Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:24:59

Witam.Słyszałam,że piersi mogą rosnąć do 18 lub 20 roku życia.Ja zaczynam 18 i noszę miseczke 75C.Nie jestem gruba ani chuda,mam przecietna sylwetke.Moja mama,babcia i siostra mają rozmiar A albo B.Jem normalnie,słodycze zjadam codziennie i staram sie pić wiecej mleka..Słyszałam też,że w moim wieku piersi szybko potrafią się ukształtować i urosnąć..Marzę o pełniejszym biuście,bo mój mnie tak nie satysfakcjonuje..Czasami wydaje mi sie duży czasami mały,jeszcze zależy czy mam na sobie push-up...Zastanawiałam sie nad silikonem,bo wydawało mi sie to jedynym wyjściem,ale narazie nie zarabiam swoich pieniedzy.Przeczytałam,że dobre na wzrost i objetość biustu są zioła z czarnuszka.Od wczoraj stosuje ten masaż : http://www.reikimaster.pl/masaz_piersi.htm . Rano i wieczorem po 200 okrążeń.Jak narazie bolą mnie i troche czasami swędzą piersi wraz z sutkami..Czy to oznacza że tam coś już sie dzieje?ponieważ znam to uczucie z okresu kiedy moje piersi zaczynaly rosnac..Macie jakieś efektywne sposoby?Może któraś z was robiła ten masaż?Pomogł coś?

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:27:48

masz 13 lat czy jak?? wez ty sie w glowe pukij dziewczyno :/ uwazaj bo ci do E urosna ..........

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:30:08

o jeju ale dziecinada..

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:32:06

jak masz miseczke C to masz duże piersi. Ja mam 18 lat i mam nie za duże takie w sam raz. ale chce mieć większe. ja słyszałam, że od jedzenia rosną piersi ale zależy o jakiej porze i co zjadamy. Słodycze powinniśmy jejść do godz 19 zeby potem spalić kalorie które odkładają się w górnych pariach ciała. Jeśli zjemy coś słodkiego/tuczącego po godz 23 to pójdzie nam w biodra i pupę. oczywiście nie, że zaraz urośnie Ci tu i ówdzie z 2 cm , ale w Ciągu roku może nawet 3-4 cm wyjść w bioderkach, natomiast w piersiach nawet 5 cm przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach w ciągu 12 mscy.

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 17:32:35

fajne problemy. Masuj masuj :D po czółku ;D
poza tym mam wrażenie, że masz źle dobrany stanik :D rzadko trafia się rozmiar 75C. Zmierz ty się lepiej pod biustem metrem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-15 17:34 przez nicolenkaa.

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:14:50

Cytat
gabi203
jak masz miseczke C to masz duże piersi. .

Jak to jest właściwie dobrane 75C to piersi są małe ( odpowiednio dopasowane 75C oznacza mniej więcej 80 cm pod biustem - mierzymy bardzo ciasno i na pełnym wydechu - i 91, 92 cm w biuście).

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:18:31

Naturalne powiekszanie biustu? Ciaza ;) hehehe ;D

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:20:52

Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:22:46

Cytat
anusia89
Naturalne powiekszanie biustu? Ciaza ;) hehehe ;D
owszem, ale ja po ciazy zostalam wycyckana doslownie do miseczki A ;/

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:24:31

jakoś odzwyczaiłam sie czytac niezweryfikowanych

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:28:06

Gdyby działały wszelkiego rodzaju masaże, kremy tabletki itd. na porost piersi, uwierz,że większość z nas miałaby mega biust ;)))) nie wierzę w takie rzeczy.

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:39:49

Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/

Osobiście sprawdź, jaki powinnaś mieć właściwy rozmiar stanika:

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

65DD czy 75D, dobrze dobrane oczywiście, to jest niewielki biust.

A C od D przy tym samym obwodzie dzielą "aż" 2 cm w obwodzie w biuście - to w trakcie cyklu taką różnicę wiele z nas ma i nawet nie zauważa....

Staniki dopasujesz jak zaczniesz kupować dobre marki w dobrych sklepach (dobre mają rozmiary do miski K od obwodu 60):

http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html

Zaś w kwestii normalnie szytych ubrań jest nieocenione BiuBiu:

http://biubiu.pl/

Naturalne powiększanie biustu

15 kwi 2011 - 23:47:08

zgadzam się z poprzedniczką, "standardowe" 75B czy 80C to tak naprawdę niedużo, no i literka to też nie wszystko:) na swoim przykładzie mogę podać: po fachowym mierzeniu wyszło że mam 65E. Wcześniej nosiłam właśnie 75B i wydawało mi się że jest ok, ale teraz czuć różnicę:)

Naturalne powiększanie biustu

16 kwi 2011 - 16:00:05

Nie ma czegoś takiego jak naturalne powiekszanie biustu :) Ale podobno pozytywne myslenie jest dobre na wszystko ;)

Naturalne powiększanie biustu

17 kwi 2011 - 09:04:13

yhy, w Japonii opatentowali gumę do zucia powiekszającą biust. Na pewno jest to kolejny genialny sposób ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pokaż swoje nogi, nogi, nogi, nogi :)