Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 33 34 -->

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

21 wrz 2013 - 00:14:29

Cytat
xAmyLeex
Najpierw udałam się do Kult Tattoo i choć pracują tam dobrzy artyści, traktowanie potencjalnego klienta jest tragiczne. Choć byłam umówiona, nie byłam w stanie dowiedzieć się o terminy czy ceny, bo wszyscy pracownicy byli zbyt zajęci uaktualnianiem swoich facebookowych profili albo pogaduszkami między sobą. Zero zainteresowania klientami.
Byłam tam parę razy (raz siedziałam parę godzin w poczekalni, bo na chłopaka czekałam, więc mogłam dużo zaobserwować), tam się nieraz przewija tyle ludzi co w sklepie, co chwilę ktoś wchodzi i wychodzi, czasem nawet kolejka do drzwi stoi, żeby się czegoś dowiedzieć.

Nigdy nie zauważyłam, żeby kogoś źle potraktowali czy olewali,
a facebookowy profil to oni uzupełniają, ale studia, a nie swoje prywatne, jeśli już tak zaglądasz komuś do kompa;)

Cytat
xAmyLeex
Choć byłam umówiona, nie byłam w stanie dowiedzieć się o terminy czy ceny, bo wszyscy pracownicy byli zbyt zajęci uaktualnianiem swoich facebookowych profili albo pogaduszkami między sobą.
Nie obraź się, ale jak ktoś nie ma języka w buzi, to nigdzie niczego się nie dowie, wystarczyło podejść do recepcji i powiedzieć, że chcesz umówić się na zrobienie tatuażu i dziewczyna z recepcji sprawdza Ci terminy i podaje orientacyjnie cenę, a jeśli chcesz coś skonsultować z tatuatorem, to go prosi, wiadomo o ile akurat jest wolny, bo nie rzuci nagle maszynki, żeby do Ciebie podejść.
A pracownik recepcji jest jeden, więc nie wiem jakich pracowników masz na myśli...

Cytat
matra
Co do Kultu mam niestety takie samo doświadczenie. Wstępnie umówiona byłam z Edkiem i do gościa po tatuaż za darmo bym nie poszła, właśnie za podejście.
ja co do niego mam zupełnie inne, bardzo pozytywne odczucia...


Ale się rozpisałam :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-21 00:16 przez pauli05.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

22 wrz 2013 - 12:33:11

pauli05, chyba mnie nie zrozumiałaś. W Kulcie byłam świadkiem tego, jak Edek zachowywał się dosłownie chamsko względem chłopaczka, który widocznie był za słaby, żeby bronić się przed docinkami. Na szczęście ja mam na tyle odwagi, żeby bronić się przed czymś takim, więc sama nie usłyszałam nic niemiłego, ale na pewno nie zostałabym klientką studia, gdzie pomiata się ludźmi.

Jeśli chodzi o Twoje wątpliwości - nie zaglądam nikomu do komputera. Laska, z którą byłam umówiona, spóźniła się 20 minut i zamiast ze mną porozmawiać, poszła na pogaduchy o jogurtach, które ostatnio jadła, dopiero później wróciła na recepcję, ja zaczęłam gadać z innym tatuażystą, po czym zadałam dziewczynie jedno, proste pytanie, ale kazała mi czekać, bo chciała najpierw obgadać z koleżanką kto co wrzucił na fejsa. Takiemu traktowaniu klientów mówię stanowcze NIE i choć robią fajne tatuaże, za nic bym ta, nie poszła. Nie chodzi o to, że "nie mam języka w buzi", bo akurat mam, tyle że w tym studiu chyba ważniejsze jest to, żeby pracująca tam ekipa dobrze się bawiła, niż o robienie ludziom dobrych tatuaży w przyjemnej atmosferze.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

22 wrz 2013 - 12:50:13

Cytat
xAmyLeex
pauli05, chyba mnie nie zrozumiałaś. W Kulcie byłam świadkiem tego, jak Edek zachowywał się dosłownie chamsko względem chłopaczka, który widocznie był za słaby, żeby bronić się przed docinkami. Na szczęście ja mam na tyle odwagi, żeby bronić się przed czymś takim, więc sama nie usłyszałam nic niemiłego, ale na pewno nie zostałabym klientką studia, gdzie pomiata się ludźmi.
no to nie wiem, ja naprawdę mam zupełnie inne odczucia, byłam znowuż świadkiem jak Edek omawiał cover z jakimś gościem, który miał strasznego babola, a do tego nic co Edek podsuwał mu nie pasowało, był zaślepiony na swoją koncepcją, która była złym pomysłem w tamtym przypadku, mimo tego Edek normalnie z nim gadał, choć patrząc z boku mógł mu niejedno dogadać, bo gość był niewydarzony ;)

ja Edka nie znam i wydawało mi się, że jest taki niewiadomo kto, a okazuje się bardzo sympatyczny, zawsze zagadał, uśmiechnął się, zaproponował herbatę jak siedziałam na kanapie itp.

a dziewczyna, o której mówisz - z którą byłaś umówiona - to tatuatorka, tak?:) to akurat co do niej mam podobne odczucia:) wydaje się taka oschła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-22 12:51 przez pauli05.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

23 wrz 2013 - 12:47:29

Polecam w Łodzi Monster T. Świetne projekty potrafią zaproponować i jeśli idziesz pierwszy raz będą bardziej wyczuleni na Twój ból ;)

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

30 wrz 2013 - 13:00:10

Przepraszam jeśli się powtarzam ale przyznaję bez bicia - nie chcę mi się wertować 28 stron wątku ;)
Poszukuję dobrego salonu tatuażu w Warszawie na mały tatuaż na nadgarstku. Druga sprawa to ból - wydaje mi się, że mam obniżony próg bólu i cokolwiek boli mnie bardziej niż kogokolwiek innego. Jak można sprawdzić czy robienie tatuażu będzie bolało? Przecież nie mogę sprawdzić jak już się zacznie robić bo jak nie wytrzymam to zostanę z 1/4 plamy ;)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

01 paź 2013 - 08:21:34

Makrelka, pobaw się depilatorem. I nie panikuj, to tylko chwila roboty, zwłaszcza, że chcesz mały wzór na nadgarstku, to Ci nic nie będzie. Zanim na dobre poczujesz ból, już będzie po wszystkim.

A co do salonów - wybór jest przeolbrzymi, w Warszawie kamieniem rzucisz i masz dobry salon. Jak podasz w jakim stylu to ma być robione, to łatwiej będzie coś wykombinować, a tak na sucho to Gulestus, Caffeine Tattoo, Theatrum Symbolica, Cherry Tattoo, Junior Ink, Rocnk'n'Roll, Azazel, Blackstar, Jah Love Tattoo, Art Force i wiele innych.. No ale większość z tych, które wymieniłam to czołówka.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

01 paź 2013 - 08:39:50

Ja robiłam swój właśnie w SzeryTattoo i jestem bardzo zadowolona. Robiłam bardzo duży tatuaż bo prawie na całe żebra i obrobiliśmy się w 3.5 h.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

01 paź 2013 - 23:09:25

ja mam pytanie, powiedzcie mi jak się nazywa wzór tatuażu gdzie postać jest w owalnej ramce- ja to nazywam "w lusterku", tatuaż najczęściej robiony na udach ;) szukam inspiracji do kolejnego tatuażu i nawet nie wiem co mam wpisać :P

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

02 paź 2013 - 10:08:44

A wiesz chociaż co ma być w ramce? Szukaj może po 'frame' + old/new school, albo to, co w niej ma być. Ja mam ramę na łydce, w środku jest mój pies i tak właśnie szukałam inspiracji, choć ramę i tak dopiero ustalił mi tatuażysta.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

02 paź 2013 - 17:06:43

Cytat
matra
A wiesz chociaż co ma być w ramce? Szukaj może po 'frame' + old/new school, albo to, co w niej ma być. Ja mam ramę na łydce, w środku jest mój pies i tak właśnie szukałam inspiracji, choć ramę i tak dopiero ustalił mi tatuażysta.
wiem co ma być tylko szukam samego kształtu tej ramki i "ozdobników" które mogą być wokół, np. ramka powiedzmy ze splątanych róż albo same jakieś ozdoby które podpasują do mojego stylu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-02 17:07 przez xkira.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

02 paź 2013 - 19:40:49

Jeśli nie usunęłam i znajdę, to prześlę Ci moje inspiracje na PW.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 paź 2013 - 11:13:36

dziewczyny a gdzie godne polecenia studio w Bydgoszczy?

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

18 paź 2013 - 13:54:38

Jeśli powtarzam temat, to z góry przepraszam.. znacie jakieś dobre studio tatuażu we Wrocławiu?

Wymyslony przeze mnie wzór jest niewielki, w kolorze i chciałabym efekt 3D, czyli musi być precyzyjnie, a jestem nowa w temacie i nawet nie wiem na co przeglądając galerie tatuażystów zwrócić uwagę (no może poza ewidentną kaszaną) :/

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

19 lis 2013 - 08:33:04

nie wiem, nie mieszkam we Wrocku, może lepiej zapytaj na jakimś forum tatuażu wrocławskiego :) ja planuję dziarę na rękę, ale cały czas sie waham, głównie boję się, jak ten wzór będzie wyglądal za 20 lat... mam juz jeden tatuaż na plecach, ale zawsze mogę go ukryc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fajna figura/tragiczna? FOTO?