Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Prostownica tytanowa

31 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 10:18:09

chcialabym cos zrobic z włosami bo wydaje sie że wygladam gorzej niż źle... jestem szatynką o piwnych oczach mam sniadą cere na zdjeciach widac jakbym była biała ale to wina aparatu bo w rzeczywistosci jestem duzo ciemniejsza, myslalam o takiej fryzurce co na zdjeciu ta blondynka tylko niewiem jak ona wyglada z tylu jakby ktos mial podobna albo taka sama fryzure co ta blondynka tylko tyl glowy oraz bok to prosze wklejajcie :))),jak myslicie obciac te wlosy czy zostawic takie ;/?? jak zetne to zupelnie niewiem jaki kolor wlosów zrobić do tej fryzury zeby pasował;/?? jak sądzicie???

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 10:21:49

z tylu ma wycieniowane włosy.....
zreszta możesz skonsultowac z fryzjerka jak tył ma wygladac ewentualnie, nie musisz tak idealnie sie scinac jak na zdjeciu....

A mysle ze taka fryzura by ci pasowala

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 10:23:01

Ja sądzę, że wystarczy wycieniować mocno i zrobić grzywkę :) o kolor? czekolada?

zweryfikowana
Posty: 757
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 10:23:18

ladnie by ci bylo ale takie strasznie poszarpane wlosy wymagaja cholernej uwagi tzn ukladac bedziesz musiala je codziennie bo inaczej beda takie przyklapniete piora niestety

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 11:17:55

jeszcze ktos sie wypowie??

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 11:22:38

Fajna tylko że będziesz musiała o nia dbac :) czyli to nie jest wersja dla "spieszacych sie" lub "leniwych" :)

Tył możesz zostawic sobie dłuższy, w niczym to nie bedzie przeszkadzac, mi np przeszkadzałby taki mocno wystrzyzony tył. :)

Ogólnie fryzurka bomba, kolor czekolada jak najbardziej, do tego możnaby delikatnie wyróżnić końcowki jakimś innym kolorkiem, lub dodać kilka "słonecznych pasemek".

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 11:24:10

ta dziewczyna ma trójkątną twarz ty masz okrągłą, więc moim zdaniem nie będzie ci pasować

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 11:27:27

ładnie by ci było w krótkich włosach i z prostą grzywką ;)

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 11:46:22

prosta odpada kiedys mialam i zaczesywalam na bok alob w tył bo przeszkadzała mi

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 11:54:21

Zapisałam sobie to samo zdjęcie :D Też się przymierzam do tej fryzurki, jak zrobisz,to pokaż proszę zdjęcia jak to wyszło :)

zmiana fryzury ?

10 maj 2010 - 11:56:56

ty zrob pierwsza;d ja narazie sie przymierzam a ty kiedy masz zamair sie sciac?

zmiana fryzury ?

25 lip 2012 - 13:45:59

mi sie nie wyswitlaja zdjecia :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stare włosy, Nowe włosy kolor