Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Basen!

22 sty 2013 - 20:28:24

Hej Dziewczyny!!
Od piątku chodzę na basen- oczywiście chcę schudnąć, tak ok 5-7kg tylko za bardzo niewiem jak mam pływac i wogóle jak się zabrać do tego. ;-)

Któraś chodzi regularnie?
Widzicie jakieś efekty?
Jak najlepiej pływać i ile czasu?

Dziękuję za uwagę ;-))
widzę, że wszystkim za zimno na basen :-(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 20:37 przez Doti91.

Basen!

22 sty 2013 - 23:17:11

pływaj pod wodą dopóki nie zabraknie Ci tlenu ...............

yezoo ludzie, ciężko na basenie zagadać do ratownika ?? Ci ludzie też wiedzą co robić a są na pewno bardziej kompetentni od obecnych tutaj, chyba, żę znajdzie się ktoś z AWF'u i da wskazówki

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Basen!

23 sty 2013 - 09:53:55

ja pływałam długo czasu żabką, też chciałąm schudnąc i w ogóle, ale niestety ramiona zrobiły mi się takie duże :( i teraz nie moge się tego pozbyć, wiadomo mięśnie pracowały i trudno było tego uniknąć, ale nie sądziłąm, ze aż tak :(

Basen!

23 sty 2013 - 09:56:34

Cytat
olkkka78
ja pływałam długo czasu żabką, też chciałąm schudnąc i w ogóle, ale niestety ramiona zrobiły mi się takie duże :( i teraz nie moge się tego pozbyć, wiadomo mięśnie pracowały i trudno było tego uniknąć, ale nie sądziłąm, ze aż tak :(

Moja koleżanka pływała i okropnie bary jej sie rozrosły....masakrycznie wyglądała.

Basen!

23 sty 2013 - 09:58:30

Pływasz ile masz sily,roznymi stylami,np 4 dlugosci,sauna,hydromasarz na tylek,krzyz,brzuch i tak w kolko

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Basen!

23 sty 2013 - 10:00:29

zapisz się na jakiś aerobik w wodzie, moja koleżanka chodziła i był super efekt, a niestety od regularnego pływania i trzymania sportowej diety na pewno się Ci zmieni figura jak dziewczyny pisały wyżej

Basen!

23 sty 2013 - 10:02:16

Na plaski brzuch najleprzy jest styl grzbietowy. Nogi pracują na "nożyce" i mięśnie brzucha są w ciągłym ruchu.
Na piekne ramiona i jędrne piersi polecam styl popularnie nazywany "żabka".
A nie myślałaś o aqua aerobic? Jeśli chcesz szybko spalić to polecam ćwieczenia w wodzie pod okiem trenerki lub trenera, chociaż pływanie samemu też dużo daje.

Basen!

23 sty 2013 - 10:03:23

ja nie polecam basenu, jak byłam młodsza plywalam bardzo dużo, do tej pory mam umiesnione ręce a to było z 7 lat temu :) może aerobic wodny byś wypróbowala ?

Basen!

23 sty 2013 - 10:05:48

Ja kiedyś chodziłam na basen aby schudnąć było to już kilka lat temu.
Ja zawsze chodziłam na godzine lub 45 min zależy od basenu i poprostu pływalam od ściany do ściany. Troche żabką, trochę grzbietem, kraulem. Brałam też deske i samymi nogami pracowałam.

Basen!

23 sty 2013 - 10:10:18

idź na aqua aerobik. polecam fajne sa zajęcia. humor sie poprawia jak sie tak skika w wodzie :D można sie z siebie pośmiać.

Basen!

23 sty 2013 - 11:25:27

Pływanie jest fajne ale spektakularnych efektów nie będziesz mieć, lepiej basen połączyć z czymś jeszcze. Albo właśnie aquaerobik.

Basen!

24 sie 2023 - 16:42:59

Wybór odpowiedniej deski pływackiej to nie lada wyzwanie. Warto postawić na jakość, komfort i funkcjonalność. Aby ułatwić Wam to zadanie, polecam odwiedzić https://kalsport.pl/263-deski-plywackie ponieważ znajdziecie tam produkty, które z pewnością zaspokoją potrzeby zarówno młodszych, jak i starszych entuzjastów pływania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opalanie natryskowe, help!