiem inny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 17:22 przez AgUsSs_-.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gazowany smak drożdzy