Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:11:47

uff.. bałam się, że rezultatów żadnych nie będzie. Od poniedziałku jestem na diecie Dukana. Wiem, wiem... ma wady. Z wszystkim się zapoznałam, ale chcę schudnąć, a jem to, co uwielbiam :) jogurty i twarożki mogę jeść bez końca.
Od poniedziałku 25.02 do dzisiaj 4 kg na wadze mniej. Do tego miałam robić lekkie ćwiczenia na boczki, jednak w szpitalu nie bardzo :/ ale jak wrócę to jak najbardziej. Przez marzec chciałabym schudnąć jeszcze jakieś 6-7 kg.

Ale nie ma to jak wsparcie faceta, gdy jego kobieta jest na diecie:
" A wara jak cycki zmaleją. Rozwód " - ha ha ha :D
Dodam, że nie jesteśmy po ślubie ani nic takiego :) Dopiero 4 lata razem z malutkimi przerwami (ok. 3 miesiące) :P

A jak Wasi faceci wspierają Was na diecie? Mój by sprawdzał cały czas moją silną wolę i podtykał mi, to co uwielbiam, a nie koniecznie byłoby to dobre na diecie... Ale całe szczęście pod tym względem, że w delegacji pracuje :D
------------
nie douczajcie mnie, bo wiem, jakie są jej skutki. Dlatego nie trzymam sie zaleceń diety w 100 %. Owszem dużą część moich posiłków stanowią jogurciki, twarożki i inny nabiał, z mięs i tak jadłam zawsze tylko drób i ryby, więc z tym problemu nie ma. Lekkie zupki warzywne, nie wyeliminowałam do końca tłuszczu z pożywienia. Lekarz dał mi dodatkowo witaminy, żeby uzupełnić ewentualny niedobór w pożywieniu. Zjem sobie małą bułeczkę na śniadanie z pomidorkiem, jajkiem czy szyneczką oraz na kolację płatki, których nie powinnam w tej diecie jeść, a jem.

Więc Dukan to do końca nie jest.
Jedynie co to ograniczyłam słodycze do 0 , fast-foody również jak i ziemniaki, makaron itd. Ale na warzywka jak kalafior, marchewka sobie pozwalam.

Może i nie będzie takich efektów jak przy prawdziwym Dukanie, jednak już są jakieś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 14:06 przez sanderka9090.

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:13:25

.................Każą jeść, przynajmniej mój :/

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:15:44

Mój mówi mi, że kocha mnie taką, jaka jestem. Bez względu na to, że jak to twierdzę troszkę mi się przytyło. Ale jak schudnę i będę z tego powodu szczęśliwsza, to on też będzie, bo zmienię zdanie o swoim ciele, które wtedy częściej będzie widział w kusych wymyślnych wdziankach :P Więc też będzie bardziej zadowolony :) jeśli się da bardziej :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 13:19 przez sanderka9090.

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:16:55

Nie bardzo mogłabym się trzeymać diety,bo uwielbiam jeść! Moim zdaniem powinnas troszke ćwiczyc przy tym,poniewaz jak kilogramy lecą w dół,to i ciało się zmienia,i trzeba je ujernić. Szkoda by było,aby ciało po spadku paru kilogramów było ,,obwisłe'' :)

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:20:55

Obecnie jestem w szpitalu, ale w tygodniu wychodzę i zacznę ćwiczyć w miarę możliwości. Tym bardziej żeby rozruszać mięśnie po tym obijaniu się tu :)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:22:21

haahah mój mówi, że kocha taką jaka jestem, aczkolwiek mogłabym troszkę schudnąć, ale NIE MNIEJ JEŚĆ - jeść mam dużo - tylko ĆWICZYĆ :D

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:38:38

nie pomyślałaś, że pobyt w szpitalu to nie najlepszy czas na dietę? Nie wiem, co co ci jest, ale raczej zdrowi ludzie nie siedzą w szpitalu

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:41:35

a ten szpital to nie po dukanie ;)

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:45:11

mój mąż kupuje mi czekoladę

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:47:33

w szpitalu jestem od wtorku :) przez dzień nic by mi się nie stało ;P mam zaleconą lekką dietę, więc jak najbardziej mogę jogurciki jeść :)
i mój powód pobytu tutaj nie ma nic wspólnego z jedzeniem :) Rozmawiałam z lekarzem, który również jest przeciwnikiem tej diety, ale jak to stwierdził mam tyle lat, że nie może mi niczego zabronić tym bardziej, że nie miałoby to żadnego wpływu na przyczynę mojego pobytu tutaj :)

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:53:04

Szczerze to dziwi mnie głupota ludzka, a może i debilizm.
Dieta to jedzenie rozsądne, małe procje ale nie wybrane rzeczy (sam nabiał, tylko kapusta, jakieś ogóry itp.)a całe dobrodziejstwa; od mięsa, przez nabiał po tłuszcze. Węglowodany sa źródłem energii dla organizmu. Ale racjonalne odzywianie to podstawa. Poza tym dieta to zdrowy nawyk jedzenia, a nie jakieś zrywy nagłej chęci schudnięcia ;]

Efekt jojo po takich dietach "cud" wczesniej czy później przyjdzie i to ze zdwojoną siłą, do tego wyniszczysz sobie organizm, zaczną Ci wypada włosy, zniszczy się cera i paznokcie nie mówiąc o wnętrzu organizmu; serce, nerki czy wątroba. Niektóre schorzenia na które zapracujesz taką dieta są już nieodwracalne.

Także, jak czytam, że ktoś zna skutki uboczne ale nadal bierze sie za taka dietę to nie jest zbyt inteligentną osobą ;] SORRY

Ps. OPrzy okazji jedzenie zbyt dużej ilości białka zakwasza organizm ;)

Poza tym jest róznica w utracie kg (bo ubytek wody to nie jest tłuszcz), tłuszcz jednak trzeba spalić ;]

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 13:53:23

Cytat
sanderka9090
w szpitalu jestem od wtorku :) przez dzień nic by mi się nie stało ;P mam zaleconą lekką dietę, więc jak najbardziej mogę jogurciki jeść :)
i mój powód pobytu tutaj nie ma nic wspólnego z jedzeniem :) Rozmawiałam z lekarzem, który również jest przeciwnikiem tej diety, ale jak to stwierdził mam tyle lat, że nie może mi niczego zabronić tym bardziej, że nie miałoby to żadnego wpływu na przyczynę mojego pobytu tutaj :)

dieta Dukana wyniszcza ogranizm, nie dostarcza mu wielu ważnych składników. Jest bardzo uboga w węglowodany i tłuszcze, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli jesteś w szpitalu, można założyć, że jesteś osłabiona i ja jednak bym ci odradzała Dukana. Jeśli masz zaleconą lekką dietę to jedz zupy, banany,ryż, warzywa gotowane,nabiał- ale nie samo białko! Nie dostarczysz żadnych witamin ani energi, pogarszysz stan zdrowia a kilogramy i tak wrócą.

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 14:05:32

nie douczajcie mnie, bo wiem, jakie są jej skutki. Dlatego nie trzymam sie zaleceń diety w 100 %. Owszem dużą część moich posiłków stanowią jogurciki, twarożki i inny nabiał, z mięs i tak jadłam zawsze tylko drób i ryby, więc z tym problemu nie ma. Lekkie zupki warzywne, nie wyeliminowałam do końca tłuszczu z pożywienia. Lekarz dał mi dodatkowo witaminy, żeby uzupełnić ewentualny niedobór w pożywieniu. Zjem sobie małą bułeczkę na śniadanie z pomidorkiem, jajkiem czy szyneczką oraz na kolację płatki, których nie powinnam w tej diecie jeść, a jem.

Więc Dukan to do końca nie jest.
Jedynie co to ograniczyłam słodycze do 0 , fast-foody również jak i ziemniaki, makaron itd. Ale na warzywka jak kalafior, marchewka sobie pozwalam.

Może i nie będzie takich efektów jak przy prawdziwym Dukanie, jednak już są jakieś.

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 14:08:07

Cytat
sanderka9090
nie douczajcie mnie, bo wiem, jakie są jej skutki. Dlatego nie trzymam sie zaleceń diety w 100 %. Owszem dużą część moich posiłków stanowią jogurciki, twarożki i inny nabiał, z mięs i tak jadłam zawsze tylko drób i ryby, więc z tym problemu nie ma. Lekkie zupki warzywne, nie wyeliminowałam do końca tłuszczu z pożywienia. Lekarz dał mi dodatkowo witaminy, żeby uzupełnić ewentualny niedobór w pożywieniu. Zjem sobie małą bułeczkę na śniadanie z pomidorkiem, jajkiem czy szyneczką oraz na kolację płatki, których nie powinnam w tej diecie jeść, a jem.

Więc Dukan to do końca nie jest.
Jedynie co to ograniczyłam słodycze do 0 , fast-foody również jak i ziemniaki, makaron itd. Ale na warzywka jak kalafior, marchewka sobie pozwalam.

Może i nie będzie takich efektów jak przy prawdziwym Dukanie, jednak już są jakieś.

Nic nie wiesz o prawidłowym odżywianiu niestety,ale nie chce mi się pisać kolejny raz czegoś, czego i tak nie weźmiesz sobie do serca. powodzenia i napisz post jak kilogramy wrócą!

dieta- 4 kg mniej

03 mar 2013 - 14:09:16

no dietetykiem nie jestem. To fakt. Ale powiem Ci, że mało kto odżywia się prawidłowo, nawet o tym nie wiedząc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bio oil na rozstępy