Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:43:58

Hej dziewczyny ;) Otóż byłam dzisiaj podciąć końcówki do fryzjera, ale postanowiłam, że może warto by się skusić na jakieś inne cięcie grzywki. Moja grzywka rosła sobie po nieudanym ścięciu jej na prosto, sięgała do brody żyła własnym życiem a przedziałek często gęsto robił się na środku. Fryzjerka zaproponowała mi, że trochę ją pocieniuje i zrobi delikatny skos. Zgodziłam się a oto efekty:

przed:


po:


Jak lepiej? ;)

P.S Do właścicielek podobnej grzywki, jak ją układacie? Na grubej szczotce, czy jak? ;) Teraz ciągle ją ruszam łapami, ale to kwestia przyzwyczajenia ;) Oceniajcie :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 18:56 przez Agussss.

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:44:40

super z grzywką
na plus

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:45:38

nie znoszę grzywek , były modne kilka lat temu. pewnie wieksszosc powie wow super ale na 1 zdjecie jest po prostu brszydkie

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:46:22

o wiele lepiej :)

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:48:07

Świetnie wyglądasz , metamorfoza na plus :) jestes sliczną dziewczyną ;)

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:48:44

z grzywką super

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:49:10

bardzo ładnie :)

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:49:21

tutaj dodaje w takim razie troche lepszej jakości jak ratowałam się gdy bardzo denerwowała mnie ta grzywka



Zapytam też tak przy okazji czy nie wiecie może czym mogę trochę rozjaśnić mój blond? ( nie jest naturalny) może jest jakiś specyfik oprócz rozjaśniacza czy farb? zalezy mi na lekkim rozświetleniu, bo zbrązowiały przez tak długą zimę i brak słońca :C

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:49:23

Super jest teraz :)

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:52:08

A ja bym pofarbowała włosy na delikatny brąz.

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:52:25

Mam taką samą :D
Wyglądasz z nią super :)

zweryfikowana
Posty: 774
Ostrzeżenia: 1/5

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:53:05

grzywka ok :) mam podobna teraz trchę krótszą układam normalną cienką okrągłą szczotką ( albo i kazda inna) zaczesuje na bok przy suszeniu suszarka i juz :) tylko przy grzywkach jest problem jak wiatr wieje bo wtedy rozwiewa sie we wszystkie strony.;/

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:53:54

cieszę się, że jednak są pozytywne opinie bardzo dziękuję liczą się dla mnie każde nie tylko pozytywne, po prostu potrzebuję spojrzenia kogoś z zewnątrz:) W takim razie chyba nie będę jej spinać i będę chodziła na jej podcinanie :)
naSska o nie nie, swoje naturalne mam coś jasny brąz/ciemny blond, przerobiłam już kasztanowe, ciemna czekolada, zwykły brązowy i jednak najlepiej czuję się w blondzie co prawda teraz zrobił się brzydki, bo troszkę pociemniał ale jak pisałam chcę odkryć jakis specyfik na niego albo po poprostu poczekam na słońce i znów będzie słoneczny, nie mniej jednak bardzo dziękuję za sugestię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-29 15:57 przez Agussss.

Moja mini metamorfoza. Jak lepiej? :)

29 mar 2013 - 15:54:56

teraz o wiele lepiej :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZAFA schodzi na psy;/