Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Słodycze reklamowe

25 minut temu

produkty dla dziecka

29 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:24:59

Witam.Słyszałam,że piersi mogą rosnąć do 18 lub 20 roku życia.Ja zaczynam 18 i noszę miseczke 75C.Nie jestem gruba ani chuda,mam przecietna sylwetke.Moja mama,babcia i siostra mają rozmiar A albo B.Jem normalnie,słodycze zjadam codziennie i staram sie pić wiecej mleka..Słyszałam też,że w moim wieku piersi szybko potrafią się ukształtować i urosnąć..Marzę o pełniejszym biuście,bo mój mnie tak nie satysfakcjonuje..Czasami wydaje mi sie duży czasami mały,jeszcze zależy czy mam na sobie push-up...Zastanawiałam sie nad silikonem,bo wydawało mi sie to jedynym wyjściem,ale narazie nie zarabiam swoich pieniedzy.Przeczytałam,że dobre na wzrost i objetość biustu są zioła z czarnuszka.Od wczoraj stosuje ten masaż : http://www.reikimaster.pl/masaz_piersi.htm . Rano i wieczorem po 200 okrążeń.Jak narazie bolą mnie i troche czasami swędzą piersi wraz z sutkami..Czy to oznacza że tam coś już sie dzieje?ponieważ znam to uczucie z okresu kiedy moje piersi zaczynaly rosnac..Macie jakieś efektywne sposoby?Może któraś z was robiła ten masaż?Pomogł coś?

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:27:48

masz 13 lat czy jak?? wez ty sie w glowe pukij dziewczyno :/ uwazaj bo ci do E urosna ..........

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:30:08

o jeju ale dziecinada..

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:32:06

jak masz miseczke C to masz duże piersi. Ja mam 18 lat i mam nie za duże takie w sam raz. ale chce mieć większe. ja słyszałam, że od jedzenia rosną piersi ale zależy o jakiej porze i co zjadamy. Słodycze powinniśmy jejść do godz 19 zeby potem spalić kalorie które odkładają się w górnych pariach ciała. Jeśli zjemy coś słodkiego/tuczącego po godz 23 to pójdzie nam w biodra i pupę. oczywiście nie, że zaraz urośnie Ci tu i ówdzie z 2 cm , ale w Ciągu roku może nawet 3-4 cm wyjść w bioderkach, natomiast w piersiach nawet 5 cm przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach w ciągu 12 mscy.

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:32:35

fajne problemy. Masuj masuj :D po czółku ;D
poza tym mam wrażenie, że masz źle dobrany stanik :D rzadko trafia się rozmiar 75C. Zmierz ty się lepiej pod biustem metrem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-15 17:34 przez nicolenkaa.

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:14:50

Cytat
gabi203
jak masz miseczke C to masz duże piersi. .

Jak to jest właściwie dobrane 75C to piersi są małe ( odpowiednio dopasowane 75C oznacza mniej więcej 80 cm pod biustem - mierzymy bardzo ciasno i na pełnym wydechu - i 91, 92 cm w biuście).

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:18:31

Naturalne powiekszanie biustu? Ciaza ;) hehehe ;D

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:20:52

Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:22:46

Cytat
anusia89
Naturalne powiekszanie biustu? Ciaza ;) hehehe ;D
owszem, ale ja po ciazy zostalam wycyckana doslownie do miseczki A ;/

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:24:31

jakoś odzwyczaiłam sie czytac niezweryfikowanych

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:28:06

Gdyby działały wszelkiego rodzaju masaże, kremy tabletki itd. na porost piersi, uwierz,że większość z nas miałaby mega biust ;)))) nie wierzę w takie rzeczy.

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:39:49

Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/

Osobiście sprawdź, jaki powinnaś mieć właściwy rozmiar stanika:

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

65DD czy 75D, dobrze dobrane oczywiście, to jest niewielki biust.

A C od D przy tym samym obwodzie dzielą "aż" 2 cm w obwodzie w biuście - to w trakcie cyklu taką różnicę wiele z nas ma i nawet nie zauważa....

Staniki dopasujesz jak zaczniesz kupować dobre marki w dobrych sklepach (dobre mają rozmiary do miski K od obwodu 60):

http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html

Zaś w kwestii normalnie szytych ubrań jest nieocenione BiuBiu:

http://biubiu.pl/

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:47:08

zgadzam się z poprzedniczką, "standardowe" 75B czy 80C to tak naprawdę niedużo, no i literka to też nie wszystko:) na swoim przykładzie mogę podać: po fachowym mierzeniu wyszło że mam 65E. Wcześniej nosiłam właśnie 75B i wydawało mi się że jest ok, ale teraz czuć różnicę:)

Naturalne powiększanie biustu

16 kwi 2011 - 16:00:05

Nie ma czegoś takiego jak naturalne powiekszanie biustu :) Ale podobno pozytywne myslenie jest dobre na wszystko ;)

Naturalne powiększanie biustu

17 kwi 2011 - 09:04:13

yhy, w Japonii opatentowali gumę do zucia powiekszającą biust. Na pewno jest to kolejny genialny sposób ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pokaż swoje nogi, nogi, nogi, nogi :)