Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

fryzjer - rzeszów

24 lut 2013 - 20:00:33

kosmetyczkę mogę polecić - dziewczyna nie mieszka w Rzeszowie, ale jest kosmetyczką która przychodzi do klientki na terenie całego Rzeszowa i okolic. Korzystam z jej usług i jestem mega zadowolona. Jeżeli któraś dziewczyna jest zainteresowana to napiszcie na priv to podam numer telefonu do niej:)

fryzjer - rzeszów

24 lut 2013 - 20:06:30

ja zarówno do kosmetyczni jak i do fryzjerki chodze do salonu Viva na krzyżanowskiego i zawsze jestem zadowolona, wolę dopłacić niż szukać 'dobrego i taniego' bo to się zwyczajnie wyklucza, zawsze po wyjściu mam włosy jak nie moje, używają bardzo dobrych kosmetyków i farb poza tym atmosfera jest bardzo fajna :) Przyjmują 3 panie i w ręce każdej spokojnie mogę się oddac ;)

fryzjer - rzeszów

24 lut 2013 - 20:10:49

Ja ostatnio byłam dwa razy u takiej fryzjerki na Nowym Mieście(z tyłu za szkołą)koło cukierni Mikołaj(cukiernia jest na Pelczara 11,fryzjer tuż obok).Bardzo fajna babka,ja jestem zadowolona ze ścięcia,zresztą siostra też,ona mi ją poleciła.
Scięcie 20 zł z układaniem,siostra robiła blond balejaż i ścinała i bodajże zapłaciła 65 zł.
W poniedziałki nieczynne.

fryzjer - rzeszów

24 lut 2013 - 20:15:01

ja chodzę do dalekiej kuzynki(ma mały salon w domu) i wie co to znaczy podciąć końcówki 2 cm:D

fryzjer - rzeszów

25 lut 2013 - 13:36:17

Ja polecam KREATOR STYLU PAWEŁ ŻELAZO niesamowity talent podejście do klientki jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyt u fryzjera przyjmuje na ul Sikorskiego 2/5 to mój numer jeden

ciekawie też obcina fryzjerka Zosia w salonie VILLA PARK

fryzjer - rzeszów

25 lut 2013 - 15:49:21

szukam fryzjerki z Rzeszowa ktora zrobi mi blond balejaz ładnie i w dobrej cenie:):)

fryzjer - rzeszów

14 lip 2013 - 23:45:28

,
cześć wszystkim, pilnie poszukuję fryzjerki w rzeszowie która miałaby czas między 9-10 w sobotę 27.07 i uczesałaby mi luźnego, niskiego koka na wesele...nie musi być w zakładzie, mogę przyjechać do niej lub jeśli woli ona do mnie...i dość niedrogo:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-17 00:10 przez eefciaaa.

fryzjer - rzeszów

09 sty 2014 - 21:39:20

a co z sokołowem malopolskim? kogo polecacie?

fryzjer - rzeszów

09 sty 2014 - 21:42:21

nie wiem kim jest tajemniczy pan, ale jest taki fryzjer w Krośnie, który działa cuda ;) była moja daleka znajoma (fakt, ostre cięcie i inny kolor - ale idealne dla niej) oraz moja siostra (rownież baaaardzo zadowolona). Tylko daleko...

fryzjer - rzeszów

09 sty 2014 - 21:47:01

Cytat
claudyn
nie wiem kim jest tajemniczy pan, ale jest taki fryzjer w Krośnie, który działa cuda ;) była moja daleka znajoma (fakt, ostre cięcie i inny kolor - ale idealne dla niej) oraz moja siostra (rownież baaaardzo zadowolona). Tylko daleko...

a gdzie jest ten fryzjer dokladnie?

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

fryzjer - rzeszów

09 sty 2014 - 21:53:42

Polecam salon Magia na ul. Jałowego:)

fryzjer - rzeszów

09 sty 2014 - 21:55:48

Cytat
ankupunku
Cytat
claudyn
nie wiem kim jest tajemniczy pan, ale jest taki fryzjer w Krośnie, który działa cuda ;) była moja daleka znajoma (fakt, ostre cięcie i inny kolor - ale idealne dla niej) oraz moja siostra (rownież baaaardzo zadowolona). Tylko daleko...

a gdzie jest ten fryzjer dokladnie?

Krosno ;)

fryzjer - rzeszów

09 sty 2014 - 23:40:11

Cytat
claudyn
Cytat
ankupunku
Cytat
claudyn
nie wiem kim jest tajemniczy pan, ale jest taki fryzjer w Krośnie, który działa cuda ;) była moja daleka znajoma (fakt, ostre cięcie i inny kolor - ale idealne dla niej) oraz moja siostra (rownież baaaardzo zadowolona). Tylko daleko...

a gdzie jest ten fryzjer dokladnie?

Krosno ;)

wiem, że Krosno, ale ulica albo chociaż imię tego pana ?

fryzjer - rzeszów

14 sty 2014 - 17:19:48

Jeśli chodzi o Pana Pawła Żelazo - rzekomego "kreatora stylu" wypowiem się i ja.
Długo szukałam dobrego fryzjera, który zetnie tak, żeby było dobrze, żeby się układało i modnie wyglądało. Po przeczytaniu opinii wybrałam się ale niczego dobrego nei doświadczyłam. Niesympatyczna atmosfera, panie na recepji i myjce czekające jak na wyrok-smutne, przygnębione, w salonie zimno, a sam fryzjer - który jest dla mnie zwykłym fryzjerem- żadnym stylistą ani kreatorem czegokolwiek - szarpie grzebieniem, i nie potrafił mi zaproponować niczego konkretnego. Nie wspomnę o "ułożeniu" - jak wróciłam do domu to rodzina przywitała mnie ze skwaszonymi minami-wyglądałam jak 40-stka a mam 2 x mniej lat.
Cała usługa trwała niewiele ponad 30 min, a w kolejce czekały już kolejne osoby które przyszły za wcześnie- fryzjer wyglądał na spieszącego się i robiącego swoja robotę na " odwal się".
Reasumując nie polecam, za takie pieniądze mogłam kilka razy podciąć włosy w każdym podrzędnym salonie- wyszło by na to samo.
Sabina Pięta-konkretna, z pomysłem, robi swoją robotę od początku do końca, a przy tym miła i sympatyczna. Słucha , proponuje, szuka rozwiązania.
W salonie miła atmosfera i muzyczka. Ja wyszłam zadowolona, na pewno wrócę i będę polecać.
Wam również polecam;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-08 14:54 przez Kaeru90.

fryzjer - rzeszów

13 mar 2014 - 14:39:36

Studio 5 na Starzyńskiego. Fryzjerka Basia . Strzyżenie tylko 20 zł. Polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradzcie