Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja plastrami okolic bikini

30 sty 2013 - 23:55:13

Dziewczyny, właśnie spędziłam dwie (!) godziny nad depilacją okolic bikini plastrami z woskiem. Coś potwornego. Już nie chodzi o ból, bo jestem w miare wytrzymała, sam wzgórek to praktycznie był bezbolesny, gorzej z wargami. Ale najbardziej zirytowało mnie to, że 20% włosów nie dałam rady wyrwać, plaster nie dał rady i one zamiast żeby zostały wyrwane z cebulką to się urwały tuż pzy skórze. Irytujące!!! Trochę poprawiłam pensetą, ale resztę już zostawiam w spokoju, bo już nie mam siły, resztę przejadę maszynką. Ja nie wiem czy ten wosk taki beznadziejny czy nieumiejętnie się depilowałam? Za każdym razym układałam plaster tak, by pociągnąć go idealnie pod włos (w różną stronę rosną mi włosy, skierowane są jakby do środka). Jak sobie z tym radzicie? Poza tym taka depilacja daje mi spokój na niecały tydzień... wam też tak szybko włoski odrastają po wyrwaniu ich wraz z cebulką? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-30 23:57 przez madamblackisback.

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:01:35

Szczerze? pierdzielić! można trochę się pobawić w zgięciu nóg i tylko tam.Za dużo bólu, zmarnowanego czasu.
Ja wpadłam na pomysł wyrwania włosów woskiem pod pachami.
Efekty :

- musiałam nakleić po 2 razy plastry, żeby wyrwać większość włosów, chodź i tak zastało sporo
- została klejka powierzchnia od plastra, której nie dało się niczym wymyć, także miałam klejące pachy przez 2-3 dni
- po wyrwaniu były bardzo duże podrażnienia, do dziś mam lekkie blizny w kształcie kwadratu.A wyrywalam 4 miesiace temu.

nie ma co się bawić, lepsza maszynka bezkonkurencyjnie

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:04:41

Wraz z plastrami z Joanny jest oliwka, która dokładnie usuwa wosk i nic się nie klei - całe szczęście, bo raz kupiłam pastry bez tej oliwki - porażka, też byłam później klejąca przez parę dni. A co do maszynki - żebym nie miała podrażnień to musiałabym się golić minimum co 6 dni, więc to nie wchodzi w grę, włosy mam grube, mocne, i zauważyłam, że w jednym mieszku włosowym potrafią mi wyrastać aż 2-3 włosy! Okropne to...

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:05:32

O mamo :( Ja nienawidze Plastrow !!! Raz przed wyjsciem uzylam malo ze wosk zostawala na nogach , wlosy nie do konca wyrwane , paskudne zaczerwienienie do tego jeszzce spozniona na plaze ;D bo bylam umuwiona z kolezankami ;D nigdy wiecej

JA sie trzymam maszynki jednorazowej i pianki zwyklej do Golenia męskiej ze tak powiem :) To mi w zupelnosci wystarcza !!!

Zastanawiam sie nad kupnem depilatora ale niewiem jak to z nimi jest moze ktoras Panna sie wypowie ? :)

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:07:46

Cytat
madamblackisback
Wraz z plastrami z Joanny jest oliwka, która dokładnie usuwa wosk i nic się nie klei - całe szczęście, bo raz kupiłam pastry bez tej oliwki - porażka, też byłam później klejąca przez parę dni. A co do maszynki - żebym nie miała podrażnień to musiałabym się golić minimum co 6 dni, więc to nie wchodzi w grę, włosy mam grube, mocne, i zauważyłam, że w jednym mieszku włosowym potrafią mi wyrastać aż 2-3 włosy! Okropne to...

Może użyj depilatora?Droższa sprawa, ale starczy na dłużej.
Wiesz ja też używałam wlaśnie plastrów z joanny z oliwką, faktycznie wygładza i nie czuć tego klejkiego ale przez chwile.Może dlatego ze miałam to na zgięciu szybko się ścierało? hmmm

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:07:47

Tego bólu nie da się zapomnieć :)
Ja mam obsesję na punkcie gładkości i najbardziej efektywnie wychodzi taki miks - wzgórek łonowy plastrami, łatwo idzie, a resztę niestety pęsetą po jednym włosku. Zajmuje sporo czasu, ale przynajmniej jest dokładnie wykonane i starcza na długi czas.
Rozważam wizytę u kosmetyczki, aczkolwiek obawiam się uszkodzeń skóry. Wosk na ciepło jest bardzo silny.

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:11:07

Cytat
czarnulka1000
O mamo :( Ja nienawidze Plastrow !!! Raz przed wyjsciem uzylam malo ze wosk zostawala na nogach , wlosy nie do konca wyrwane , paskudne zaczerwienienie do tego jeszzce spozniona na plaze ;D bo bylam umuwiona z kolezankami ;D nigdy wiecej

JA sie trzymam maszynki jednorazowej i pianki zwyklej do Golenia męskiej ze tak powiem :) To mi w zupelnosci wystarcza !!!

Zastanawiam sie nad kupnem depilatora ale niewiem jak to z nimi jest moze ktoras Panna sie wypowie ? :)

oj po depilatorze rowniez straszne podraznienia sa :/

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:14:25

Ja podgrzewałam plastry suszarką, były naprawdę ciepłe ;) Mam depilator, ale on tak szarpie włosy, że leci mi krew... Już się za niego nie łapię, plastry są dla mnie delikatniejsze...

Też ze 2 razy wyrywałam pensetą - ale tylko na wzgórku łonowym. Strasnie czasochłonne, z reszty zrezygnowałam. Myślę czasem o kosmetyczce, ale jakoś nie wyobrażam sobie świecić przed nią tyłkiem...

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:15:10

Nigdy jeszcze nie depilowala bikini plastrami, ogolnie robie to zwykla zyletka bo nie boli. Jakis czas temu skusilam sie na ciepły wosk w żelu z veet, ale na moich nogach nie zdal egzaminu, dosc dlugo musialam zapuszczac wloski zeby wosk je chwycil. Wyrwal tylko mala czesc te slabsze a te mocniejsze zostaly niestety, moze cos zle zrobilam ale moja przygoda z woskiem sie zakonczyla, wole uzywac maszynki badz zyletki. U mnie efekt nie byl dlugi po tym wosku. Wloski zaczely normalnie odrastac. Moze kiedys jeszcze wroce do plastrow sprobowac kolejny raz :)

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:21:45

próbowałam raz. nigdy więcej. w pachwinie zrobiły mi się aż takie czerwone kropki, jakby podeszły krwią. przez tydzień miałam siniaki po tym. omg. NEVER

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:23:52

A boli pęsetą ? I na ile tak około już ma się spokój ? :)
Nigdy nie próbowałam...

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:27:55

Ałaa :/ hardcore z Ciebie :)

Najlepsze są kremy do depilacji np Vanita.
Wszystkie włoski co prawda za pierwszym razem nie wyjdą, ale za 2 czy 3 już tak i są słabsze :)
Tanie skuteczne, bezbolesne i bez podrażnień

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:36:40

ja używam depilatora do nóg , daje rade i już nie odczuwam bólu , pierwsze dwa razy były najgorsze a potem to już praktycznie nic nie czuje jak depiluje się co 2-3 dni . Bo ja mam chyba lipka ten depilator i mi wyrywa połowę włosków z cebulkami a połowę bez i dlatego robię to częściej ;) a do rąk przed jakimś weselem ,imprezą używam kremu do depilacji , włoski ładnie schodzą i odrastają po jakiś 3-4 dniach :) i również zauważyłam że po takim kremie rosnie ich mniej , i zdecydowanie jaśniejsze i delikatniejsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 00:38 przez Moli93.

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:37:08

Cytat
Neytirii
A boli pęsetą ? I na ile tak około już ma się spokój ? :)
Nigdy nie próbowałam...

Ja miałam spokój na około tydzień...

Szkoda, że nikt jeszcze nie opatentował kremu, który po jednym zastosowaniu niszczyłby włosy raz na zawsze! Może w następnym stuleciu... ;)

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:38:23

Cytat
Doti91
Ałaa :/ hardcore z Ciebie :)

Najlepsze są kremy do depilacji np Vanita.
Wszystkie włoski co prawda za pierwszym razem nie wyjdą, ale za 2 czy 3 już tak i są słabsze :)
Tanie skuteczne, bezbolesne i bez podrażnień

Używałam, trzymałam krem jakieś 10 minut, bałam się dłużej, w końcu to nie nogi. On po prostu rozpuszcza wlosy. Z moimi grubymi i czarnymi sobie nie poradził :( Ile trzymasz taki krem?
Cytat
Moli93
ja używam depilatora do nóg , daje rade i już nie odczuwam bólu , pierwsze dwa razy były najgorsze a potem to już praktycznie nic nie czuje jak depiluje się co 2-3 dni . Bo ja mam chyba lipka ten depilator i mi wyrywa połowę włosków z cebulkami a połowę bez i dlatego robię to częściej ;) a do rąk przed jakimś weselem ,imprezą używam kremu do depilacji , włoski ładnie schodzą i odrastają po jakiś 3-4 dniach :) i również zauważyłam że po takim kremie rosnie ich mniej , i zdecydowanie jaśniejsze i delikatniejsze

Ja depilatora używam jedynie do rąk ;) Tu już mam spokój na miesiąc z rękami. Że też na dole musza być takie grubie i mocne... Szkoda że nie mam takich na głowie tylko tam :/ Cóż, głupia natura...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 00:40 przez madamblackisback.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Domowy sposób na wągry.