Obecnie rozmawiamy o:

produkty dla dziecka

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

1 minutę temu

schody i balustrady

57 minut temu

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Cytat
landri101
ja mam w pepku i uchu ;P
gdzie róbiłaś te kolczyki po wewnętnrzej stronie ucha? Bo ja zrobiłam kiedyś u kosmetyki pistoletem i pozniej strasznie bolało mnie ucho. Czy to są kolczyki do nosa bo takie fajne malutkie są ?:)

zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 1/5


Ja miałam tu ale mi wymigrował i nie mam swojego zdjęcia. Zrobię jeszcze raz na bliznach to mi wtedy nie wymigruje :)

Bosko wyglądał do bikini serce

Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
landri101
ja mam w pepku i uchu ;P
gdzie róbiłaś te kolczyki po wewnętnrzej stronie ucha? Bo ja zrobiłam kiedyś u kosmetyki pistoletem i pozniej strasznie bolało mnie ucho. Czy to są kolczyki do nosa bo takie fajne malutkie są ?:)


pistolet broń Boże, nie nadaje się do chrząstki. mi robila koleżanka wenflonem, a kolczyki tak tak do nosa. Są w takim miejscu, że trudno zalożyć inny kolczyć z zapinaniem ;) Mam te kolczyki drugi miesiąc, bola minimalnie. Nie mam z nimi większych problemów ;)

Cytat
landri101
Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
landri101
ja mam w pepku i uchu ;P
gdzie róbiłaś te kolczyki po wewnętnrzej stronie ucha? Bo ja zrobiłam kiedyś u kosmetyki pistoletem i pozniej strasznie bolało mnie ucho. Czy to są kolczyki do nosa bo takie fajne malutkie są ?:)


pistolet broń Boże, nie nadaje się do chrząstki. mi robila koleżanka wenflonem, a kolczyki tak tak do nosa. Są w takim miejscu, że trudno zalożyć inny kolczyć z zapinaniem ;) Mam te kolczyki drugi miesiąc, bola minimalnie. Nie mam z nimi większych problemów ;)
no właśnie;/ żałuje ze poszłam do niej. Zrobiła mi to pistoletem, przez to miałam za duze odległości od kolczyka do kolczyka co dziwnie wyglądało i na dodatek założyła mi tam zwykłe kolczyki takie z brylancikiem jak zawsze daja... Wytrzymałam dwa miesiące, ucho bolało mnie nawet jak go nie dotykałam ;/ ale chce sobie znowu zrobić. Chciałam sama ale troche sie boje ;)

krakowiaczka1991
możesz tam wsadzić najzwyklejszy labret...

Ja mam smileya już trzeci raz, w pępku i w jednym uchu dwie dziurki w drugim jednA.
Mam jeszcze prośbę. Czy ktoś z kolczykiem w biodrach lub biodrze mógłby odezwać się na priv?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 22:50 przez morfinistka.

chciałabym zrobić sobie ponownie tragusa ale wciąż boję się że wpadnie mi tam kiedys kolczyk ;p
wiem porażka
obecnie zewnetrzne kolczyki w uszach

Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
landri101
Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
landri101
ja mam w pepku i uchu ;P
gdzie róbiłaś te kolczyki po wewnętnrzej stronie ucha? Bo ja zrobiłam kiedyś u kosmetyki pistoletem i pozniej strasznie bolało mnie ucho. Czy to są kolczyki do nosa bo takie fajne malutkie są ?:)


pistolet broń Boże, nie nadaje się do chrząstki. mi robila koleżanka wenflonem, a kolczyki tak tak do nosa. Są w takim miejscu, że trudno zalożyć inny kolczyć z zapinaniem ;) Mam te kolczyki drugi miesiąc, bola minimalnie. Nie mam z nimi większych problemów ;)
no właśnie;/ żałuje ze poszłam do niej. Zrobiła mi to pistoletem, przez to miałam za duze odległości od kolczyka do kolczyka co dziwnie wyglądało i na dodatek założyła mi tam zwykłe kolczyki takie z brylancikiem jak zawsze daja... Wytrzymałam dwa miesiące, ucho bolało mnie nawet jak go nie dotykałam ;/ ale chce sobie znowu zrobić. Chciałam sama ale troche sie boje ;)



sama nie rób, bo nie zrobisz sobie prosto, najlepiej iś do kogoś kto się na tym zna, ale uciekać od każdej osoby z pistoletem ;D na drugim uchu mialam robione pistoletem to mi się ucho przerwało

e tam, ja 3 dziurki sama robiłam ;) na 1 uchu drugą, na 2 drugą i trzecią:)
wzięłam kolczyka, którym kosmetyczka (lub kosmetolog - nie wiem) mi chrząstkę przekłuwała i pchnęłam na 2 razy:)

do tego na chrząstce miałam robione pistoletem :D
więc popełniłam wszystkie możliwe grzechy:))


2 pierwsze dziurki jak byłam dzieckiem, nie pamiętam, ale chyba też pistoletem miałam robione:)


kwestia farta lub niefarta:) u mnie wszystko było i jest OK:)

ale kiedy to było:) nawet nie słyszałam o czymś takim jak piercing ;)
teraz są większe możliwości, więcej osób zajmujących się profesjonalnie piercingiem, więc lepiej samemu nie kombinować:)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-05 23:49 przez pauli05.

ja mam 2 standardowe dziurki (uszy) plus w prawym 2 dodatkowe.
miałam też tunele 10mm, tragusa i hip piercing, dwa ostatnie mi migrowały i musiałam się z nimi pożegnać :(
moje ciałko chyba nie przepada za tego typu rzeczami

Mam jeszcze 8 innych, ale ten jest ulubiony ;)
I nie mam zdjęć pozostałych ^^.


Wszystkie są świetne. Ja postaram się dzisiaj mój wrzucić ;)

ja mam tylko w pępku i w języku niestety (nie mogę go odkręcić! ;o)
no i planuje zrobic kilka więcej na uchu ;>

ja skromniutko, pod wargą ;)



w pępku i w nosie najlepsze serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się masz Blada twarz!