Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

27 sty 2014 - 13:15:20

czarno biały jakdla mnie ale to kwestia gustu :)


z kolei ja chialam sie zapytac czy drogo wychodzi usuniecie tatuazu jest po tym blizna czy lepiej przerobic

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

28 sty 2014 - 10:12:38

mam jeden kolorowy
w sobote ide na drugi i sie wlasnie zastanawiam czy czarny czy kolorowy :D
przewaga jest nad kolorowym :P

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

28 sty 2014 - 10:22:25

JA uwielbiam tatuaże i kolorowe i czarno białe,
natomiast nie lubie ,,modnych'' tatuaży, jak była moda na motylki wszyscy je mieli..jak moda na te drzewko z ptaszkami nagle wszyscy chca, czy też te piórka...

Tatuaże mogą być brzydkie, ale muszą znaczyć coś ważnego dla osoby która je posiada:)

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

28 sty 2014 - 10:27:34

Cytat
HellTiga
JA uwielbiam tatuaże i kolorowe i czarno białe,
natomiast nie lubie ,,modnych'' tatuaży, jak była moda na motylki wszyscy je mieli..jak moda na te drzewko z ptaszkami nagle wszyscy chca, czy też te piórka...

Tatuaże mogą być brzydkie, ale muszą znaczyć coś ważnego dla osoby która je posiada:)

dokładnie
albo "modny" łapacz snów ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-28 10:29 przez mysia666.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

02 lut 2014 - 15:42:38

Cytat
ninkas
kochane, a ile mniej wiecej kosztuje tatuaz na nadgarstku? np 2 slowa na ok 5 liter?
koleżanka dała 120 siora 100 zależy od studia i wielkości.
Przypomniało mi się jak zadzwoniła dziewczyna do mojego tatuażysty i pyta się ile weźmie za kropkę :P Nie wiedział co odpowiedzieć.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

02 lut 2014 - 17:42:39

Osobiście uważam, że jeśli chcemy dbać o wygląd naszego ciała nie robimy żadnych tatuaży,bo to ani piękne, ani zdrowe.Wiemy doskonale, że zdarzają się różne po nich komplikacje - zakażenia i nie ważne czy robimy je w renomowanym Zakładzie Tatuaży, czy gdzieś pokątnie.Ale każdy jest na tyle dorosły, że wie czym to grozi i jak to wygląda,a co będzie jeśli ktoś będzie się chciał pozbyć "wygibasów" ze swojego ciała?. No właśnie.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

03 lut 2014 - 19:26:25

Cytat
nabywczyni
Osobiście uważam, że jeśli chcemy dbać o wygląd naszego ciała nie robimy żadnych tatuaży,bo to ani piękne, ani zdrowe.Wiemy doskonale, że zdarzają się różne po nich komplikacje - zakażenia i nie ważne czy robimy je w renomowanym Zakładzie Tatuaży, czy gdzieś pokątnie.Ale każdy jest na tyle dorosły, że wie czym to grozi i jak to wygląda,a co będzie jeśli ktoś będzie się chciał pozbyć "wygibasów" ze swojego ciała?. No właśnie.

dlatego tatuaż musi być przemyślany a nie bo jest moda, dla szpanu itp. Jeżeli na prawdę nie możemy na niego patrzeć to pozostaje cover lub laserowe usunięcie. Po za tym tatuaż może być piękny, poznałam dziewczynę która dzięki wytatuowanym kwiatom na dekolcie może nie wdtydzić się swoich blizn ktorę mogła zakryć tatuażem. Dało jej to większą pewność siebie.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

07 lut 2014 - 16:53:39

Cytat
HellTiga

Tatuaże mogą być brzydkie, ale muszą znaczyć coś ważnego dla osoby która je posiada:)

dokładnie. ja nie raz słyszałam jaka moja truskawka jest żałosna. ale dla mnie ma znaczenie i będzie miała całe życie, więc ...

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

20 mar 2014 - 23:36:45

Hej, dziewczyny :)
Zamierzam sobie zrobić portret moich dziadków. Problem jest w tym że nie wiem w jakim miejscu będzie najlepiej się komponował :)
Gdybym była fcetem to takiego problemu był nie miała, klata czy przedramie u facetów dobrze wygląda, a u kobiet nie za bardzo ;)
Także wysłucham waszych propozycji! :)

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

30 kwi 2014 - 14:48:12

Też mam kilka tatuaży i wszystkie robiłam w dobrym studiu jakie znalazłam na http://urodamemo.pl/. Podstawa to znać w jaki sposób sterylizowane są narzędzie, ewentualnie czy używane są jednorazowe. Druga sprawa to doświadczenie i fach tatuażysty - też warto sprawdzić jego portfolio.

Co do pytania Tomnita to myślę, że fajnym pomysłem byłyby oba uda :)

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

13 maj 2014 - 14:37:41

O boshe ja marzę o tatuażu, coś w kolorku... może jakieś kwiaty? heh ale ciągle się boję że coś źle pójdzie i złapię coś, albo nie będzie chciało sie goic :(

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

25 maj 2014 - 14:25:07

Cześć.

Mam prośbę: polećcie mi studio tatuażu w Wawie. Nie będzie to skomplikowany wzór. Chcę, aby był na stopie, malutki.

Nie ukrywam, że zależy mi również na rozsądnej cenie.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

06 sie 2014 - 23:15:37

Dziewczyny, a miałyście jakiś problem z jakimś salonem w Białymstoku, boję się, że coś pójdzie nie tak!

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

06 sie 2014 - 23:56:11

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma tatuaż na biodrze i jest po ciąży? Jak zachowuje się tatuaż po takim rozciągnięciu skóry? Co z rozstępami? Macie może jakieś zdjęcia tatuażu przed i po ciąży? Chciałabym sobie zrobić tatuaż na boku, ale boję się tego jak się zachowa po ciąży, słyszałam różne opinie na ten temat więc mam mieszane uczucia.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

26 sie 2014 - 14:24:39

Znacie w wawie jakiegos dobrego tatuazyste/tke ??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z dużymi, szerokimi plecami