Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja mam w pępku i labreta pod dolną wargą z lewej strony. No i standardowo w uszach jak większość :))





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 22:17 przez rastagirl.

moje dziecinki kochane, tydzień minął od porodu :)
zdjęcie zaraz po narodzeniu, więc jedno jeszcze zakrwawione

z podziękowaniem dla Morbida, jak zrobię lepsze fociaszki to Ci wyślę ;)



a skromniutko w wardze: ))


Ja mam w uszach i w pępku :) marzy mi się w brodzie, ale to już chyba jak nie będę mieszkać w domu :D



Mój najnowszy w karku po za tym mam jeszcze w języku no i standardowo na chrząstce od ucha 2, ale nie mam zdjęć pozostałych. Miałam jeszcze pod wargą dwa jednak wyjęłam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-21 00:50 przez maaciejkaa.


to akurat lewe ucho:) mam 3 dziurki na dole, kolczyki tylko w tych dodatkowych. w prawym normalny, a "elfie" kolczyki w obu uszach:)

i przepraszam za jakość, ale robione kamerką:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 20:15 przez gunia01.

A to mój zrobiony wczoraj, zabrałam sie za to sama, ale skończył mój mąż, bo nie miałam odwagi zrobić tego na "Szybko"

mój drugi ulubiony
jak widać mam w sumie 3 wyciągnięte i jeden w pępku. Kiedys miałam w nosie ale zgubił sie i zrezygnowałam. Wszystkie robiłam sama albo jak w przypadku rooka i w pępku robił mój mąż. Nie uważam to za coś złego jeśli jest sie odpowiednio przygotowanym

moje kochane, które niestety już powychodziły :(



teraz po surface'ach i pępku zostało tylko ashley

moje :)

teraz został mi tylko pępek i język.



tego żałuję że już nie mam :(( została tylko dziurka...


najpierw miałam tylko tragusa w uchu, i standardowo dwa kolczyki normalne w jednym uchu, w drugim jeden, później zrobiłam sobie kolczyki w wardze na dole i u góry, aktualnie mam tylko tragusa, kolczyki w uchu i kolczyka na dole w wardze. ;) w między czasie miałam kolczyk na czwartym palcu od kciuka, na karku, w nosie w środkowej chrząstce i nie pamiętam, dużo tego było, niestety zdjęć teraz nie mam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-08 00:48 przez smokestorygroup.

Ja w wardze :)
i 2 w lewych uchu :)



[embed_image 8ebd64f7dc6862a35fb25d268e669845]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 12:37 przez zulova.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

nos , między piersiami , warga , język , dwa na biodrach i pępuszek. :3 wszystkie kolczyki poza nosem i warga robiłam w tym roku u pisera < nie pamietam jak się pisze > ; D

aktualnie mam zdj w nosie i wardze , ale jak tylko zrobię zdj reszty to dodam . ^^
< zdj z kotkiem - mega stare ;p , jeszcze z wakacji ;d >



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Figura gruszki