Obecnie rozmawiamy o:

Baleriny AIR MAX :o

gorący temat

Opinia o eobuwie

wczoraj o 22:04

Jaka sieć komórkowa?

wczoraj o 22:02

Jakie perfumy polecacie?

wczoraj o 21:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne powiększanie biustu

24 paź 2013 - 08:53:12

yUUUUUUUUUUUUU??:), bo nic więcej mi nie przychodzi do głowy,chciałam jeszcze posiedzieć ale do widzenia wszystkim.

25 paź 2013 - 01:13:58

Cytat
luiza2012
Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/

Popieram ,że za duzy biust to naprawdę duuużżżyyyy problem.Mam miseczkę E z niektórych firm F i tu dramat w tym sensie że wszystkie ładne staniki są do C ,D to już rzadko, muszę nosić zwykłe gładkie, a uwielbiam, sliczną bieliznę!A już najgorsze ze muszę kupować wszystkie bluzki o rozmiar dwa wieksze!A już nie mówię że wszyscy się patrzą w dekolt -nienawidzę tego!(nie obnoszę się z biustem wrecz go chowam a i tak ,,latające cycki,,przyciagają wzrok ,yyyyyy tragedia!Ciesz się dziewczyno że masz zgrabniuchy w staniku ,a już na pewno wybij sobie z głowy silikon!!!
Jak sa ładne staniki i duże to firm ,które kosztują majątek!kiedyś pół dnia chodziłam za głupim stanikiem ,jakiś horror....żadna przyjemność i przymierzasz i przymierzasz i wszystko wyłazi ze stanika!

Bluzki kupuje się w BiuBiu, Pepperbery i Urkye, to są firmy, gdzie wszyskto jest na tip top dopasowane (mają przemyślany system rozmiarów).

Staników pieknych jest masa do miseczki K angielskiej (polska R-S), tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać (i mieć dobrze dobrany rozmiar, a Ty takiego raczej nie masz, bo inaczej nie pisałabyś przy E-F o "wielkim biuście" i nic a nic by ci nie "latało";). Nawet marki polskie (Ewa Michalak, Comexim, Ava, Kris Line...) mają niezły wybór.

O, jakie dziesiątki modeli we wszelkich kolorach można kupić w rozmiarze 30G (65J) i wcale nie kosztują "majątku":

W sklepie nr 1

W sklepie nr 2 (najlepsza polska marka, zwracam uwagę na staniki bez ramiączek)

W sklepie nr 3 (też polska marka)

I jeszcze ułamek oferty na żywych biustach

Itd. itp.

A co sezon oferta się zmienia i powiększa...

25 paź 2013 - 06:33:16

Cytat
takaona
Cytat
luiza2012
Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/

Popieram ,że za duzy biust to naprawdę duuużżżyyyy problem.Mam miseczkę E z niektórych firm F i tu dramat w tym sensie że wszystkie ładne staniki są do C ,D to już rzadko, muszę nosić zwykłe gładkie, a uwielbiam, sliczną bieliznę!A już najgorsze ze muszę kupować wszystkie bluzki o rozmiar dwa wieksze!A już nie mówię że wszyscy się patrzą w dekolt -nienawidzę tego!(nie obnoszę się z biustem wrecz go chowam a i tak ,,latające cycki,,przyciagają wzrok ,yyyyyy tragedia!Ciesz się dziewczyno że masz zgrabniuchy w staniku ,a już na pewno wybij sobie z głowy silikon!!!
Jak sa ładne staniki i duże to firm ,które kosztują majątek!kiedyś pół dnia chodziłam za głupim stanikiem ,jakiś horror....żadna przyjemność i przymierzasz i przymierzasz i wszystko wyłazi ze stanika!

Bluzki kupuje się w BiuBiu, Pepperbery i Urkye, to są firmy, gdzie wszyskto jest na tip top dopasowane (mają przemyślany system rozmiarów).

Staników pieknych jest masa do miseczki K angielskiej (polska R-S), tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać (i mieć dobrze dobrany rozmiar, a Ty takiego raczej nie masz, bo inaczej nie pisałabyś przy E-F o "wielkim biuście" i nic a nic by ci nie "latało";). Nawet marki polskie (Ewa Michalak, Comexim, Ava, Kris Line...) mają niezły wybór.

O, jakie dziesiątki modeli we wszelkich kolorach można kupić w rozmiarze 30G (65J) i wcale nie kosztują "majątku":

W sklepie nr 1

W sklepie nr 2 (najlepsza polska marka, zwracam uwagę na staniki bez ramiączek)

W sklepie nr 3 (też polska marka)

I jeszcze ułamek oferty na żywych biustach

Itd. itp.

A co sezon oferta się zmienia i powiększa...

Bardzo dziekuje za wyczerpujace informacje......
Jesteś bardzo pomocna ..............
Dziekuję i pozdrawiam!!!!!!!!!!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-25 06:37 przez luiza2012.

25 paź 2013 - 06:55:08

Cytat
gabi203
jak masz miseczke C to masz duże piersi. Ja mam 18 lat i mam nie za duże takie w sam raz. ale chce mieć większe. ja słyszałam, że od jedzenia rosną piersi ale zależy o jakiej porze i co zjadamy. Słodycze powinniśmy jejść do godz 19 zeby potem spalić kalorie które odkładają się w górnych pariach ciała. Jeśli zjemy coś słodkiego/tuczącego po godz 23 to pójdzie nam w biodra i pupę. oczywiście nie, że zaraz urośnie Ci tu i ówdzie z 2 cm , ale w Ciągu roku może nawet 3-4 cm wyjść w bioderkach, natomiast w piersiach nawet 5 cm przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach w ciągu 12 mscy.

A wiesz czemu rosną od jedzenia?Bo się tyje i się tłuszczyk tam odkłada,ot cała tajemnica rośnięcia biustu po jedzeniu.Moja siostra tak miała-śmiała się "patrz jak mi urosły cycki",ale jednocześnie urosły jej inne części ciała,bo po prostu przytyła.

Co do masażu i że cię piersi bolą to raczej nie z powodu,że zaczęły rosnąć,ale skóra w tym miejscu jest delikatna i jak tak nagle zaczęłaś je masować to zaczęły boleć,po jakimś czasie się przyzwyczają i już boleć nie będą.

25 paź 2013 - 07:28:25

zrób sobie dziecko :D od pokarmu Ci urosną -.-
ps. jeśli nie skończyłaś 16 lat nie bierz mojej propozycji na poważnie :D
+ jak byłam mała dziadek mówił : " jedz piętki od chleba a piersi będziesz mieć duże " i chyba działa :D
na biust nie narzekam :D

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-25 07:30 przez adusia1993.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

05 lis 2013 - 11:13:28

nie wiem, czy w jakiś naturalny sposób można powiększyć biust, chyba tylko zabieg może je skutecznie je powiększyć, mnie bardzo interesuje ta metoda

czy któraś z was może była na takim zabiegu? i może coś na jego temat powiedzieć?

05 lis 2013 - 11:25:21

Dobierz sobie odpowiedni rozmiar stanika, smaruj balsamem ujędrniającym i nie głoś herezji :)

05 lis 2013 - 11:33:00

Ale nie które dziewczyny mają problemy :P ja nosze B i jestem zadowolna. Najważniejsze, żeby kobieta miała zdrowe piersi nie ważne czy duże czy małe. choć dla nie których to problem mieć duże piersi. :)

17 cze 2018 - 23:48:04

A jakieś domowe sposoby na powiększenie biustu? Zanim na świecie pojawiły się operacje itp kobietki też kombinowały trochę. Jakieś masaże i zioła podobno sprawdzają się. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hiszpański tatuaż