Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:49:17

a ja obecnie mam D (karmie piersia ) i ciesze sie z tego faktu... mam nadzieje ze takiej wielkosci mi zostana albo zmiejsza sie do C bo normalnie zawsze mialam 80B hehe xD

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 11:54:01

zajdz w ciaze... mi z b na c urosly

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 12:04:14

Cytat
Atmosphere86
a ja obecnie mam D (karmie piersia ) i ciesze sie z tego faktu... mam nadzieje ze takiej wielkosci mi zostana albo zmiejsza sie do C bo normalnie zawsze mialam 80B hehe xD

oooo urodziłaś? No to gratulacje :) I jak? Wszystko ok, maleństwo zdrowe? Jak poród?

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 17:23:09

Cytat
electroamp
Cytat
andzias
Mnie się wydaje, ze to prowokacja ;/ Osobiście mam miseczkę D czasem DD i powiem, ze wcale się nie cieszę z tego faktu. Piersi często bolą,bluzki z guzikami się rozchodzą - muszę kupować o rozmiar większą,stanik jest ciężko dopasować. Masakra jakaś.Przeczytałam 2razy twoją wypowiedź, bo myślałam,ze źle zrozumiałam. Myślałąm, zę chcesz zmniejszyć,a tu masz!! Powiększyć. Pushapy nosisz, miseczkę C masz,czego ty chcesz? Jasne załaduj sobie silikon i będziesz cycki na plecach nosić:/

skąd ja to znam... zawsze kupuje wieksze bluzki zeby w cyckach sie zmiescic a polowe oddaje do krawcowej zeby zwezic pod biustem bo wygladam jak w worku. Chociaz ja rozumiem autorkę wątku.

Moje piersi to rozmiar 75 - 80 D i jak zdejmę stanik to wydaja mi sie serio małe albo jakoś dziwnie zbudowane i czasami też mam ochotę wszczepić jakieś implanty ale nie żeby powiększyć a skorygować kształt. Całe szczęście, że na co dzień nie latam bez stanika :D

Nic dziwnego, przecież 75D czy 80D to są rzeczywiście nieduże piersi (swoją drogą nie mogą Ci pasować oba te rozmiary bo są kompletnie inne: 75D oznacza mniej więcej bardzo ciasno 80-85 cm ciasno pod biustem i 95 cm w biuście, 80D - ok. 90 cm ciasno pod biustem i 100 w biuście).

O tak wygląda 75D:
http://balkonetka.pl/katalog/size/75d/

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 17:26:37

Ja brałam tabletki mastodynon bo bolały mnie piersi i od tych tabletek urosły o rozmiar:)

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 17:31:03

Cytat
asija777
Gdyby działały wszelkiego rodzaju masaże, kremy tabletki itd. na porost piersi, uwierz,że większość z nas miałaby mega biust ;)))) nie wierzę w takie rzeczy.
Popieram.
Poza tym, stosowałam różne "ekstrakty" i nawet "ten" masaż (chyba ma już z 15 lat) i powiem, że to jest nic nie warte.

zweryfikowana
Posty: 768
Ostrzeżenia: 1/5

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 17:32:45

Ja mam 20 lat i nosze właściwie nie wiem jaki rozmiar :P noszę 75 B ale myślę, że nie jest to mój rozmiar :P zrobiłam sobie w bra fitterze i raz mi wyszedł 65 D a drugi raz 70 B ale 70 B jak mierzyłam to raczej nie bardzo :P trzeba mierzyć jeden po drugim biustonosz i patrzeć bo każdy leży inaczej :P

Naturalne powiększanie biustu

18 kwi 2011 - 18:09:28

Cytat
olivpear
Ja mam 20 lat i nosze właściwie nie wiem jaki rozmiar :P noszę 75 B ale myślę, że nie jest to mój rozmiar :P zrobiłam sobie w bra fitterze i raz mi wyszedł 65 D a drugi raz 70 B ale 70 B jak mierzyłam to raczej nie bardzo :P trzeba mierzyć jeden po drugim biustonosz i patrzeć bo każdy leży inaczej :P

Jak Ci wychodzi 65D/70B (to są podobne miseczki, w zależności od ściśliwości obwodu mogą pasować obie) to 75B na pewno nie jest dla Ciebie dobre ;) Ale pierwsze lepsze 70B może nie leżeć w ogóle, bo poza rozmiarem liczy się konstrukcja stanika (a zrobić dobry biustonosz to nie taka łatwa sprawa), którą wiele firm ma łagodnie mówiąc spapraną, tych dobrych nie ma wiele. No i poprawnie założyć stanik trzeba umieć:


http://smallcup.blox.pl/2010/02/Merytoryki-ciag-dalszy-zakladamy-biustonosz.html

Polecam lekturę Lobby Biuściastych i zajrzenie do katalogu Balkonetki :)

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Naturalne powiększanie biustu

01 cze 2011 - 12:08:39

No też mi się wydaje, że to jakaś ściema z tabletkami i masażami. Nie ma na to żadnych dowodów jednak. Jedyną skuteczną metodą jest ... ręka chirurga. Nie mówię od razu, zeby dać się ciąć, ale na przykład wstrzyknąć sobie zastrzyk z własnego tłuszczu - metoda bardziej naturalna i w sumie mniej inwazyjna. Zobaczcie co o tym mówią lekarze. http://www.youtube.com/user/drplastyk#p/a/u/2/tIvgLDMmMYY

Naturalne powiększanie biustu

01 cze 2011 - 14:52:59

Mały piersi zawsze były dla mnie powodem do kompleksów. Dlatego poważnie zastanawiam się nad ich powiększeniem. Znalazłam już nawet metodę, która mi najbardziej odpowiada a mianowicie macrolane. Dlatego tez w najbliższym czasie mam zamiar wybrać się na konsultację do dr Kratochwila do Wrocławia, który jest profesjonalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej. Moim zdaniem taka metoda jest najlepszym sposobem na nieinwazyjne powiększenie biustu.

Naturalne powiększanie biustu

01 cze 2011 - 14:56:18

ja mam C miseczke i uwazam ze mam piersi w sam raz :)

Naturalne powiększanie biustu

01 cze 2011 - 14:59:27

Cytat
anulla06
Cytat
anusia89
Naturalne powiekszanie biustu? Ciaza ;) hehehe ;D
owszem, ale ja po ciazy zostalam wycyckana doslownie do miseczki A ;/

ja z ladnej B zeszlam po ciąży do MINUS A
niektorym cycki rosną po ciazy innym maleją NIESTETY

Naturalne powiększanie biustu

01 cze 2011 - 15:02:49

Może i rzadko się zdarza ale to nie znaczy, że jest źle zmierzona. Też noszę 75C fakt, że ciężko znaleźć odpowiedni biustonosz ale da się :)

Naturalne powiększanie biustu

01 cze 2011 - 15:07:04

Cytat
anulla06
Cytat
anusia89
Naturalne powiekszanie biustu? Ciaza ;) hehehe ;D
owszem, ale ja po ciazy zostalam wycyckana doslownie do miseczki A ;/


moje musz zostac napompowane takie flaki sie zrobily szok

niezweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 1/5

Naturalne powiększanie biustu

22 wrz 2011 - 23:46:15

Jeżeli chodzi o powiększanie biustu to jednak bardziej ufam operacjom plastycznym, czy medycynie estetycznej niż masażom, czy ziołom. Teraz zastanawiam się, czy nie powiększyć sobie piersi sposobem Macrolane, dowiedziałam się o niej dzięki informacjom na stronie dr Kratochwila (podobno jest to jeden z lepszych specjalistów). Polega ona na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Na pewno jest o wiele skuteczniejszy sposób na ładniejszy biust.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA