Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:40:03

A jaki krem do depilacji okolic bikini polecacie ?
Miałam zamiar kupić tylko nie mogę się zdecydować. Nie chcę mieć później jakiś plamek czerwonych czy coś podobnego...

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:41:51

JA Kupilam kiedys krem Joanna na bazie siarki , o jaaaaaaaa normalnie zaczelo mnie piec tak mi odparzylo krocze ze przez tydzien doprowadzalam sie do porzadku masakra . Kremy sa okropne te z Joanny innych nie probowalam

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:46:40

dziewczyny, są dostępne takie golarki do nóg - to działa jak maszynka do golenia, tylko wygląda jak depilator i tak samo się go obsługuje :)
Myślę, że to bardziej praktyczne choćby z tego względu, że po maszynce do golenia powstają podrażnienia i czasami zaskórniki od wrastających włosków. Depilacja plastrami w najbardziej wrażliwej okolicy - nie do przejścia jak dla mnie :P Poziom MEGA hard..

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 00:49:32

Kremy Vanity z firmy Bielanda są dla mnie najlepsze, tanie i wszędzie łatwo dostępne ;)
Kremy Veet według mnie są przereklamowane.
Z Joanny lubię plastry do depilacji twarzy(meszku nad górną wargą)
Okolice bikini depiluję maszynką, to chyba najszybsza i najskuteczniejsza metoda w moim przypadku ;)

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 01:02:15

Cytat
madamblackisback
Cytat
Doti91
Ałaa :/ hardcore z Ciebie :)

Najlepsze są kremy do depilacji np Vanita.
Wszystkie włoski co prawda za pierwszym razem nie wyjdą, ale za 2 czy 3 już tak i są słabsze :)
Tanie skuteczne, bezbolesne i bez podrażnień

Używałam, trzymałam krem jakieś 10 minut, bałam się dłużej, w końcu to nie nogi. On po prostu rozpuszcza wlosy. Z moimi grubymi i czarnymi sobie nie poradził :( Ile trzymasz taki krem?

ok 10-12 minut. za pierwszym razem wszystkie nie zejda ale pozniej beda słabsze.
Ja używam Vanity laser do bikini czy cos, takie czarne opakowanie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 01:02 przez Doti91.

Depilacja plastrami okolic bikini

31 sty 2013 - 01:15:57

Cytat
lobuzinska
dziewczyny, są dostępne takie golarki do nóg - to działa jak maszynka do golenia, tylko wygląda jak depilator i tak samo się go obsługuje :)
Myślę, że to bardziej praktyczne choćby z tego względu, że po maszynce do golenia powstają podrażnienia i czasami zaskórniki od wrastających włosków. Depilacja plastrami w najbardziej wrażliwej okolicy - nie do przejścia jak dla mnie :P Poziom MEGA hard..

O cholera, to ostro dzisiaj pojechałam, skoro wzięłam się nawet za wargi.

A golarka nie goli dokładnie jak maszynka :( Co z tego, że się ogolę, jak pod włos będzie ostro...

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Depilacja plastrami okolic bikini

18 lut 2021 - 07:28:38

A co polecicie u kosmetyczki?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Depilacja plastrami okolic bikini

18 lut 2021 - 08:45:50

Polecam pastę, jest troszkę droższa ale delikatniejsza
Przed zabiegiem najlepiej skrocić włoski, będą łatwiej wychodzić
Ważne jest żeby po zabiegu kosmetyczka użyła czegoś do dezynfekcji
I najważniejsze nie denerwuj się, kosmetyczka codziennie wykonuje takie zabiegi i to dla niej zwykła praca
Na początku jest większy ból przy zabiegu ale z czasem się zmniejsza a włoski rosną słabsze, wolniej i w mniejszej ilości,.

W perspektywie czasu dobrze jest zastanowic się nad depilacją laserową. Bo jednak depilacja taka to największa wygoda w stosunku do innych rodzajów depilacji.
https://dreamskin.pl/czy-depilacja-laserem-to-dobry-wybor-poznaj-blizej-technike-depilacji-laserowej/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-01 10:03 przez mmass.

Depilacja plastrami okolic bikini

16 mar 2021 - 13:44:25

odważna jesteś, nie ma co. ja nigdy nie zdecydowałabym się na depilację okolic bikni za pomocą plastrów. te tereny depiluje laserowo w klinice vesuna z krakowa i mi to totalnie odpowiada. nie mam żadnych krostek, włoski szybko nie odrastają, a podczas urlopu nie musze się martwić, że coś widać.

Depilacja plastrami okolic bikini

16 mar 2021 - 19:38:09

A przy depilacji plastrami na ile cm mają być zarost aby plastry chwyciły? Stosuję zwykłą maszynkę i potem sudokrem aby nie było czerwonych chrostek ale myślę nad zmianą. Depilatora się jakoś boję bo mam niski próg bólu i chyba bym nie wytrzymała.

Depilacja plastrami okolic bikini

19 mar 2021 - 12:28:20

Cytat
korinia2
A przy depilacji plastrami na ile cm mają być zarost aby plastry chwyciły? Stosuję zwykłą maszynkę i potem sudokrem aby nie było czerwonych chrostek ale myślę nad zmianą. Depilatora się jakoś boję bo mam niski próg bólu i chyba bym nie wytrzymała.

Muszą mieć min 3 cm, także milego zapuszczania :) Jak to jest Twoja pierwsza przygoda z plastrami to Ci mogę polecić Veet plastry https://www.notino.pl/veet/wax-strips-natural-inspirations-plastry-do-depilacji-woskiem-z-olejkiem-arganowym/ Zobacz jak to jest i sama stwierdzisz, czy aż tak bardzo boli :)

niezweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 9/5

Depilacja plastrami okolic bikini

08 lip 2021 - 09:13:41

Mnie bolało niesamowicie, nawet jak miałam Emle, dlatego uważam, ze szkoda kasy na jakieś maści, to i tak nic nie da. Bolało, ale to była najlepsza decyzja w moim życiu! Nie ma czegoś wspanialszego niż depilacja laserowa (jak ktoś nie lubi owłosienia i depiluje się, oczywiście).
https://medycyna-estetyczna-kobiece-sekrety.pl/depilacja-laserowa-ciesz-sie-skora-gladka-na-lata/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-26 09:20 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Depilacja plastrami okolic bikini

28 sie 2021 - 17:16:19

Nie cierpiałam depilacji plastrami , ból okropny a potem włoski mi zaczęły wrastać. W końcu zdecydowałam się na depilację laserową i teraz mam spokój z goleniem, włoskami iid :) Komfort niesamowity. Super efekty. Ja chodze do salonu w Warszawie https://www.depicare.pl/ zabiegi dziewczyny wykonuja bardzo dokładnie i mają tam laser vectus.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brzydka cera zdjecia