Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

7 minut temu

sprawdzony stomatolog

10 minut temu

sklep detailingowy

34 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

fryzjer - rzeszów

03 sty 2011 - 11:05:39

a ja polecam Villa Park na nowym mieście :) Drogo trochę tam jest ale zadowolona byłam zawsze. Polecam szczególnie fryzjerkę Zosię :)) numer : 178595140

fryzjer - rzeszów

03 sty 2011 - 11:07:29

zdecydowanie Arek ze studia Rebell
naprawdę!!! duuuuzo sie oczytalam na temat fryzjerow rzeszowskich bo sama nawet tutaj taki wątek zakładałam
i tylko na niego nie było żadnych skarg a wrecz odwrotnie wszystkie pisaly ze są zachwycone

postanowilam to sprawdzic...i nie żałuje :)
co więcej poleciłam go mojej siostrze ktora uwiercie mi jest wybredna i jej ostatnie wizyty u fryzjerów konczyły się płaczem mio iz ma 26 lat
poszła do Arka i wyszła wniebowzięta w dodatku jest w ciązy i podczas ścinania Arek gadał tam sobie z nia i normlanie wiedział o ciązy wiecej niz ona , jakie prosecy i zmiany w budowie włos beda zachodzic masakra , przefajny i zajebiscie ścina

scięcie na b.długic włosch 70 na krotkich 50 to i tak ni jest duzo w Rz taniej juz nie znajdziesz
ale reszty nie pamietam jak z kolorami itp

tutaj filmik jak obcina:)

fryzjer - rzeszów

03 sty 2011 - 11:09:35

Też szukam jakiegoś dobrego, taniego... gdzie można odrosty zrobić tzn rozjaśnić... i nałożyć farbe jakiś odcień blondu...

fryzjer - rzeszów

03 sty 2011 - 11:14:14

w Rzeszowie nie ma dobrego fryzjera, jest to moje miasto rodzinne i 10 lat szukalam i szukam tam dobrego fryzjera - nie ma takowego!!! Teraz obcinam sie zupelnie gdzie indziej i jestem mega zadowolona

fryzjer - rzeszów

03 sty 2011 - 11:15:19

Za bardzo nie pomogę bo mam alergię na fryzjerów, ale jak mieszkałam w Rzeszowie to w CH Europa chodziłam na solarium i tam jest też fryzjer, jak czekałam na moją kolej to widziałam że te babki fajnie ścinały nie raz :-]

fryzjer - rzeszów

03 sty 2011 - 11:24:56

Cytat
kajaaa22
Cytat
klaudi3012
Cytat
kaska8760
Salon fryzjerski "Magda" polecam :)
Ulica sportowa ;)
również polecam :) ile razy bym tam nie była, zawsze wychodze zadowolona :)

Coś jest z tymi Magdami. W moim mieście (Starachowice) jest wspaniała fryzjerka, nie maluje włosów, bo ma alergię na farbę ,a pomimo to ma mnóóóóóstwo klientów. Ja zawsze wychodzę od niej zadowolona. I również ma na imię Magda.:))


ja nie jestem fryzjerka a z wlosami chyba wszystko potrafie zrobic - farbuje, obcinam, przedluzam, dreduje.... sama sie wszystkiego nauczylam. i mam na imie MAGDA :)

fryzjer - rzeszów

03 sty 2011 - 21:50:06

Nie pamietam dokładnego adresu:(, byłam tam kilka razy zawsze wychodziłam zadowolona, niestety już tam nie jeżdze bo to 60 km od mojej miejscowości ;).

tak na marginesie to dziewczyny tu piszą że za ścięcie 30-50 zł, ja w swojej miejscowosci płace 7 zł za ścięcie.

fryzjer - rzeszów

03 sty 2011 - 22:02:41

Cytat
1990
zdecydowanie Arek ze studia Rebell
naprawdę!!! duuuuzo sie oczytalam na temat fryzjerow rzeszowskich bo sama nawet tutaj taki wątek zakładałam
i tylko na niego nie było żadnych skarg a wrecz odwrotnie wszystkie pisaly ze są zachwycone

postanowilam to sprawdzic...i nie żałuje :)
co więcej poleciłam go mojej siostrze ktora uwiercie mi jest wybredna i jej ostatnie wizyty u fryzjerów konczyły się płaczem mio iz ma 26 lat
poszła do Arka i wyszła wniebowzięta w dodatku jest w ciązy i podczas ścinania Arek gadał tam sobie z nia i normlanie wiedział o ciązy wiecej niz ona , jakie prosecy i zmiany w budowie włos beda zachodzic masakra , przefajny i zajebiscie ścina

scięcie na b.długic włosch 70 na krotkich 50 to i tak ni jest duzo w Rz taniej juz nie znajdziesz
ale reszty nie pamietam jak z kolorami itp

POPIERAM!!! Tak strasznie długo również szukałam kogoś kto mnie zadowoli... a nigdy nie było mnie stać na żadne Soho itd. Byłam w villa też no i masakra tyle fryzjerów odwiedziłam, a Rebell to jest marzenie !!!
uwielbiam tam chodzić :) Swoją drogą właśnie to są byli pracownicy Soho czy Jean Louis David :)
Niedaleko Galerii Rzeszów, przed schodkami przy Miłym Panie po prawej stronie w tej kamieniczce
Cytat
kaska8760
tak na marginesie to dziewczyny tu piszą że za ścięcie 30-50 zł, ja w swojej miejscowosci płace 7 zł za ścięcie.

pewnie bez mycia... a fryzjerzy używają dosyć dobrych tych kosmetyków i stąd te ceny, tak samo pewnie bez układania, bo jak dajesz 5dyszek to na układaniu fryzjer Ci nie oszczędzi róznych specyfików, czego ja osobiście właśnie nie lubię :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-03 22:06 przez 6MoNi9.

fryzjer - rzeszów

08 sty 2011 - 19:13:12

polecam salon fryzjerski w tesco. nie pamiętam jak się nazywa ale tam też jest solarium....

fryzjer - rzeszów

08 sty 2011 - 19:16:45

Villa Park polecam bo sama tam pracowałam i jest tam super fryzjerka młoda i mega utalentowana Zosia

Cytat
monikamarta
w Rzeszowie nie ma dobrego fryzjera, jest to moje miasto rodzinne i 10 lat szukalam i szukam tam dobrego fryzjera - nie ma takowego!!! Teraz obcinam sie zupelnie gdzie indziej i jestem mega zadowolona

To kiepsko szukałaś.Spróbuj Villa Park i fyzjerkę Zosię ewentualnie Ewę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-08 19:18 przez dobra80czekolada.

fryzjer - rzeszów

09 sty 2011 - 22:00:58

bylam w tym salonie w tesco;p i nie jest najgorzej:):)
29 zl samo sciecie.

nastepnym razem trzeba bedzie wyprobowac inne miejsce:p

fryzjer - rzeszów

09 sty 2011 - 22:10:16

na Jagiellonskiej jest rewelacyjny salon! :)

fryzjer - rzeszów

19 lut 2013 - 17:43:24

podbijam ;) szukam fryzjera i kosmetyczki polecicie kogos??????????????//

fryzjer - rzeszów

21 lut 2013 - 23:18:17

Jeżeli chodzi o Salon kosmetyczny to spróbuj Salon Urody ECRU na Grunwaldzkiej... jak idzie się w stronę Dworca to w tych kamienicach po stronie Europy...

fryzjer - rzeszów

24 lut 2013 - 19:42:52

studio DM na okrzei, ale ceny mają dość wysokie aczkolwiek p. Damian specjalista w swoim fachu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaką fryzure na studniówkę??