Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8
niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:20:24

Rok to za mało. Potrzebujesz co najmniej 2 lata, a przyjmując słaby stan włosów i wykruszanie to nawet 3 lata.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:22:55

nie masz szans, urosną Ci do talii, ale nie do pasa.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:23:42

U Ciebie jest to nierealne przecież.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:25:05

gala-gradiva Nie zgadzam się, że zdrowe włosy to tylko włosy gęste i lśniące. Ja też mam dość zdrowe włosy po roku odżywiania, ale taka ich natura, że gęste nigdy nie będą. Prawie każde włosy wyglądają ładnie po wyprostowaniu, użyciu jedwabiu, nabłyszczaczy i czego tam jeszcze używacie, ale o ich zdrowiu świadczy wygląd zaraz po umyciu.

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:26:41

nie da rady tymbardziej loki ..

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:26:44

Cytat
MajkaaaxDxD
gala-gradiva Nie zgadzam się, że zdrowe włosy to tylko włosy gęste i lśniące. Ja też mam dość zdrowe włosy po roku odżywiania, ale taka ich natura, że gęste nigdy nie będą. Prawie każde włosy wyglądają ładnie po wyprostowaniu, użyciu jedwabiu, nabłyszczaczy i czego tam jeszcze używacie, ale o ich zdrowiu świadczy wygląd zaraz po umyciu.
zgadzam sie..
Cytat
annosy
U Ciebie jest to nierealne przecież.
aż nierealne ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-07 21:27 przez AgUsSs_-.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:27:54

Ja też tak sobie założyłam ale minął rok i mam do talii, z czego musiałam się bardzo napracować znajome widza że szybko urosły ale do pasa brakuje a studniówka... za miesiąc :(

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:29:35

wejdź na bloga anwen i poczytaj o piciu drożdży. to po pierwsze.
po drugie - niektóre włosy nie urosną do pasa. ja na przykład nie mogę mieć dłuższych niż do zapięcia stanika. podcinam co jakiś czas, więc końcówki mi się nie strzepią. poza tym nie katuję ich masą detergentów, tylko staram się racjonalnie odżywiać olejami i innymi specyfikami.
po prostu moje włosy osiągnęły chyba swoją maksymalną długość (ciężkość?).

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:29:57

nie uda sie ...

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:34:50

Cytat
MajkaaaxDxD
gala-gradiva Nie zgadzam się, że zdrowe włosy to tylko włosy gęste i lśniące. Ja też mam dość zdrowe włosy po roku odżywiania, ale taka ich natura, że gęste nigdy nie będą. Prawie każde włosy wyglądają ładnie po wyprostowaniu, użyciu jedwabiu, nabłyszczaczy i czego tam jeszcze używacie, ale o ich zdrowiu świadczy wygląd zaraz po umyciu.

użyłam złego słowa, nie chodziło mi o gęste, że gęste, tylko że niewypadające ;]

Jeśli druga część odnosi się do zdjęć, które wstawiałam - to na obu zdjęciach SĄ włosy zaraz po umyciu.

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:39:58

Cytat
gala-gradiva
Cytat
MajkaaaxDxD
gala-gradiva Nie zgadzam się, że zdrowe włosy to tylko włosy gęste i lśniące. Ja też mam dość zdrowe włosy po roku odżywiania, ale taka ich natura, że gęste nigdy nie będą. Prawie każde włosy wyglądają ładnie po wyprostowaniu, użyciu jedwabiu, nabłyszczaczy i czego tam jeszcze używacie, ale o ich zdrowiu świadczy wygląd zaraz po umyciu.

użyłam złego słowa, nie chodziło mi o gęste, że gęste, tylko że niewypadające ;]

Jeśli druga część odnosi się do zdjęć, które wstawiałam - to na obu zdjęciach SĄ włosy zaraz po umyciu.

Niby tam może nam wypadać nawet do 100 włosów dziennie. Ja bym to słowo zastąpiła jeszcze innym- niekruszące się włosy to zdrowe włosy:)

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:42:39

No oczywiście, że nie będzie tak, że nie wypadnie żaden włos. Ale do normalnej liczby to nie są włosy wypadające, tylko - normalne ;]

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:42:39

możliwe:)mi fryzjerka zbyt krótko obcięła włosy, miałam nawet krótsze od Ciebie a po roku urosły prawei do pasa. Ale każdemu włosy rosną w swoim tempie:)

włosy do pasa ? osiągalne ?

07 gru 2012 - 21:58:16

Cytat
czaarnulkaaa
możliwe:)mi fryzjerka zbyt krótko obcięła włosy, miałam nawet krótsze od Ciebie a po roku urosły prawei do pasa. Ale każdemu włosy rosną w swoim tempie:)
to moze jest jeszcze jakas nadzieja ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farba Loreal Recital Preferance